Poruchy a havárie
Místo Ulice, místní část Od Do Náhradní zásobování
Svojanov
část obce
19.6.2024 - 08:0019.6.2024 - 14:00NE
Ruda nad Moravou
Truska
18.6.2024 - 08:0218.6.2024 - 12:00NE
Loučná n. Desnou
část obce od Hotelu Waldez po Starou poštu!
18.6.2024 - 08:0118.6.2024 - 12:00NE
Bartoňov15.6.2024 - 02:0015.6.2024 - 12:00NE
Zábřeh
Havlíčkova - týká se č. 31, 33, 35, 37
14.6.2024 - 09:0014.6.2024 - 11:30NE
Hradečná
týká se č. 23, 25 a 21
14.6.2024 - 08:3014.6.2024 - 12:00NE
Třeština
Od č.p.5 směrem k Mohelnici + Stavenice.
13.6.2024 - 09:3013.6.2024 - 12:00NE
Hanušovice
Na Holbě - část
13.6.2024 - 08:0013.6.2024 - 09:00NE
Šumperk
Alšova
Čermákova
Bludovská - část
Dobrovského - část
Majakovského
Mánesova
Slavíčkova
Vojanova
12.6.2024 - 08:0012.6.2024 - 12:00NE
Hanušovice
Na Holbě - č.p.244,248-494.
10.6.2024 - 12:3010.6.2024 - 14:00NE
Bílá Lhota
obec Měník
10.6.2024 - 10:0010.6.2024 - 13:00NE
Rapotín
Jesenická - část u MŠ
Školní - č.p.201,202,292
10.6.2024 - 08:0010.6.2024 - 14:00NE
Šumperk
Odstavenou částí bude projíždět cisterna s pitnou vodou.
Voznice s pitnou vodou je přistavena v domově pro seniory.
Bohdíkovská - část od odbočky na Hrabenov po konec města
5.6.2024 - 08:155.6.2024 - 15:00ANO
Loštice
Olomoucká - prává část směr Polonín
4.6.2024 - 21:005.6.2024 - 13:00ANO
Šumperk
Čermákova
Bludovská - část
Dobrovského - část
Majakovského
Slavíčkova
Vojanova
3.6.2024 - 08:003.6.2024 - 15:00NE
Hanušovice
Hlavní - 123,137
Požárníků - 534,392,135
29.5.2024 - 08:0029.5.2024 - 14:00NE
Bludov
U Tenisu,
Bohutínská
Boženy Němcové
Jiráskova
Krátká
Kroupova
Láze?ská - část
Lehárova
Nerudova
Nová dědina - část
Příční
Vančurova
Vitotínská
Vlčí Důl
Zahradní
29.5.2024 - 07:3029.5.2024 - 15:00NE
Bludov
8. května - část
Husova
Masarykova
Nádražní
Palackého
Tyršova
23.5.2024 - 09:5523.5.2024 - 15:00NE
Bludov
Nádražní - část ulice
22.5.2024 - 10:4523.5.2024 - 15:00ANO
Rapotín
U Koupaliště - část
Zámecká - část
20.5.2024 - 08:3020.5.2024 - 10:00NE
Šumperk
Bludovská - část
Langrova - část
Zábřežská - část
15.5.2024 - 07:3015.5.2024 - 16:00NE
Šumperk
Ladova
Langrova - část
Zábřežská - část
14.5.2024 - 08:0014.5.2024 - 16:00NE
Šumperk
Čermákova
14.5.2024 - 07:3014.5.2024 - 15:00NE
Leština
Komenského
Lomená
Nová
Potoční
Prof.Sklenáře
Rybniční
Sokolská
Spojovací
U hráze
Zahradní
13.5.2024 - 08:3013.5.2024 - 12:00NE
Šumperk
Ladova
Langrova - část
Zábřežská - část
9.5.2024 - 07:309.5.2024 - 15:00NE
Šumperk
Čermákova
Bludovská - část
Dobrovského - část
Majakovského
Slavíčkova
29.4.2024 - 08:0029.4.2024 - 16:00NE
Zábřeh
Dvořákova
Indrova
Ladislava Fialy
Na Výsluní - část
Tůmova
Za Pivovarem
27.4.2024 - 15:0027.4.2024 - 20:00NE
Šumperk
Hybešova - část
23.4.2024 - 10:2223.4.2024 - 15:00NE
Staré Město p.Sněžníkem
Květná - montované domy
22.4.2024 - 08:0022.4.2024 - 14:00NE
Velké Losiny
Voznice s pitnou vodou bude přistavena u zdravotního střediska.
Komenského
Švermova
Láze?ská
Pekařská
Rudé Armády
sídliště 1.Máje
U Losinky
U Papírny
11.4.2024 - 08:0011.4.2024 - 11:00ANO
Klopina
spodní část obce od č.p.73
5.4.2024 - 08:305.4.2024 - 10:30NE
Šumperk
Krameriova
3.4.2024 - 09:043.4.2024 - 12:00NE
Loštice
Bezručova
Nová
25.3.2024 - 09:0025.3.2024 - 11:00NE
Zábřeh
Strejcova - č. 7,9,11,13,15,17,19,21,23
22.3.2024 - 08:4522.3.2024 - 14:00ANO
Leština
Boxanka
Okružní
Potoční
U Moravy
19.3.2024 - 08:3019.3.2024 - 10:30NE
Mohelnice
Pionýrů - část
Vodní - část
18.3.2024 - 09:4518.3.2024 - 11:45NE
Šumperk
Fibichova - č.p. 11, 13, 15
Kmochova
Nám. Republiky - č.p. 6, 7, 8, 10
7.3.2024 - 08:007.3.2024 - 14:00ANO
Velké Losiny
Revoluční
sídliště 1.Máje
sídliště U papírny
27.2.2024 - 08:5427.2.2024 - 11:00NE
Maletín
celá obec
27.2.2024 - 08:0027.2.2024 - 11:00NE
Bludov
Husova
Masarykova
Palackého
Tyršova
21.2.2024 - 08:0021.2.2024 - 15:00NE
Leština
7.května
15.2.2024 - 11:4515.2.2024 - 13:00NE
Jestřebí
část obce u OÚ
13.2.2024 - 09:0013.2.2024 - 10:00NE
Mohelnice
Na příkopech - část
Na Zámečku
Ztracená
13.2.2024 - 08:3013.2.2024 - 12:00NE
Zábřeh
Pod Račicí
Sokolská - od čp.29 do konce obce
7.2.2024 - 08:007.2.2024 - 10:00NE
Loštice
Voznice s pitnou vodou bude přistavena na Sídlišti
Sídliště
U rybníku
Ztracená
6.2.2024 - 08:006.2.2024 - 13:00ANO
Zábřeh
spodní část obce Nemile a obec Lupěné
Nemilská
6.2.2024 - 08:006.2.2024 - 11:00NE
Vikýřovice
ul.:Luční,Krátká, Nová a část-ul.Rybářská
31.1.2024 - 08:0031.1.2024 - 14:00NE
Vikýřovice
část obce /od obchodu u zastávky po ul.Sadová
30.1.2024 - 08:1630.1.2024 - 13:00NE
Zábřeh
Dvořákova - část
Havlíčkova - část
Kopečná - část
U Vodárny
V Hliníku
30.1.2024 - 08:0030.1.2024 - 10:00NE
Rapotín
Družstevní
Fara
Na Soutoku
Požárníků
26.1.2024 - 08:0026.1.2024 - 12:00NE
Šumperk
Alšova
Čermákova
Bludovská - část
Dobrovského
Majakovského
Slavíčkova
17.1.2024 - 08:0017.1.2024 - 15:00NE
Mohelnice
Na příkopech
Na Zámečku
Ztracená
14.1.2024 - 14:1514.1.2024 - 17:00NE
Vikýřovice
Sokolská
Školní
K Lávce
9.1.2024 - 09:15NE
Zábřeh
17.listopadu - č.1,3,5.
8.1.2024 - 08:008.1.2024 - 12:00NE
Šumperk
Cisterna s pitnou vodou bude přistavena na ul. Revoluční u č. 21
K.H.Máchy - část
Šmeralova - část
Revoluční - část
Puškinova - část
31.12.2023 - 07:3031.12.2023 - 15:00ANO
Leština
7.května - část
30.12.2023 - 15:0030.12.2023 - 15:30NE
Velké Losiny
B.Němcové - část
Rudé Armády
U Losinky
28.12.2023 - 22:0029.12.2023 - 16:00ANO
Zábřeh
?íční
Na Nové
20.12.2023 - 13:1520.12.2023 - 14:15NE
Velké Losiny
U Papírny
19.12.2023 - 08:0019.12.2023 - 18:00NE
Šumperk
Bludovská - č.p. 4,6,14,16.
Prievidzská - MŠ, č.p. 2
15.12.2023 - 12:0015.12.2023 - 15:00ANO
Zábřeh
Dvořákova - část
Havlíčkova - část
Kopečná - část
Oborník
U Vodárny
V Hliníku
12.12.2023 - 08:0012.12.2023 - 11:00ANO
Mohelnice
Nádražní - část od křiž. s ul.Stanislavova
Nám.Tyrše a Fugnera - část po křiž.s ul.B.Němcové
10.12.2023 - 19:4111.12.2023 - 13:00NE
Šumperk
Blahoslavova
Bratislavská
Brněnská
Krameriova
Melantrichova
Olomoucká - část
Pražská
6.12.2023 - 08:006.12.2023 - 12:00NE
Studená Loučka30.11.2023 - 11:0030.11.2023 - 13:00NE
Rapotín
Jesenická - část
U Koupaliště
V aleji
Za Humny
Zámecká
30.11.2023 - 08:0030.11.2023 - 14:00NE
Šumperk
Chodská - část
Revoluční - část
Wolkerova - část
28.11.2023 - 08:2028.11.2023 - 11:20NE
Šumperk
Jesenická - č.p. 8,10,12,14,16,20,35,37,39,64,
26.11.2023 - 08:3026.11.2023 - 15:00NE
Vikýřovice
Šumperská - část, Sadová, Zahradní, Okružní, K Desné
22.11.2023 - 07:3022.11.2023 - 12:00NE
Rapotín
Šumperská - část
Nová
Stará
U Lávky
U Poměnky
22.11.2023 - 07:3022.11.2023 - 12:00NE
Hanušovice
Sportovní
19.11.2023 - 23:0020.11.2023 - 12:00NE
Šumperk
ČSA - část
Lidická - část
15.11.2023 - 08:15NE
Šumperk
ČSA - čás
Lidická - část
15.11.2023 - 08:1415.11.2023 - 15:00NE
Zábřeh
Indrova
Ladislava Fialy
Lidická
Malodvorská
Na Farském - č.p.2
Tůmova
Za Pivovarem - část
8.11.2023 - 08:528.11.2023 - 09:53NE
Ruda nad Moravou
celá obec Hostice
Na vyhlídce
8.11.2023 - 08:008.11.2023 - 15:00NE
Šumperk
Jeremenkova - 42,44,46,48,50,52,54,56,21.
31.10.2023 - 08:0031.10.2023 - 14:00NE
Staré Město p.Sněžníkem
Školní - čp.75,300
Nám. Osvobození - mimo čp.359,20
30.10.2023 - 09:3030.10.2023 - 14:00NE
Krchleby
část obce
27.10.2023 - 12:4127.10.2023 - 14:00NE
Šumperk
Horova - část
Puškinova - část
Vrchlického
Wolkerova - část
26.10.2023 - 09:1526.10.2023 - 11:30NE
Zábřeh
týká se části Václavov
25.10.2023 - 10:3025.10.2023 - 12:00NE
Šumperk
Zahradní - č. 37
25.10.2023 - 09:1525.10.2023 - 15:00NE
Mohelnice
Severní - č. 2, 4 a 6
Staškova - č.26
25.10.2023 - 08:0025.10.2023 - 12:00NE
Šumperk
Temenická - č.p. 7,9,11,13,15,17,19,21,23,
Bludovská - č.p.2
24.10.2023 - 10:0024.10.2023 - 12:00NE
Stavenice24.10.2023 - 08:0024.10.2023 - 14:00NE
Šumperk
Šumavská - č.p.8 - Sateza
11.10.2023 - 08:0011.10.2023 - 13:00NE
Zábřeh
Voznice s pitnou vodou u MŠ.
Na Zábrančí
Obránců míru
Potoční
Ráječek
9.10.2023 - 00:209.10.2023 - 15:00ANO
-
Rájec - voznice s pitnou vodou u OÚ.
9.10.2023 - 00:209.10.2023 - 15:00ANO
Šumperk
Zábřežská - část od Benziny směr Bludov
6.10.2023 - 08:006.10.2023 - 09:00NE
Olšany
část obce od zrcadla směr Bušín
4.10.2023 - 08:004.10.2023 - 13:00NE
Stavenice27.9.2023 - 08:3027.9.2023 - 14:00NE
Vikýřovice
ul. Potočni, část ul. Školní
27.9.2023 - 08:3027.9.2023 - 12:00NE
Mohelnice
Jižní - část
Krátká
Polní
20.9.2023 - 08:0020.9.2023 - 13:00NE
Rapotín
Šumperská - část
Lesní
Pod Bukovou
19.9.2023 - 08:0019.9.2023 - 16:00NE
Nemile
část obce u č.p.144
15.9.2023 - 12:0015.9.2023 - 15:00NE
Šumperk
Horova - č.p.4 + 5 přípojek
13.9.2023 - 08:4513.9.2023 - 13:00NE
Šumperk
Štechova
Linhartova
Svatováclavská - část
U cvičiště
12.9.2023 - 08:3412.9.2023 - 13:00NE
Staré Město p.Sněžníkem
Hanušovická - týká se č. 126, 127, 128, 129 a 139
11.9.2023 - 08:0011.9.2023 - 09:00NE
Mohelnice
Severní - č.p.2,4,6,
8.9.2023 - 08:008.9.2023 - 10:30NE
Šumperk
8.května - část
5.9.2023 - 11:005.9.2023 - 12:00NE
Šumperk
Zábřežská - týká se pouze č. 69/41
31.8.2023 - 10:4531.8.2023 - 15:00NE
Dolní Studénky
celá obec
31.8.2023 - 09:4031.8.2023 - 12:00NE
Rapotín
Šumperská - část
Lesní
Pod Bukovou
29.8.2023 - 09:4529.8.2023 - 12:00NE
Šumperk
Bohdíkovská - č.p.49a,57a,57,51.
25.8.2023 - 11:0025.8.2023 - 15:00NE
Šumperk
Vojanova
24.8.2023 - 09:0024.8.2023 - 13:00NE
Šumperk
Bachmačská - čast
Jesenická - čast
24.8.2023 - 07:5924.8.2023 - 10:00NE
Šumperk
Puškinova - část
Vrchlického - část
Wolkerova - část
23.8.2023 - 08:0023.8.2023 - 11:00NE
Šumperk
Puškinova - část
Vrchlického - část
22.8.2023 - 14:3022.8.2023 - 15:00NE
Šumperk
Fibichova - část
Kmochova
10.8.2023 - 08:0010.8.2023 - 15:00NE
Šumperk
Šumavská - 23,25,27,29,31,33,35,37.
10.8.2023 - 08:0010.8.2023 - 15:00NE
Hraběšice9.8.2023 - 09:009.8.2023 - 11:00NE
Šumperk
Šumavská - 23,25,27,29,31,33,35,37
8.8.2023 - 12:508.8.2023 - 15:00NE
Šumperk
P.Holého
Puškinova
2.8.2023 - 08:202.8.2023 - 11:00NE
Hanušovice
Hlavní - čp.424
Školní - část
Osvobození - čp.3,251
1.8.2023 - 07:301.8.2023 - 14:00NE
Zábřeh
Ve městě nižší tlak vody. Porucha na přivaděči.
Městem bude projíždět cisterna s pitnou vodou.
Severovýchod
Strejcova - voznice u č.p. 30
21.7.2023 - 19:1021.7.2023 - 23:00ANO
Moravičany
část obce
20.7.2023 - 09:0020.7.2023 - 12:00NE
Zábřeh
Skalička - část
20.7.2023 - 06:3020.7.2023 - 10:00NE
Zábřeh
Pod Zámečkem - část
Skalička - část
19.7.2023 - 09:3019.7.2023 - 11:30NE
-
Hrabenov část obce

Cisterna s pitnou vodou je přistavena u č. 110
14.7.2023 - 22:3015.7.2023 - 17:00ANO
Bludov
Zahradní - část
14.7.2023 - 08:0014.7.2023 - 11:00NE
-
Rájec-část obce
12.7.2023 - 06:0012.7.2023 - 11:00NE
Šumperk
Puškinova - část
Vrchlického - část
11.7.2023 - 08:0011.7.2023 - 12:00NE
Hanušovice
Hlavní - 27
Školní - 258,257,290,387
Nádražní - 256
10.7.2023 - 06:3110.7.2023 - 12:00NE
Mohelnice
od Apolla po křižovatku s ul.Stanislavova.
Nádraží - část
30.6.2023 - 07:4530.6.2023 - 13:00NE
Šumperk
Šumavská - čp-23-37
28.6.2023 - 09:0528.6.2023 - 11:00NE
Nemile
část Filipov
do 15hod.může kolísat tlak vody.
28.6.2023 - 08:0028.6.2023 - 09:00NE
Vikýřovice
Sadová, K Desné, Zahradní, Okružní - část, Šumperská - část.
27.6.2023 - 10:3527.6.2023 - 14:00NE
Šumperk
Bludovská - č.p. 14, 16
Prievidzská - č.p. 1 - 8
20.6.2023 - 12:3020.6.2023 - 14:00NE
Moravičany
část obce
20.6.2023 - 08:0020.6.2023 - 10:30NE
Zábřeh
17.listopadu - č.p. 7, 9, 10
28.října - č.p. 35, 31 a,b
20.6.2023 - 08:0020.6.2023 - 10:00NE
Šumperk
Zahradní - část
14.6.2023 - 08:0014.6.2023 - 15:00NE
Zábřeh
Malá Strana - část
Morávkova - část
Valová - část
12.6.2023 - 08:4512.6.2023 - 09:45NE
Mohelnice
Komenského - část
Masarykova
9.6.2023 - 09:179.6.2023 - 12:00NE
Nemile
týká se č. 73,75,77 a novostavba
8.6.2023 - 10:008.6.2023 - 12:00NE
Zábřeh
K Vápeníkám - část
6.6.2023 - 09:206.6.2023 - 11:20NE
Mohelnice
Stanislavova
Zámecká - část
5.6.2023 - 08:005.6.2023 - 12:00NE
Mohelnice
Stanislavova - čp:5,7,9,11,13,15
2.6.2023 - 08:002.6.2023 - 12:00NE
Mohelnice
Jesenická
Staškova - část
31.5.2023 - 08:0031.5.2023 - 15:00NE
Šumperk
Zahradní - část
30.5.2023 - 08:0030.5.2023 - 15:00NE
Staré Město p.Sněžníkem
1.máje - horní část
24.5.2023 - 08:0024.5.2023 - 15:00NE
Šumperk
Zahradní - část
24.5.2023 - 08:0024.5.2023 - 15:00NE
Rapotín
Šumperská - areál Vapu
Rejchartická
23.5.2023 - 15:00ANO
Mohelnice
Jesenická
Staškova - část
16.5.2023 - 08:1516.5.2023 - 10:15NE
Šumperk
Čičákova
Uničovská - část
3.5.2023 - 11:313.5.2023 - 13:00NE
Vikýřovice
Ul.Sadová,Zahradní,K Desné,U Lávky,Okružní,U Pomněnky.
28.4.2023 - 10:3028.4.2023 - 11:00NE
Mohelnice
Jesenická
Staškova - část
26.4.2023 - 10:0026.4.2023 - 12:00NE
Nemile
spodní část obce a Lupěné
25.4.2023 - 09:5025.4.2023 - 11:00NE
Zábřeh
Na Vyhlídce
Nemilská
25.4.2023 - 09:5025.4.2023 - 11:00NE
Hynčice
část obce
13.4.2023 - 13:3013.4.2023 - 15:00NE
Mohelnice
Voznice přistavena u č. 20
Za penzionem - č. 18 - 24
12.4.2023 - 09:1512.4.2023 - 12:00ANO
Velké Losiny
celá obec
stanoviště voznic s pitnou vodou: u základní školy, v lázních, sídliště U Papírny, sídliště 1. máje,
celou obcí bude ještě projíždět cisterna s pitnou vodou
12.4.2023 - 08:0012.4.2023 - 13:00ANO
Mohelnice
Staškova - část
5.4.2023 - 08:005.4.2023 - 10:00NE
Zábřeh
ČSA - č.p.1,3,5,7,9,11,13.
30.3.2023 - 08:0030.3.2023 - 11:00NE
Bludov
Slepá
28.3.2023 - 18:4529.3.2023 - 12:00ANO
Mohelnice
Sportovní - čp:1-10,12,14,38.
28.3.2023 - 09:0428.3.2023 - 14:00NE
Bludov
celá obec 13-14h.
27.3.2023 - 13:0027.3.2023 - 14:00NE
Šumperk
Březinova
Šumavská - část
21.3.2023 - 08:0921.3.2023 - 15:00NE
Staré Město p.Sněžníkem
Hornická
Kladská
Lesní
21.3.2023 - 08:0021.3.2023 - 15:00NE
Bílá Lhota
Měník - celá obec
15.3.2023 - 08:0015.3.2023 - 13:00NE
Leština
Františka Adámka, Polní
Komenského
Nová
Sokolská - část
Zahradní
15.3.2023 - 08:0015.3.2023 - 11:00NE
Šumperk
Anglická
11.3.2023 - 08:0011.3.2023 - 14:00ANO
Staré Město p.Sněžníkem
Budovatelů
Erbenova
Nádražní
Sportovní
Křižíkova
9.3.2023 - 08:009.3.2023 - 14:00NE
Bludov
Dr.Březiny
Láze?ská - část
9.3.2023 - 07:239.3.2023 - 13:00NE
Studená Loučka
část obce od kostela ve směru do obce
8.3.2023 - 08:027.3.2023 - 12:00NE
Zábřeh
Náhradní zásobování cisternou.
Severovýchod - část, týká se č. 13 - 24
8.3.2023 - 08:008.3.2023 - 11:00ANO
Bludov
celá obec - noční zavírání, vyhledávání poruchy
8.3.2023 - 01:008.3.2023 - 04:00NE
Bílá Lhota
část obce a obec Měník
7.3.2023 - 10:007.3.2023 - 11:00NE
Šumperk
voznice u divadla
Hl.třída - od obchodního domu po ul.G.Svobody/točák/
5.3.2023 - 20:026.3.2023 - 11:30ANO
Bludov
8. května
A. Kašpara
Úzká
Březinova
Bohutínská
Boženy Němcové
Dr.Březiny
Družstevní
Hrabenovská
Husova
Jana Žižky
Jiráskova
K Zámečku
Komenského
Krátká
Kroupova
Školní
Špalkova
?ed. Františka Léhara
Láze?ská
Lehárova
Žerotínova
Masarykova
Na Baloně
Na Hradě
Na Vískách
Nádražní
Nerudova
Nová dědina
Palackého
Plk.Karla Hlásného
Příční
Pod Baštou
Polní
Rudolfa Kordase
Slepá
Sokolská
Stará
Tř.A.Kašpara
Tyršova
U Rybníčku
V Potokách
Vančurova
Ve Sléví
Vitotínská
Vlčí Důl
Za Školou
Zahradní
Ztracená
1.3.2023 - 08:031.3.2023 - 16:00ANO
Bludov
Jiráskova
23.2.2023 - 10:2023.2.2023 - 11:00NE
Libivá23.2.2023 - 08:0023.2.2023 - 14:00NE
Bludov
Za Školou
Boženy Němcové
Hrabenovská
Jana Žižky
Krátká
Školní
Láze?ská
Nerudova
Nová dědina
Příční
Vančurova
Vlčí Důl
22.2.2023 - 08:2022.2.2023 - 15:00NE
Mohelnice
Okružní - část
22.2.2023 - 08:0022.2.2023 - 13:00NE
Ruda nad Moravou
9.května - čp:159,4,3,2+Pila!!!
21.2.2023 - 08:0321.2.2023 - 16:00NE
Zábřeh
Morávkova
Valová
20.2.2023 - 14:0220.2.2023 - 16:00NE
Leština
Polní, Františka Adámka
Komenského
Nová
Sokolská
Zahradní
16.2.2023 - 08:0016.2.2023 - 11:00NE
Zábřeh
Na Křtaltě - část
15.2.2023 - 08:0015.2.2023 - 10:30NE
Šumperk
Žerotínova - část
15.2.2023 - 08:0015.2.2023 - 12:00NE
Hradečná
celá obec
14.2.2023 - 09:2714.2.2023 - 13:00NE
Zábřeh
Pod Zámečkem
Skalička - část
13.2.2023 - 08:4513.2.2023 - 12:00NE
Hanušovice
Údolní - část
Hlavní - část od benzinky po koleje/
Jesenická
Na vyhlídce
Za skalkou
Na výsluní
8.2.2023 - 10:308.2.2023 - 16:00NE
Loučná n. Desnou
u ZŠ a OÚ
7.2.2023 - 09:157.2.2023 - 12:00NE
Mohelnice
Stanislavova - č.p. 5, 7, 9, 11, 13, 15
7.2.2023 - 08:307.2.2023 - 13:00NE
Šumperk
Nerudova - část
31.1.2023 - 09:2531.1.2023 - 12:00NE
Zábřeh
Pod Zámečkem
Skalička - část
30.1.2023 - 10:0130.1.2023 - 12:30NE
Šumperk
8.května - č.p. 42,44,46,48,50,52,54,56
26.1.2023 - 08:2526.1.2023 - 12:00NE
Olšany
část obce
20.1.2023 - 08:0220.1.2023 - 13:00NE
Bludov
Za Školou
19.1.2023 - 09:3019.1.2023 - 10:00NE
Šumperk
Žerotínova
16.1.2023 - 12:50NE
Zábřeh
Jívová
Na Výsluní - 11
Slunná
Stanislava Lolka
16.1.2023 - 12:0016.1.2023 - 13:00NE
Bartoňov
Z důvodu opravy poruchy v Rudě n.M. v ul.Truska č.p.80.
16.1.2023 - 08:3016.1.2023 - 14:00NE
Rapotín
Lesní - č.p.480, část
13.1.2023 - 08:3013.1.2023 - 10:00NE
Zábřeh
Lupěné část,Nemile část
Na Vyhlídce
Nemilská
K Vápeníkám
12.1.2023 - 09:4512.1.2023 - 11:00NE
Nemile
část obce
Lupěné
12.1.2023 - 09:4512.1.2023 - 11:00NE
Zábřeh
K Vápeníkám
Slunná
12.1.2023 - 08:3012.1.2023 - 11:00NE
Bludov
Dr.Březiny
Na Baloně
12.1.2023 - 08:0312.1.2023 - 12:00NE
-
Václavov
10.1.2023 - 09:0010.1.2023 - 13:00NE
Hraběšice
část obce od obecního úřadu ve směru na Šumperk
9.1.2023 - 09:309.1.2023 - 12:00NE
Zábřeh
Ztracená
6.1.2023 - 07:006.1.2023 - 13:00NE
Řepová
část obce
4.1.2023 - 08:044.1.2023 - 17:00NE
Šumperk
Hl.třída
4.1.2023 - 08:034.1.2023 - 10:30NE
Ruda nad Moravou
Hostice celá obec.
4.1.2023 - 08:034.1.2023 - 15:00NE
Mohelnice
Probíhá vyhledávání místa poruchy. Po jeho lokalizaci budou upřesněny ulice, ve kterých bude přerušena dodávka vody. Na ul. Lidická u domova pro seniory je přistavena voznice s pitnou vodou a postiženou oblastí projíždí cisterna s náhradním zásobováním.
1.Máje - část
Lidická - část
Vodní - část
1.1.2023 - 16:001.1.2023 - 22:00ANO
Leština
Komenského
Nová
Sokolská
Zahradní
27.12.2022 - 10:1527.12.2022 - 12:15NE
Mohelnice
1.Máje
Družstevní
Jánská
Jesenická
Květná
Lidická
Příčná
Růžová
Severní
Spartakiádní
Staškova
Vodní
Zábřežská - část
25.12.2022 - 09:0325.12.2022 - 18:00ANO
Zábřeh
Dvořákova - část
Indrova
Ladislava Fialy
Lidická
Malodvorská
Na Farském
Tůmova
Za Pivovarem - část
25.12.2022 - 08:4725.12.2022 - 12:44ANO
Šumperk
Náhradní zásobování na ul.Žerotínova u čp.16/fa Tilak/
Žerotínova - část mezi přejezdem a světelnou křižovatkou
22.12.2022 - 20:3023.12.2022 - 13:00ANO
Šumperk
Janáčkova - část
Nezvalova - část
22.12.2022 - 08:0022.12.2022 - 15:00NE
Šumperk
Čajkovského - týká se č. 14, 14a
22.12.2022 - 08:0022.12.2022 - 11:00NE
Velké Losiny
Rudé Armády - č.p.501 a 682
U Papírny
21.12.2022 - 08:0021.12.2022 - 11:00NE
Leština
celá obec
20.12.2022 - 08:0020.12.2022 - 09:30NE
Ruda nad Moravou
Dlouhá - část
Olšanská - část
19.12.2022 - 08:0019.12.2022 - 14:00NE
Bartoňov
Horní část obce.
19.12.2022 - 08:0019.12.2022 - 14:00NE
Šumperk
Jesenická - část
15.12.2022 - 08:3015.12.2022 - 13:30NE
Vyšehoří15.12.2022 - 08:0015.12.2022 - 10:00NE
Chromeč15.12.2022 - 08:0015.12.2022 - 10:00NE
Hanušovice
Jesenická - část od odb.Na výsluní-Potočník
9.12.2022 - 08:309.12.2022 - 10:30NE
Šumperk
Blanická
Uničovská - část
8.12.2022 - 08:068.12.2022 - 12:00NE
Hanušovice
Úzká
Dukelská
Na vinici
6.12.2022 - 08:006.12.2022 - 12:00NE
Hanušovice
Hlavní - č. 143
Kratká - č. 483 - 486
Školní - č. 471- 474
Příčná - č. 475 - 482
1.12.2022 - 08:001.12.2022 - 14:00NE
Bludov
Boženy Němcové
Jiráskova
Krátká
Nerudova
Příční
Vančurova
Vitotínská
Zahradní
29.11.2022 - 08:0029.11.2022 - 12:00NE
Šumperk
odstávka el. energie
Bohdíkovská - horní konec
29.11.2022 - 07:4529.11.2022 - 15:15NE
Šumperk
Bohdíkovská - č.p. 61a, 57,57a, 49a.
28.11.2022 - 09:0028.11.2022 - 14:00NE
Stavenice28.11.2022 - 09:0028.11.2022 - 10:30NE
Zábřeh
Na Vyhlídce
Stanislava Lolka - část
24.11.2022 - 23:5025.11.2022 - 13:00ANO
-
Hrabenov část obce od č. 104 směr na Rudu nad Moravou
24.11.2022 - 10:3024.11.2022 - 15:00NE
Vikýřovice
Týká se ul. Za tratí
24.11.2022 - 08:0024.11.2022 - 12:00NE
Šumperk
Krapkova - část
Lidická - část
24.11.2022 - 08:0024.11.2022 - 11:30NE
Rapotín
Družstevní
Požárníků
20.11.2022 - 04:3020.11.2022 - 16:00NE
Loštice
K Pešti - část
18.11.2022 - 08:3018.11.2022 - 09:30NE
Zábřeh
Sušilova - část
16.11.2022 - 08:0016.11.2022 - 11:00ANO
Bartoňov
č.p. 58, 51, 43, 69
15.11.2022 - 08:0015.11.2022 - 14:00NE
Šumperk
Dolnomlýnská - část
Tyršova - část
14.11.2022 - 08:3014.11.2022 - 09:30NE
Šumperk
Šumavská - část
Sládkova
Zemědělská
9.11.2022 - 08:009.11.2022 - 10:30NE
Javoří9.11.2022 - 08:009.11.2022 - 13:00NE
Třeština
část obce od požární zbrojnice ve směru na Bohuslavice
4.11.2022 - 06:454.11.2022 - 14:00NE
Hanušovice
Údolní
Jesenická - část
Na výsluní
Na vyhlídce
V zátiší
Za skalkou
3.11.2022 - 09:153.11.2022 - 14:00NE
Loštice
Hradská - část
Nám.Míru - část
3.11.2022 - 08:003.11.2022 - 12:00NE
Šumperk
Italská
2.11.2022 - 09:002.11.2022 - 13:00NE
Doubravice2.11.2022 - 08:002.11.2022 - 11:00NE
Šumperk
Temenice
Temenická - č.p.100
1.11.2022 - 09:301.11.2022 - 12:00NE
Bludov27.10.2022 - 08:3027.10.2022 - 12:00NE
Doubravice27.10.2022 - 08:3027.10.2022 - 11:00NE
-
Horní Temenice
25.10.2022 - 14:0025.10.2022 - 17:00ANO
Šumperk
M.R.Štefánika - část
Uničovská - část
25.10.2022 - 09:3025.10.2022 - 14:00NE
Loštice
Žadlovická - část
Sídliště
U rybníku
Ztracená - část
20.10.2022 - 08:0020.10.2022 - 11:00NE
Ruda nad Moravou
Dlouhá - č.p. 261, 262, 126
20.10.2022 - 08:0020.10.2022 - 14:00NE
Zábřeh
Dvořákova - část
Indrova
Ladislava Fialy
Lidická
Malodvorská
Na Farském
Tůmova
Za Pivovarem - část
19.10.2022 - 10:0219.10.2022 - 12:00NE
Šumperk
Bohdíkovská - část
19.10.2022 - 08:3019.10.2022 - 12:00NE
Řepová
část obce
15.10.2022 - 13:3015.10.2022 - 16:00NE
Šumperk
Nemocniční - část
U potoka
U tenisu
Sportovní
12.10.2022 - 08:0012.10.2022 - 15:00NE
Řepová
část obce
12.10.2022 - 07:3012.10.2022 - 18:00NE
Zábřeh
Dvorská
Javorová
Strejcova
Svobodov
7.10.2022 - 05:487.10.2022 - 13:00ANO
Rapotín
Jižní
5.10.2022 - 08:005.10.2022 - 11:00NE
Velké Losiny
Komenského
lázně
Pekařská
Rudé Armády
sídliště 1.Máje
sídliště U papírny
U Losinky
U Papírny
Láze?ská
2.10.2022 - 19:003.10.2022 - 15:00NE
Šumperk
Náhradní zásobování voznicí na ul. Prievidzská.
Bludovská - část
Prievidzská - část
Temenická - část
29.9.2022 - 08:4129.9.2022 - 14:00ANO
Šumperk
Bludovská - část
Prievidzská - část
Temenická - část
29.9.2022 - 08:0029.9.2022 - 14:00NE
Loučná n. Desnou
celá obec
22.9.2022 - 10:2122.9.2022 - 12:00NE
Krchleby
část obce
21.9.2022 - 09:0221.9.2022 - 10:30NE
Krchleby
část obce
20.9.2022 - 09:3020.9.2022 - 11:30NE
Zábřeh
Nemile - část,Lupěné
Nemilská
16.9.2022 - 13:0016.9.2022 - 14:30NE
Dolní Studénky
Králec
16.9.2022 - 09:5016.9.2022 - 10:50NE
Mitrovice14.9.2022 - 11:0014.9.2022 - 12:00NE
Doubravice14.9.2022 - 11:0014.9.2022 - 12:00NE
Zábřeh
Nemilská - část - chatky-zahrádky
14.9.2022 - 08:2014.9.2022 - 10:20NE
Šumperk
Zábřežská - část od stavebnin DEK směr Bludov
14.9.2022 - 08:0014.9.2022 - 14:00NE
Maletín13.9.2022 - 08:2013.9.2022 - 09:30NE
Šumperk
Dolnomlýnská - část
Tyršova - část
13.9.2022 - 08:0013.9.2022 - 13:00NE
Hanušovice
Úzká
Dukelská
Hlavní - část
Hynčická
Na vinici
Na vyhlídce
Požárníků
Pražská
Za Moravou
8.9.2022 - 08:308.9.2022 - 15:30NE
Šumperk
Sportovní
6.9.2022 - 09:306.9.2022 - 10:30NE
Šumperk
Sportovní
5.9.2022 - 08:005.9.2022 - 11:00NE
Šumperk
Sportovní
U tenisu
1.9.2022 - 09:351.9.2022 - 11:00NE
Krchleby
část obce
31.8.2022 - 08:3031.8.2022 - 11:30NE
Bartoňov30.8.2022 - 08:0030.8.2022 - 13:00NE
Ruda nad Moravou
Olšanská - č.p.315,291,p.č.431/131
Podzámecká
Truska
30.8.2022 - 08:0030.8.2022 - 13:00NE
Krchleby
část obce
26.8.2022 - 08:0026.8.2022 - 10:30NE
Šumperk
areál Fortex
Nemocniční - 49a
Jílová - 6
25.8.2022 - 14:1525.8.2022 - 17:00NE
Ruda nad Moravou
obec Barto�?ov
Olšanská - 315.291,parcela 431/131
Podzámecká
Truska
25.8.2022 - 08:0025.8.2022 - 13:00NE
Šumperk
Muchova
Trnkova
25.8.2022 - 08:0025.8.2022 - 11:00NE
Zábřeh
Postřelmovská - č.p.3,4a,5,6,7,7a,8.
19.8.2022 - 07:3019.8.2022 - 13:30NE
Zábřeh
Hněvkov
18.8.2022 - 10:1018.8.2022 - 11:50NE
Šumperk
Tyršova
Dolnomlýnská
18.8.2022 - 08:0018.8.2022 - 09:30NE
Bludov
8. května - část
17.8.2022 - 09:0017.8.2022 - 11:00NE
Hanušovice
Hlavní - část od Benziny po Večerku
Hynčická
Na vyhlídce
17.8.2022 - 08:0017.8.2022 - 15:30NE
Hradečná
celá obec
16.8.2022 - 09:3616.8.2022 - 13:00NE
Šumperk
Zábřežská - část od stavebnin DEK směr Bludov
16.8.2022 - 08:0016.8.2022 - 15:00NE
Šumperk
Ladova
12.8.2022 - 12:3012.8.2022 - 13:30NE
Zábřeh
Postřelmovská - č.p.6,8,7,7a.
8.8.2022 - 08:308.8.2022 - 10:00NE
Krchleby
část obce
8.8.2022 - 08:308.8.2022 - 11:00NE
Bludov
Březinova
5.8.2022 - 08:005.8.2022 - 12:00NE
Rapotín
sídliště, Terezín
Jesenická - část
Školní
4.8.2022 - 08:004.8.2022 - 10:30NE
Loučná n. Desnou
celá obec/v rámci provozování ŠPVS/
2.8.2022 - 08:032.8.2022 - 10:00NE
Šumperk
Nemocniční - č.p.5,3,6,2.
30.7.2022 - 11:1530.7.2022 - 14:00NE
Ruda nad Moravou
Hrabenov - Malá strana
29.7.2022 - 21:0030.7.2022 - 12:00NE
Šumperk
Zemědělská
28.7.2022 - 09:0028.7.2022 - 13:00NE
Ruda nad Moravou
Hrabenov - Malá strana
26.7.2022 - 21:0027.7.2022 - 12:00NE
Olšany
Odstávka se týká čp. 159, 162, 163, 164 a 167
26.7.2022 - 08:0026.7.2022 - 12:00NE
Ruda nad Moravou
9.května - č.p.14
Sportovní
22.7.2022 - 08:0022.7.2022 - 13:00NE
Vikýřovice
část u.Petrovská- od školy po křižovatku s ul.U Hájenky.
21.7.2022 - 09:0021.7.2022 - 11:00NE
Ruda nad Moravou
9.května - č.p.14
Sportovní - č.p.299,300,266,265,288+koupaliště
21.7.2022 - 08:0021.7.2022 - 13:00NE
Šumperk
na ul.Fibichova a Kmochova po dobu opravy může klesnout tlak vody ve vodovodním řadu!
Erbenova - část
19.7.2022 - 12:3119.7.2022 - 14:00NE
Bludov
8. května
18.7.2022 - 09:2918.7.2022 - 10:31NE
Ruda nad Moravou
Barto?ov
Podzámecká
Truska
15.7.2022 - 09:0015.7.2022 - 13:00NE
Újezd14.7.2022 - 08:0014.7.2022 - 10:00NE
Velké Losiny
Bukovická - část
Revoluční - část
13.7.2022 - 09:0013.7.2022 - 11:00NE
Ruda nad Moravou
Podžďáří
13.7.2022 - 08:3013.7.2022 - 12:00NE
Třeština
část Stavenice
10.7.2022 - 08:4510.7.2022 - 12:00NE
Hanušovice
Úzká
Dukelská
Hlavní - část
Na vinici
Pražská
Za Moravou
8.7.2022 - 10:258.7.2022 - 10:51NE
Újezd8.7.2022 - 08:008.7.2022 - 11:00NE
Zábřeh
Dvořákova - část
Indrova
Ladislava Fialy - čast
Lidická
Malodvorská
Na Farském
Tůmova
Za Pivovarem - část
5.7.2022 - 07:305.7.2022 - 12:00NE
Šumperk
Bludoveček ul:Mariánská,Bojnická!!!
30.6.2022 - 08:0230.6.2022 - 11:00ANO
Bludov
Bludoveček
30.6.2022 - 08:0130.6.2022 - 11:00NE
Zábřeh
Havlíčkova - část
Oborník - nízký tlak vody
28.6.2022 - 19:1028.6.2022 - 21:20NE
Zábřeh
U Bořin - část
28.6.2022 - 10:0028.6.2022 - 11:00NE
Olšany
Olšanský dvůr
28.6.2022 - 09:0028.6.2022 - 14:00NE
Zábřeh
Třeš?ová
27.6.2022 - 08:1527.6.2022 - 12:00NE
Loštice
Hradská - část
Nám.Míru - část
Olomoucká - část
22.6.2022 - 08:0022.6.2022 - 10:00NE
Ruda nad Moravou
Dlouhá - od č.p.211 po 150
21.6.2022 - 08:3021.6.2022 - 11:30NE
Šumperk
Dolnostudénská
Žerotínova
19.6.2022 - 21:0120.6.2022 - 14:00ANO
Šumperk
Bojnická,Mariánská,Bludoveček
15.6.2022 - 14:0215.6.2022 - 10:00NE
-
Hostice
15.6.2022 - 08:0015.6.2022 - 12:00NE
Loštice
Hradská - část
14.6.2022 - 13:0014.6.2022 - 14:00NE
Šumperk
Bánskobystrická - část
Jesenická - část
Mendlova
14.6.2022 - 08:0014.6.2022 - 16:00NE
Zábřeh
Školská - část
10.6.2022 - 06:0010.6.2022 - 08:00NE
Nemile
Týká se části Filipov
9.6.2022 - 11:009.6.2022 - 12:00NE
Ruda nad Moravou
obec Hostice
Na vyhlídce - část
9.6.2022 - 09:009.6.2022 - 13:00NE
Bludov
Bludoveček
8.6.2022 - 13:008.6.2022 - 17:00ANO
Šumperk
Bojnická, Mariánská
8.6.2022 - 13:008.6.2022 - 17:00NE
-
Hrabenov - Malá Strana
8.6.2022 - 13:008.6.2022 - 16:00NE
Šumperk
Nezvalova - část
8.6.2022 - 11:008.6.2022 - 11:30NE
Loštice
Moravičanská - část
7.6.2022 - 08:007.6.2022 - 13:00NE
Šumperk
Langrova - část
Nám. Republiky - část
7.6.2022 - 08:007.6.2022 - 14:00ANO
Šumperk
Lidická - část
Rooseveltova - část
6.6.2022 - 12:006.6.2022 - 16:00NE
Maletín
střed obce.
2.6.2022 - 10:012.6.2022 - 14:00NE
Šumperk
8.května - čp.42,44,46,48,50,52,54,56
2.6.2022 - 08:442.6.2022 - 13:00NE
Ruda nad Moravou
Podzámecká - část
Olšanská - část, č. 291 a 315
2.6.2022 - 08:302.6.2022 - 14:00NE
Velké Losiny
B.Němcové - část
Komenského - část
U hřiště - část
2.6.2022 - 08:032.6.2022 - 12:00NE
Velké Losiny
Osvobození
U Losinky - část
2.6.2022 - 08:002.6.2022 - 14:00NE
Loštice
Bezručova
Jižní
Moravičanská - část
Nová
1.6.2022 - 08:001.6.2022 - 15:00NE
Šumperk
Březinova - č.p. 1-10
26.5.2022 - 17:3427.5.2022 - 14:00ANO
Šumperk
Březinova - č.p.1-10.
26.5.2022 - 08:0526.5.2022 - 14:00ANO
Hanušovice
Pražská
Za Moravou
26.5.2022 - 08:0026.5.2022 - 13:00NE
Loštice
Jižní
Moravičanská - část
Nová
25.5.2022 - 08:3025.5.2022 - 12:00NE
Šumperk
Hybešova - část
Jesenická - č.p.67,63,61,57,55
Bachmačská - část
Jeremenkova - č.p.52
25.5.2022 - 07:3525.5.2022 - 18:00ANO
Šumperk
Prievidzská - č.13-21
19.5.2022 - 08:2719.5.2022 - 09:30NE
Zábřeh
Vodní a Nádraží.
?íční
Na Nové
Olomoucká
Potoční
Rybářská
Sázavská
V Opravě
ČSA
18.5.2022 - 11:4518.5.2022 - 12:15NE
Loštice
Bezručova
Jižní
Moravičanská
Nová
Sokolská
18.5.2022 - 08:0018.5.2022 - 13:00NE
Klopina16.5.2022 - 08:3716.5.2022 - 11:00NE
Veleboř16.5.2022 - 08:3516.5.2022 - 11:00NE
Klopina15.5.2022 - 20:3016.5.2022 - 05:30NE
Veleboř15.5.2022 - 20:3016.5.2022 - 05:30ANO
Řepová
část obce
13.5.2022 - 08:0213.5.2022 - 13:00NE
Zábřeh
Skalička
12.5.2022 - 12:1512.5.2022 - 13:15NE
Loštice
Jižní
Komenského
Malé náměstí
Moravičanská
Nám.Míru - část
Trávník
12.5.2022 - 08:0012.5.2022 - 15:00NE
Újezd11.5.2022 - 08:3011.5.2022 - 12:00NE
Řepová
část obce
11.5.2022 - 08:3011.5.2022 - 11:00NE
Ruda nad Moravou
Krátká
11.5.2022 - 08:3011.5.2022 - 12:00NE
Šumperk
Prievidzská - část
11.5.2022 - 08:1511.5.2022 - 10:00NE
Loštice
Jižní
Moravičanská
4.5.2022 - 08:004.5.2022 - 15:00NE
Zábřeh
Komenského - část
Kopečná - část
Sokolská - část
3.5.2022 - 12:303.5.2022 - 13:30NE
Rapotín
U Koupaliště
29.4.2022 - 08:0029.4.2022 - 12:00NE
Šumperk
B.Václavka
Janáčkova
Nezvalova
29.4.2022 - 07:5129.4.2022 - 12:00NE
Loštice
Jižní
Moravičanská
27.4.2022 - 08:0027.4.2022 - 15:00NE
Hanušovice
Úzká
Dukelská
Hlavní - část
Na vyhlídce - č.p. 543, 357, 362
Požárníků
Sportovní - č.p.70
Za Moravou
Na vinici
Pražská
26.4.2022 - 08:3026.4.2022 - 15:30NE
Šumperk
Žerotínova - od ZUŠ po světelnou křižovatku
26.4.2022 - 08:0026.4.2022 - 14:00NE
Loštice
Hradská - část
Moravičanská - část
Sídliště
21.4.2022 - 08:0021.4.2022 - 14:00NE
Šumperk
Žerotínova - část
20.4.2022 - 12:0520.4.2022 - 15:00NE
Šumperk
Odstavenou oblastí bude projíždět cisterna s pitnou vodou.
Banskobystrická - část
Blanická
Dolnostudénská
Jesenická - část
Lidická - část
Žerotínova - část
Mendlova
13.4.2022 - 08:0013.4.2022 - 15:00ANO
Oskava8.4.2022 - 09:358.4.2022 - 10:35NE
Sobotín
část obce pod kapličkou
7.4.2022 - 11:157.4.2022 - 16:00NE
Šumperk
Janáčkova - část
6.4.2022 - 08:006.4.2022 - 11:00NE
Bílá Lhota
Červená Lhota - část obce, pravá strana za kapličkou
5.4.2022 - 08:005.4.2022 - 12:00NE
Šumperk
Foglarova
Hálkova
Hrubínova
Chodská - horní část
Janáčkova
Kocourkova
31.3.2022 - 08:0031.3.2022 - 12:00NE
Libivá
část obce
30.3.2022 - 09:0030.3.2022 - 13:00NE
Šumperk
Nezvalova - část
Janáčkova - část
30.3.2022 - 08:2030.3.2022 - 10:00NE
Zábřeh
Postřelmovská - stadion
29.3.2022 - 08:1529.3.2022 - 12:00ANO
Libivá29.3.2022 - 00:0029.3.2022 - 02:00NE
Šumperk
Radniční
24.3.2022 - 10:5624.3.2022 - 15:00NE
Vikýřovice
Odstávka se týká ulic: Výzkumníků,Ríční,U Pomněnky,U Lávky,Nová,U Splavu,Pod Holubím vrchem,Stará,Krenišovská,Ke Splavu,Strojní,Holubí a Rapotínská.
22.3.2022 - 08:0022.3.2022 - 15:00NE
Šumperk
Hybešova
Lidická - část
Příčná
Rooseveltova - část
18.3.2022 - 12:3018.3.2022 - 14:30NE
Zábřeh
17.listopadu - část
28.října - část
Křižkovského
17.3.2022 - 09:0017.3.2022 - 11:00NE
Šumperk
Hybešova
Lidická - část
Příčná
Rooseveltova - část
17.3.2022 - 08:0017.3.2022 - 16:00NE
Ruda nad Moravou
obec Hostice
Na vyhlídce
17.3.2022 - 07:0017.3.2022 - 12:00NE
Třeština16.3.2022 - 10:0016.3.2022 - 14:00NE
Stavenice16.3.2022 - 10:0016.3.2022 - 14:00NE
Oskava
Vodu z vodovodního řadu je do odvolání možno používat pouze jako užitkovou.
16.3.2022 - 10:00ANO
Šumperk
Jesenická - část
Krapkova
Peckova
Příčná
Uničovská - část
10.3.2022 - 08:4710.3.2022 - 15:00NE
Šumperk
Čičákova
Hybešova
Lidická - část
Příčná
Rooseveltova - část
10.3.2022 - 08:0010.3.2022 - 16:00NE
Šumperk
Blahoslavova
Bratislavská
Brněnská
Krameriova
Melantrichova
Olomoucká
Pražská
2.3.2022 - 09:152.3.2022 - 14:00NE
Šumperk
Kosmonautů
Tylova
26.2.2022 - 15:3026.2.2022 - 16:00NE
Šumperk
Janáčkova - část
Nezvalova - část
25.2.2022 - 08:4525.2.2022 - 10:15NE
Maletín16.2.2022 - 11:3016.2.2022 - 14:00NE
Šumperk
Žerotínova - část
16.2.2022 - 08:0016.2.2022 - 12:30NE
Maletín15.2.2022 - 11:5515.2.2022 - 13:00NE
Šumperk
Janáčkova
Nezvalova - č.p. 1,3,5,7
15.2.2022 - 08:0015.2.2022 - 12:00ANO
Nemile
Lupěný
10.2.2022 - 08:5510.2.2022 - 11:00NE
Zábřeh
Jívová
K Vápeníkám
Na Výsluní - část
Na Vyhlídce
Nemilská
Slunná
Stanislava Lolka
10.2.2022 - 08:5510.2.2022 - 11:00NE
Šumperk
Bludovská - část
Prievidzská - část
Temenice - část
7.2.2022 - 12:307.2.2022 - 15:00NE
Zábřeh
28.října
4.2.2022 - 09:004.2.2022 - 10:00NE
Šumperk
Nezvalova - část
3.2.2022 - 10:453.2.2022 - 19:00ANO
Mohelnice
Družstevní - část
Nádraží
2.2.2022 - 10:162.2.2022 - 14:00NE
Zábřeh
Cihlářská - část
Ráječek - čp:29,29a,31,33,6,8
1.2.2022 - 07:541.2.2022 - 11:00NE
Šumperk
8.května - čp.42,44,46,48,50,52,54,56
Jeremenkova - 21
31.1.2022 - 07:3431.1.2022 - 12:00ANO
Šumperk
Bojnicka,Mariánská,Bludoveček
Prievidzská
27.1.2022 - 10:0027.1.2022 - 13:00NE
Vikýřovice
Šumperská
Zahradní
Sadová
26.1.2022 - 10:3526.1.2022 - 15:00NE
Mohelnice
Stanislavova
Zámecká - část
26.1.2022 - 08:0026.1.2022 - 13:00NE
Ruda nad Moravou
Olšanská - 291,315
Podzámecká - 250-255,247,248
25.1.2022 - 09:0025.1.2022 - 14:00NE
Hanušovice
Údolní - část
Hlavní - od benziny k večerce
Hynčická
Jesenická
Na výsluní
Na vyhlídce
V zátiší - část
24.1.2022 - 08:3024.1.2022 - 14:00NE
Šumperk
Šumavská - č.p.23,25,27,29,31,33,35,37
20.1.2022 - 11:4520.1.2022 - 15:00NE
Šumperk
8.května - část
Jesenická - č.p. 55,57,59,61,63,65,67
19.1.2022 - 09:3019.1.2022 - 15:00ANO
Vikýřovice
Odstávka se týká ulic: Šumperská, Zahradní a Sadová
11.1.2022 - 13:4511.1.2022 - 14:45NE
Mohelnice
Horní Krčmy - část
Olomoucká - část
7.1.2022 - 09:307.1.2022 - 10:30NE
Šumperk
Dobrovského - část
6.1.2022 - 08:006.1.2022 - 14:00NE
Vikýřovice
Sadová - část
21.12.2021 - 11:1521.12.2021 - 12:15NE
Mohelnice
Karla Čapka
Mírovka
21.12.2021 - 09:0021.12.2021 - 11:00NE
Šumperk
Bohdíkovská - část
18.12.2021 - 09:4518.12.2021 - 16:00NE
Šumperk
voznice s náhradním zásobováním před č.p. 15 na ul. Žerotínova
Lautnerova
Žerotínova - část
17.12.2021 - 06:0017.12.2021 - 13:00ANO
Šumperk
Žerotínova - od kruh.objezdu u zuš po Jesenickou ulici
16.12.2021 - 22:0117.12.2021 - 12:00ANO
Zábřeh
Dvořákova - část
Havlíčkova - část
Oborník
U Vodárny
V Hliníku
16.12.2021 - 08:0416.12.2021 - 09:28NE
Šumperk
Březinova
14.12.2021 - 08:5014.12.2021 - 11:00NE
Hněvkov14.12.2021 - 08:0014.12.2021 - 10:40NE
Šumperk
Voznice přistavena u č.p. 15.
Žerotínova - část od ZUŠ po světelnou křižovatku
13.12.2021 - 14:1514.12.2021 - 18:00ANO
Zábřeh
Postřelmovská - část
10.12.2021 - 09:3010.12.2021 - 13:00NE
Hanušovice
Hlavní - č.p. 137, 123
Na vinici - nižší tlak
Požárníků - č.p. 534, 392, 35
10.12.2021 - 09:2510.12.2021 - 13:00NE
Zábřeh
ČSA - část
9.12.2021 - 09:459.12.2021 - 11:15NE
Šumperk
Bludovská - část
9.12.2021 - 08:459.12.2021 - 14:00NE
Zábřeh
Cisterna s pitnou vodou u Gymnázia.
28.října - část
nám. Osvobození - část
8.12.2021 - 08:008.12.2021 - 12:00ANO
Zábřeh
28.října - část
1.12.2021 - 09:301.12.2021 - 11:00NE
Ruda nad Moravou
Hostice
Na vyhlídce
1.12.2021 - 08:001.12.2021 - 14:00NE
Šumperk
Nerudova - část
29.11.2021 - 08:0029.11.2021 - 10:30NE
Šumperk
Uničovská - část
23.11.2021 - 12:3123.11.2021 - 14:30NE
Vikýřovice
část obce
16.11.2021 - 18:0017.11.2021 - 06:00NE
Rapotín
celá obec
16.11.2021 - 18:0017.11.2021 - 06:00NE
Petrov n. Desnou16.11.2021 - 18:0017.11.2021 - 06:00NE
Zábřeh
Pod Zámečkem
Skalička - část
15.11.2021 - 13:0015.11.2021 - 16:00NE
Třeština
část obce
Trávníky
11.11.2021 - 12:0011.11.2021 - 14:00NE
Zábřeh
Indrova
Jana Welzla
Ladislava Fialy
Malodvorská
Na Výsluní - část
Tůmova
Za Pivovarem - část
10.11.2021 - 09:1510.11.2021 - 10:30NE
Šumperk
Pod Senovou - 46 a+b
Zahradní - čp.37,35,33,31,29,27,25,23,21,19
9.11.2021 - 09:009.11.2021 - 13:00ANO
Zábřeh
+ obec Nemile ,Lupěné!!!!!
Jívová
K Vápeníkám
Na Vyhlídce
Nemilská
Slunná
Stanislava Lolka
8.11.2021 - 12:308.11.2021 - 14:00NE
Šumperk
Bohdíkovská - část
6.11.2021 - 09:306.11.2021 - 12:00NE
Šumperk
Šumavská
5.11.2021 - 09:30NE
Zábřeh
Odstavenou oblastí bude projíždět cisterna s pitnou vodou.
Dvořákova - část
Indrova
Ladislava Fialy
Lidická
Malodvorská
Na Farském
Za Pivovarem - část
3.11.2021 - 12:403.11.2021 - 17:30ANO
Zábřeh
Jana Welzla
M. Vizovské
Na Výsluní - část
3.11.2021 - 12:403.11.2021 - 20:03ANO
Šumperk
Bludovská
Prievidzská - část
Temenická - část
2.11.2021 - 12:252.11.2021 - 13:45NE
Třeština
od památníku směrem na Mohelnici + Stavenice.
30.10.2021 - 21:3031.10.2021 - 12:00ANO
Šumperk
B.Václavka - část
Janáčkova
Nezvalova
29.10.2021 - 09:2629.10.2021 - 18:00ANO
Dolní Studénky27.10.2021 - 22:4028.10.2021 - 12:00NE
Vikýřovice
Týká se části obce od restaurace U Jirsáka po ul. Polní
27.10.2021 - 10:0027.10.2021 - 10:20NE
Loštice
Pod lesem
27.10.2021 - 08:0027.10.2021 - 09:30NE
-
Barto?ov část od čp.58 po čp.22
13.10.2021 - 08:0113.10.2021 - 14:00NE
Zábřeh
Na Drahách
Skalička - část
8.10.2021 - 08:108.10.2021 - 09:00NE
Ruda nad Moravou
Barto�?ov část
Dlouhá - čast
Olšanská - část
6.10.2021 - 10:006.10.2021 - 15:00NE
Zábřeh
Na Výsluní - část
Smetanova
6.10.2021 - 08:006.10.2021 - 16:00NE
Šumperk
Nerudova - část
6.10.2021 - 07:006.10.2021 - 12:00NE
Šumperk
Třebízského
30.9.2021 - 08:0030.9.2021 - 13:00NE
Šumperk
Březinova
Erbenova - č.p. 1,3,5,7,9
29.9.2021 - 08:0029.9.2021 - 14:00NE
Šumperk
Nerudova - část
24.9.2021 - 07:0024.9.2021 - 12:00NE
Šumperk
Třebízského
21.9.2021 - 14:0021.9.2021 - 15:00NE
Šumperk
ZŠ Šumavská
Fibichova - č.p. 11,13,15
Kmochova
Nám. Republiky - č.p. 6-8,10
9.9.2021 - 14:309.9.2021 - 18:30ANO
Zábřeh
Jana Welzla - část
K Vápeníkám - část
Na Výsluní - část
9.9.2021 - 08:009.9.2021 - 16:00NE
Šumperk
Bojnická
Mariánská
Bludoveček - voznice s pitnou vodou
Prievidzská - č.p. 23 a,b
9.9.2021 - 07:009.9.2021 - 14:00ANO
Šumperk
ZŠ Šumavská
Březinova
Erbenova
Fibichova
Kmochova
8.9.2021 - 07:308.9.2021 - 19:00NE
Leština
7.května
Boxanka
Družstevní
Okružní
Potoční
U Moravy
8.9.2021 - 01:008.9.2021 - 12:00NE
Zábřeh
Jívová
Na Vyhlídce
Slunná
Stanislava Lolka
Vápeníky
7.9.2021 - 08:007.9.2021 - 12:00NE
Zábřeh
Na Hrádku
6.9.2021 - 10:106.9.2021 - 10:45NE
Mohelnice
Nádražní - část
Nám.Tyrše a Fugnera - část
2.9.2021 - 08:302.9.2021 - 12:00NE
Bludov
Hrabenovská
Jana Žižky
Za Školou
2.9.2021 - 08:002.9.2021 - 12:00NE
Šumperk
Lautnerova
M.R.Štefánika - část
26.8.2021 - 14:0026.8.2021 - 17:00NE
Zábřeh
Pod Zámečkem
Skalička - část
V Háječku
25.8.2021 - 08:0025.8.2021 - 11:30NE
Javoří24.8.2021 - 08:0024.8.2021 - 13:00NE
Kouty n. Desnou
Annín, SKI areál
23.8.2021 - 08:0023.8.2021 - 14:00NE
Hněvkov23.8.2021 - 08:0023.8.2021 - 11:00NE
Šumperk
J.z Poděbrad - č.p.2,4,6,
16.8.2021 - 22:0017.8.2021 - 14:00ANO
Vikýřovice
Sadová, Šumperská - část
10.8.2021 - 12:3010.8.2021 - 14:00NE
Šumperk
Čajkovského - č.p. 42
6.8.2021 - 08:006.8.2021 - 11:00NE
Řepová
?epová část obce
28.7.2021 - 12:0428.7.2021 - 13:30NE
Šumperk
B.Němcové - část
22.7.2021 - 12:4522.7.2021 - 16:00NE
Šumperk
Úzká
Gen.Svobody
Husitská
Žižkova
Žižkova
Radniční
Lužickosrbská
Nám. Míru
Starobranská
Hanácká
Okružní
Evaldova
M.Šáje
Krátká
Slovanská
Langrova
Polská
Kladská
Mazalova
Bulharská
21.7.2021 - 10:3021.7.2021 - 12:30NE
Dolní Studénky21.7.2021 - 08:3021.7.2021 - 14:00NE
Hanušovice
Na Holbě - část
Pod lesem
21.7.2021 - 07:2921.7.2021 - 14:00NE
Maletín
část obce
20.7.2021 - 08:0420.7.2021 - 12:00NE
Dolní Studénky
část Králec
19.7.2021 - 09:0219.7.2021 - 12:00NE
Hanušovice
Pod lesem - část
18.7.2021 - 09:3018.7.2021 - 11:00NE
Zábřeh
Na Výsluní
16.7.2021 - 09:2016.7.2021 - 10:00NE
Hanušovice
Na Holbě - mimo panel. domů, Hrušky, stolárny
Pod lesem
16.7.2021 - 07:3016.7.2021 - 14:00NE
Nemile
část
15.7.2021 - 08:0015.7.2021 - 16:00NE
Zábřeh
obec Lupěné,Nemile část
Dvořákova - část
Indrova
Jívová
K Vápeníkám
Lidická
M. Vizovské
Na Výsluní - část
Na Vyhlídce
Nemilská
Slunná
Stanislava Lolka
Tůmova
Za Pivovarem
15.7.2021 - 08:0015.7.2021 - 16:00NE
Maletín15.7.2021 - 07:0015.7.2021 - 11:00NE
Maletín12.7.2021 - 23:4513.7.2021 - 03:00NE
Javoří12.7.2021 - 23:4513.7.2021 - 03:00NE
Řimice
�?imice
8.7.2021 - 08:008.7.2021 - 12:00ANO
Šumperk
Nerudova - část
8.7.2021 - 07:308.7.2021 - 15:00ANO
Maletín
část od MŠ ve směru na Svojanov
2.7.2021 - 07:002.7.2021 - 10:00NE
Mírov
část obce od školy směr Mohelnice!!!
1.7.2021 - 13:001.7.2021 - 16:00NE
Šumperk
Erbenova
Fibichova
Kmochova
1.7.2021 - 07:301.7.2021 - 18:00ANO
Maletín
část od MŠ ve směru na Svojanov
30.6.2021 - 08:0030.6.2021 - 15:00NE
Šumperk
Březinova
Erbenova
Šumavská
Zemědělská
Fibichova
29.6.2021 - 12:1529.6.2021 - 14:30NE
Šumperk
Zábřežská - část od křižovatky s Nemocniční směr Bludov
24.6.2021 - 12:4024.6.2021 - 15:00NE
Loštice
Palonínská
Vejmoly - část
22.6.2021 - 10:0022.6.2021 - 11:00NE
Ruda nad Moravou
Barto?ov
Truska
22.6.2021 - 09:0222.6.2021 - 10:00NE
Šumperk
Zábřežská - část od křižovatky s Nemocniční směr Bludov
18.6.2021 - 10:1518.6.2021 - 15:00NE
Ruda nad Moravou
Barto�?ov - horní část
Olšanská - část
17.6.2021 - 08:0017.6.2021 - 14:00NE
Zábřeh
K Vápeníkám
Nemilská
16.6.2021 - 14:4516.6.2021 - 16:15NE
Zábřeh
Havlíčkova
U Vodárny
14.6.2021 - 08:4514.6.2021 - 11:15NE
Moravičany
Doubravice
Mitrovice
11.6.2021 - 08:3011.6.2021 - 09:30NE
Mírov
Část od školy směrem na Mohelnici.
10.6.2021 - 08:3010.6.2021 - 09:00NE
Ruda nad Moravou
Barto�?ov-horni část
Dlouhá - část
Krátká
Olšanská
9.6.2021 - 08:009.6.2021 - 14:00NE
Šumperk
Nemocniční - část
Sportovní
U potoka
U tenisu
8.6.2021 - 07:308.6.2021 - 12:00NE
Loštice
Žádlovice - část
U valchy
7.6.2021 - 08:437.6.2021 - 09:40NE
Svojanov2.6.2021 - 09:002.6.2021 - 12:00NE
Šumperk
Lidická - část
Rooseveltova - část
2.6.2021 - 08:282.6.2021 - 14:00NE
Králec
část obce
1.6.2021 - 11:001.6.2021 - 13:00NE
Ruda nad Moravou
Olšanská - část
1.6.2021 - 10:001.6.2021 - 12:00NE
Maletín
část obce od Obecního úřadu směrem na Svojanov
1.6.2021 - 08:001.6.2021 - 10:00NE
Šumperk
Sportovní
U potoka
31.5.2021 - 11:5531.5.2021 - 12:30NE
Vikýřovice
ul. U pošty
31.5.2021 - 11:0031.5.2021 - 12:00NE
Mohelnice
Jižní - část
27.5.2021 - 08:0027.5.2021 - 10:00NE
Šumperk
Jílová - č.p. 1
Nemocniční - č.p. 49a, 51a
25.5.2021 - 10:3025.5.2021 - 12:30NE
Loštice
Jižní
Moravičanská - část
Trávník - část
25.5.2021 - 08:0025.5.2021 - 09:30NE
Šumperk
Třebízského
25.5.2021 - 07:0025.5.2021 - 18:30NE
Šumperk
J.z Poděbrad - č.p. 2,4,6
24.5.2021 - 09:1525.5.2021 - 12:00ANO
Šumperk
Květná
Luční
Vřesová
24.5.2021 - 07:3024.5.2021 - 15:00NE
Vikýřovice
Sadová č.p.56,164,446,503.
20.5.2021 - 10:2020.5.2021 - 13:00NE
Vikýřovice
ul.Zahradní,K Desné,Śumperská
19.5.2021 - 10:1519.5.2021 - 14:00NE
Mohelnice
Jižní - č.2,4,6,8 a řadovky
19.5.2021 - 08:3019.5.2021 - 09:00NE
Zábřeh
Dvořákova - část
Havlíčkova - část
Kopečná - část
Oborník
U Vodárny
V Hliníku
19.5.2021 - 08:0019.5.2021 - 11:00NE
Maletín
Od OÚ směr Svojanov.
18.5.2021 - 08:0018.5.2021 - 09:00NE
Šumperk
B.Němcové
Třebízského - část
14.5.2021 - 10:0414.5.2021 - 11:00NE
Šumperk
Janáčkova
Nezvalova
13.5.2021 - 09:3013.5.2021 - 12:00NE
Maletín12.5.2021 - 08:3012.5.2021 - 10:00NE
Krchleby
část obce
11.5.2021 - 09:3011.5.2021 - 11:30NE
Zábřeh
Oborník - část
U Vodárny
11.5.2021 - 08:0011.5.2021 - 12:00NE
Šumperk
B.Němcové - část
Třebízského
10.5.2021 - 15:3010.5.2021 - 17:00NE
Klopina
celá obec
6.5.2021 - 08:026.5.2021 - 12:00NE
Ruda nad Moravou
Olšanská - část
5.5.2021 - 10:005.5.2021 - 13:00NE
Šumperk
B.Němcové - část
Třebízského
5.5.2021 - 08:325.5.2021 - 12:00NE
Ruda nad Moravou
Bartonov - horní část.
Dlouhá - část
Krátká
Olšanská
4.5.2021 - 10:004.5.2021 - 13:00NE
Zábřeh
Havlíčkova - od č.p.66 po 80
Oborník - část
V Hliníku
4.5.2021 - 09:304.5.2021 - 13:00NE
Mohelnice
Olomoucká - č.p. 57,59,63,65,82
4.5.2021 - 08:004.5.2021 - 12:00NE
Maletín
část
30.4.2021 - 08:0030.4.2021 - 08:30NE
Ruda nad Moravou
Barto?ov horní část
Dlouhá - část
Krátká
Olšanská - čast
27.4.2021 - 09:0227.4.2021 - 13:00NE
Šumperk
Lidická - část
24.4.2021 - 08:1524.4.2021 - 18:00NE
Zábřeh
Postřelmovská - č.p. 4a
23.4.2021 - 08:0023.4.2021 - 12:00NE
Šumperk
Jeremenkova - část
Rooseveltova - část
17.listopadu - část
Lidická - část
Zborovská - část
22.4.2021 - 10:5022.4.2021 - 15:00NE
Šumperk
Hybešova - část
Jesenická - část
22.4.2021 - 08:0022.4.2021 - 14:00NE
Zábřeh
Postřelmovská - č.p. 2,4, stadion a restaurace
21.4.2021 - 08:3021.4.2021 - 11:30NE
Maletín21.4.2021 - 08:3021.4.2021 - 09:30NE
Mohelnice
Jižní
Polní
U potoka
21.4.2021 - 08:0021.4.2021 - 11:00NE
Maletín20.4.2021 - 12:1520.4.2021 - 13:45NE
Šumperk
B.Němcové - část
Třebízského
19.4.2021 - 15:0019.4.2021 - 17:30NE
Javoří15.4.2021 - 23:4516.4.2021 - 03:05NE
Maletín15.4.2021 - 23:4516.4.2021 - 03:05NE
Šumperk
Luční
Vřesová
15.4.2021 - 08:0015.4.2021 - 16:00NE
Vikýřovice
Okružní,Sadová,Zahradní,K Desné,Šumerská-část.
15.4.2021 - 08:0015.4.2021 - 14:00NE
Mohelnice
Jižní
Krátká
Polní
U potoka
15.4.2021 - 08:0015.4.2021 - 13:00NE
Krchleby13.4.2021 - 08:0013.4.2021 - 09:30NE
Mohelnice
Jižní
Krátká
Polní
U potoka
13.4.2021 - 08:0013.4.2021 - 10:30NE
Šumperk
Bludovská - část
9.4.2021 - 20:0010.4.2021 - 16:00NE
Dolní Studénky
za kostelem čp:180,181,251,191,179,163,190,183.
8.4.2021 - 08:2813.4.2021 - 13:00NE
Mohelnice
Jižní - čp.2,4,6,8 +řadovky
7.4.2021 - 12:307.4.2021 - 14:00NE
Šumperk
Hybešova - část
Jesenická - část
7.4.2021 - 08:007.4.2021 - 12:00NE
Klopina6.4.2021 - 08:006.4.2021 - 11:00NE
Rapotín
Krátká,K Mlýnu
Jesenická - část
Školní
U Koupaliště
Za Humny
V aleji
4.4.2021 - 12:304.4.2021 - 17:00NE
Mohelnice
Jižní
1.4.2021 - 09:301.4.2021 - 10:00NE
Rapotín
Za Humny - část
Jesenická - část
U Koupaliště
V aleji
1.4.2021 - 09:051.4.2021 - 13:00NE
Šumperk
Fibichova - část
Kmochova
31.3.2021 - 08:0031.3.2021 - 14:30NE
Stavenice30.3.2021 - 12:0030.3.2021 - 13:00NE
Klopina30.3.2021 - 09:0030.3.2021 - 11:00NE
Šumperk
Hybešova - část
Jesenická - č.p. 65, 67
30.3.2021 - 08:0030.3.2021 - 14:30ANO
Zábřeh
17.listopadu
28.října
Alšova
ČSA - část
Dlouhá
Dvorská
Farní - část
Havlíčkova
Háječkova
Křižkovského
Kopečná - část
Kosmonautů
Kozinova
Krátká
Ku Dráze
Školská
Leštinská
Žerotínov - část
Žižkova
Malá Strana
Mánesova
Morávkova
Na Hejtmance
Na ?ádkách
nám. 8.května
nám. Osvobození
Oborník
Příční
Pod Strání
Polní
Postřelmovská
Rudolfov
Severovýchod
Skalička - část
Strejcova
Sušilova - část
Svobodov
Třeš?ová
Tunklova
U Dráhy
U Sázavy
U Vodárny
V Háječku
V Hliníku
Valová
Za Pivovarem - část
Zahradní
Závořická
Zelená
30.3.2021 - 00:0030.3.2021 - 04:00NE
Mohelnice
Jižní
29.3.2021 - 13:1529.3.2021 - 14:00NE
Šumperk
B.Němcové - část
Balbínova
Bří.Čapků - část
23.3.2021 - 07:3023.3.2021 - 17:30NE
Ruda nad Moravou
koupaliště
9.května - č.p. 14
Sportovní - č.p. 265, 266, 288, 299, 300
18.3.2021 - 11:1018.3.2021 - 14:00NE
Šumperk
Březinova
Bratrušovská
Erbenova
Fibichova - část
Kmochova
Šumavská
18.3.2021 - 08:0018.3.2021 - 15:30ANO
Podolí
část obce od hřiště směr Vyšehorky
18.3.2021 - 08:0018.3.2021 - 12:00NE
Újezd18.3.2021 - 08:0018.3.2021 - 12:00NE
-
Horní Krčmy
18.3.2021 - 08:0018.3.2021 - 12:00NE
Zábřeh
ČSA - část
?íční
Na Nové
Olomoucká
Rybářská
Sázavská
V Opravě
17.3.2021 - 08:0017.3.2021 - 11:00NE
Šumperk
Nerudova - část
17.3.2021 - 07:0017.3.2021 - 17:00ANO
Mohelnice
Bezručova
Karla Čapka
Mírovka
9.3.2021 - 08:309.3.2021 - 10:30NE
Šumperk
Voznice s pitnou vodou bude umístěna u záchranné služby.
Nerudova - část od Zábřežské po B. Němcové
9.3.2021 - 08:309.3.2021 - 14:30ANO
Šumperk
Zahradní
5.3.2021 - 09:105.3.2021 - 11:00NE
Zábřeh
17.listopadu - č.p. 1, 3, 5
5.3.2021 - 08:005.3.2021 - 10:30NE
Mohelnice
Stanislavova - č. p. 5, 7, 9 - 16
Vrchlického - č. p. 18
Zámečnická - č. p. 11, 17, 21
4.3.2021 - 09:304.3.2021 - 11:30NE
Šumperk
Janáčkova - část
Nezvalova - část
3.3.2021 - 10:153.3.2021 - 18:00ANO
Šumperk
Pokles tlaku ve Vodovodním řadu!
Blahoslavova
Bratislavská
Brněnská
Krameriova
Melantrichova
Olomoucká
Pražská
3.3.2021 - 08:323.3.2021 - 14:31NE
Stavenice
celá obec
3.3.2021 - 08:023.3.2021 - 12:00NE
Mohelnice
Stanislavova - čp:5,7,9-16
Vrchlického - 18
Zámecká - 11,17,21
2.3.2021 - 11:312.3.2021 - 13:00NE
Šumperk
ul.Květná
Luční
Vřesová
2.3.2021 - 07:292.3.2021 - 15:00NE
Vikýřovice
Část ul. Šumperská od ul. Hraběšická po ul. Sadová, část ul. Sadová
27.2.2021 - 09:4527.2.2021 - 13:00NE
Loštice
Vejmoly
25.2.2021 - 09:0025.2.2021 - 12:00NE
Zábřeh
Pod Zámečkem
25.2.2021 - 08:0025.2.2021 - 11:00NE
Vikýřovice
Šumperská od Sadové po penzion U Jirsáka
24.2.2021 - 15:3024.2.2021 - 17:30NE
Vikýřovice
Šumperská
24.2.2021 - 10:1024.2.2021 - 14:00NE
Šumperk
Nerudova - část
23.2.2021 - 08:4523.2.2021 - 14:30NE
Zábřeh
Na Nové - část
20.2.2021 - 16:0220.2.2021 - 18:00NE
Zábřeh
Severovýchod - č.p. 1 - 12
19.2.2021 - 08:3019.2.2021 - 11:30ANO
Šumperk
Nerudova - část
18.2.2021 - 08:3018.2.2021 - 14:30NE
Šumperk
Šumavská - část, č. 23 - 37
17.2.2021 - 13:0017.2.2021 - 16:00NE
Vikýřovice
Zahradní
Sadová
Šumperská - část
15.2.2021 - 09:0015.2.2021 - 15:00NE
Zábřeh
BILLA
28.října - 2,4,6,
nám. Osvobození - 12,14,16,18
14.2.2021 - 14:5014.2.2021 - 17:30NE
Šumperk
Finská - č.p.18,20
8.2.2021 - 22:009.2.2021 - 15:00NE
Leština
7.května - část
Sokolská - část
8.2.2021 - 11:308.2.2021 - 14:30NE
Šumperk
Hl.třída - část
4.2.2021 - 08:304.2.2021 - 15:30NE
Ruda nad Moravou
Hostice
Na vyhlídce - část
4.2.2021 - 07:004.2.2021 - 13:00NE
Mohelnice
Masarykova - 28,ZŚ - část areálu
Sadová - 1
2.2.2021 - 19:003.2.2021 - 15:00NE
Hněvkov
celá obec
2.2.2021 - 08:452.2.2021 - 09:45NE
Šumperk
Čermákova
Bludovská - část
Dobrovského - část
Majakovského
Slavíčkova
Vojanova
29.1.2021 - 11:3029.1.2021 - 13:15NE
Stavenice26.1.2021 - 08:0026.1.2021 - 12:00NE
Šumperk
ČSA - č.p.1, 11 a,b,c
Lidická - č.p.32
26.1.2021 - 08:0026.1.2021 - 15:00NE
Třeština26.1.2021 - 08:0026.1.2021 - 12:00NE
Mohelnice
Masarykova - část
Sadová - č.p.1
25.1.2021 - 07:0025.1.2021 - 15:00NE
Hanušovice
Údolní - část
Hlavní - část od benzinky po večerku
Hynčická
Jesenická - část
Na výsluní
Na vyhlídce
V zátiší
23.1.2021 - 09:0523.1.2021 - 15:00NE
Ruda nad Moravou
Obec Barto�?ov - část
Dlouhá - část
Krátká
Olšanská
21.1.2021 - 09:0021.1.2021 - 10:30NE
Vikýřovice
Šumperská, Sadová, Zahradní a Okružní
20.1.2021 - 09:4520.1.2021 - 11:00NE
Šumperk
Zahradní - 19 - 37
19.1.2021 - 12:5019.1.2021 - 17:00NE
Šumperk
Langrova - část od Pošty po Nám.Republiky
Nám. Republiky - č.p. 1-6
18.1.2021 - 13:2518.1.2021 - 14:00NE
Šumperk
Langrova - část od Pošty po Nám.Republiky
Nám. Republiky - čp.1,2,3,4,5,6
14.1.2021 - 14:0314.1.2021 - 20:00NE
Šumperk
Kmochova - čp.2
Fibichova - čp.11
13.1.2021 - 11:0114.1.2021 - 16:00NE
Jestřebí
část obce
8.1.2021 - 08:008.1.2021 - 12:00NE
Šumperk
Bří.Čapků - část od Zábřežská po garáže.
6.1.2021 - 09:056.1.2021 - 14:00NE
Nemile
část obce čp.129-139
6.1.2021 - 08:296.1.2021 - 12:00NE
Mohelnice
areál bývalé STS,čerpací stanice MOL
Brusova
Dvořákova
Havlíčkovo nám.
Jiráskova
Nerudova
Sportovní
Svatopluka Čecha
Třebovská
U hřiště
Wolkerova
Zahradní
5.1.2021 - 08:015.1.2021 - 14:00ANO
Vikýřovice
ul. Potoční, Školní
3.1.2021 - 10:003.1.2021 - 11:30NE
Šumperk
Prievidzská - 13, 15, 17, 19, 21
2.1.2021 - 10:002.1.2021 - 13:00NE
Šumperk
Janáčkova - část
Nezvalova - část
31.12.2020 - 22:001.1.2021 - 10:45NE
Šumperk
Čajkovského
Březinova
Erbenova
Fibichova
Temenická
30.12.2020 - 10:3030.12.2020 - 11:50NE
Leština
Boxanka
Potoční
U Moravy
22.12.2020 - 08:3022.12.2020 - 11:00NE
Mohelnice
Jiráskova
Třebovská - část
18.12.2020 - 10:0018.12.2020 - 12:30NE
Šumperk
B.Němcové
Třebízského
17.12.2020 - 14:0417.12.2020 - 17:00NE
Šumperk
Lautnerova
Ležáky
M.R.Štefánika - část
16.12.2020 - 10:3016.12.2020 - 14:00NE
Šumperk
Masarykovo nám.
16.12.2020 - 07:0016.12.2020 - 12:00NE
Hanušovice
Údolní - část od autobusové točny po býv.restauraci Na Rychtě
12.12.2020 - 07:0012.12.2020 - 15:00NE
Ruda nad Moravou
Sportovní - 14,288,265,266,300,299
10.12.2020 - 10:0010.12.2020 - 12:00NE
Hněvkov9.12.2020 - 10:009.12.2020 - 14:00NE
Zábřeh
Na Křtaltě - část
9.12.2020 - 08:009.12.2020 - 10:00NE
Loučná n. Desnou
část obce+sídl.čp.79.81.82.23.21.26.
8.12.2020 - 09:308.12.2020 - 14:00ANO
Ruda nad Moravou
Sportovní - č.p.288,265,266,300,299
8.12.2020 - 09:008.12.2020 - 11:00NE
Zábřeh
Vodní
?íční
Na Nové
Olomoucká
Rybářská
Sázavská
3.12.2020 - 08:003.12.2020 - 16:00NE
Mohelnice
Jánská
Pionýrů - část
3.12.2020 - 08:003.12.2020 - 13:30NE
Šumperk
J.z Poděbrad - č.38
2.12.2020 - 09:302.12.2020 - 14:00NE
Vikýřovice
Zahradní
Sadová
Šumperská - část
1.12.2020 - 12:501.12.2020 - 16:00NE
Loštice
Pod Střelnicí - část
30.11.2020 - 09:3030.11.2020 - 12:30NE
Šumperk
Nemocniční - část
Zábřežská - část
30.11.2020 - 09:0030.11.2020 - 14:00NE
Šumperk
Gen.Krátkého - část
Husitská - část
Žižkova - část
P.Holého - část
30.11.2020 - 08:0030.11.2020 - 16:00NE
Šumperk
J.z Poděbrad - č. 36, 38 a 40
26.11.2020 - 09:3026.11.2020 - 10:00NE
Mohelnice
Nám.Kosmonautů
25.11.2020 - 12:0025.11.2020 - 12:45NE
Mohelnice
Nová - čp.2,4,6.
24.11.2020 - 08:0124.11.2020 - 09:00NE
Šumperk
Husitská
20.11.2020 - 08:3020.11.2020 - 14:00NE
Šumperk
Husitská - část
20.11.2020 - 08:3020.11.2020 - 14:00NE
Hanušovice
Údolní - část
Hlavní - část
Hynčická
Jesenická
Na výsluní
Na vyhlídce
V zátiší
19.11.2020 - 11:0119.11.2020 - 13:00NE
Sobotín
část obce od rest.Dolte směr Vernířovice.
18.11.2020 - 11:3018.11.2020 - 12:29NE
Šumperk
Bezručova
Gen.Krátkého
Husitská
Jánošíkova
Žižkova
P.Holého
Puškinova
18.11.2020 - 08:0618.11.2020 - 15:00ANO
Velké Losiny
Voznice s pitnou vodou je přistavena na sídlišti 1. Máje
Rudé Armády - část od papírny ve směru na Rapotín
sídliště 1.Máje
16.11.2020 - 09:0016.11.2020 - 14:00NE
Rapotín
Za Hutí
16.11.2020 - 09:0016.11.2020 - 14:00NE
Leština
Boxanka
Družstevní - část
Okružní
Potoční
U Moravy
12.11.2020 - 08:0012.11.2020 - 10:00NE
Šumperk
Dolnostudénská - část
10.11.2020 - 08:3010.11.2020 - 13:00NE
Třeština
část obce
6.11.2020 - 08:006.11.2020 - 12:00NE
Stavenice6.11.2020 - 08:006.11.2020 - 12:00NE
Zábřeh
Havlíčkova - část
5.11.2020 - 09:105.11.2020 - 10:00NE
Loštice
Palackého
3.11.2020 - 08:003.11.2020 - 14:00NE
Hanušovice
Pražská
Za Moravou
30.10.2020 - 08:0030.10.2020 - 13:00NE
Vikýřovice
Rybářská - část, Petrovská - část, Nová, Luční, Krátká
19.10.2020 - 08:0019.10.2020 - 14:00NE
Staré Město p.Sněžníkem
Fučíkova
Hanušovická
Chrastická
Kosmonautů
Školní
Nábřežní
Nádražní
Zahradní
13.10.2020 - 14:0013.10.2020 - 20:00NE
Leština
Voznice s pitnou vodou na začátku ulice a u řadovek.
Zálavčí
10.10.2020 - 16:3011.10.2020 - 09:45ANO
Šumperk
Voznice s pitnou vodou stojí v areálu Odboru sociálních věcí (Lautnerova 1)
Lautnerova
Ležáky
M.R.Štefánika - od knihovny po lék. dům
8.10.2020 - 08:008.10.2020 - 15:00ANO
Staré Město p.Sněžníkem
kostel
U parku - 4
Zemědělská - 2,163,174
7.10.2020 - 08:007.10.2020 - 13:00NE
Loštice
K Pešti - část
5.10.2020 - 08:035.10.2020 - 14:00NE
Újezd2.10.2020 - 09:022.10.2020 - 10:00NE
Staré Město p.Sněžníkem
Jesenická - část
1.10.2020 - 09:451.10.2020 - 11:30NE
Šumperk
ČSA - část
30.9.2020 - 10:0030.9.2020 - 14:00NE
Mohelnice
Nám.Kosmonautů
Jánská
30.9.2020 - 08:0030.9.2020 - 10:00NE
Mohelnice
lokalita Sever
1.Máje - od Mírovky po ul.Staškova
Jánská
Lidická
Pionýrů
Příčná
Růžová
Severní
Spartakiádní
Staškova
U dálnice
Vodní
30.9.2020 - 00:0030.9.2020 - 02:00NE
Staré Město p.Sněžníkem
Jesenická - část
29.9.2020 - 08:0029.9.2020 - 14:00NE
Zábřeh
Severovýchod - 40
24.9.2020 - 09:0124.9.2020 - 13:00NE
Zábřeh
Severovýchod - 39
24.9.2020 - 08:0224.9.2020 - 12:00NE
Bludov
K Zámečku
22.9.2020 - 09:0022.9.2020 - 12:00NE
Olšany
Týká se č.p. 156, 114, 99, 98, 174, 46, 47 a 19
22.9.2020 - 08:3022.9.2020 - 13:30NE
Šumperk
17.listopadu
8.května
Dr.E. Beneše
Fialova
Jeremenkova
Komenského
Krátká
Lautnerova
Ležáky
Žerotínova - část
M.R.Štefánika - část
Masarykovo nám.
Nám. Svobody
Slovanská
Kozinova
Terezínská
22.9.2020 - 06:3022.9.2020 - 08:00NE
Vikýřovice
ul. Rybářská, Polní, Petrovská, Luční, Krátká
Petrov nad Desnou
21.9.2020 - 14:3021.9.2020 - 19:00NE
Zábřeh
Lesnická
21.9.2020 - 08:0021.9.2020 - 09:45NE
Bartoňov
č.p.43,51,58. P.č. 674
17.9.2020 - 09:3017.9.2020 - 12:00NE
Vikýřovice
Ul. Petrovská - část od žel. zastávky po restauraci Trámky. Voznice přistavena u školky Zámeček
16.9.2020 - 10:3016.9.2020 - 15:00ANO
Šumperk
Voznice postavena u č.p. 2, (u holičství)
Čajkovského
16.9.2020 - 09:0016.9.2020 - 15:00ANO
Ruda nad Moravou
obec Hostice
Na vyhlídce - část
16.9.2020 - 09:0016.9.2020 - 10:00NE
Zábřeh
Havlíčkova - část
Oborník - č.p.22,24,26
V Hliníku
15.9.2020 - 08:3015.9.2020 - 11:30NE
Klopina
část obce
10.9.2020 - 08:0010.9.2020 - 09:30NE
Filipov
část
10.9.2020 - 08:0010.9.2020 - 13:00NE
Šumperk
Blahoslavova
Bratislavská
Brněnská
Krameriova
Melantrichova
Olomoucká
Pražská
8.9.2020 - 09:008.9.2020 - 15:00NE
Řimice7.9.2020 - 09:457.9.2020 - 11:00NE
Hanušovice
Na Holbě
Pod lesem
4.9.2020 - 08:004.9.2020 - 14:00NE
Újezd2.9.2020 - 09:302.9.2020 - 11:00NE
Mírov
Od zastávky po fotbalové hřiště.
Novostavby za školou.
1.9.2020 - 08:001.9.2020 - 14:00NE
Šumperk
Voznice s pitnou vodou budou umístěny na ul. Bratrušovská u č. 2 a 11
Bratrušovská - část
Gagarinova - část
27.8.2020 - 08:0027.8.2020 - 17:00ANO
Zábřeh
Náhradní zásobování cisternou
Severovýchod - část, týká se č. 32, 33, 34, 41, 42, 48 - 53
27.8.2020 - 08:0027.8.2020 - 14:00NE
Šumperk
Nemocniční - část
24.8.2020 - 09:3024.8.2020 - 12:00NE
Zábřeh
Havlíčkova - část od č. 66 po konec ulice
Oborník - část č. 22, 24 a 26
V Hliníku
20.8.2020 - 07:3020.8.2020 - 10:00NE
Šumperk
náhradní zásobování voznicemi na ul. Bratrušovská u č. 2 a 11
Bratrušovská - část
Gagarinova - část
19.8.2020 - 08:0019.8.2020 - 17:00NE
Šumperk
Bezručova - část
K.H.Máchy - část
Žižkova - část
P.Holého
Puškinova
Vrchlického - část
Jánošíkova
Husitská
18.8.2020 - 08:0218.8.2020 - 11:00ANO
Bludov
ul.Nádražní část
17.8.2020 - 08:0117.8.2020 - 11:00NE
Olšany
panelové domy čp:139,141,142,144,145,146!
13.2.2020 - 08:3113.2.2020 - 12:00NE
Zábřeh
Indrova
Jana Welzla - část
Ladislava Fialy
Lidická
Malodvorská
Na Farském
Na Výsluní - část
Tůmova - část
Za Pivovarem - část
M. Vizovské
Dvořákova
12.2.2020 - 13:5512.2.2020 - 17:00NE
Šumperk
Nerudova - část
12.2.2020 - 07:4512.2.2020 - 14:00NE
Stavenice7.2.2020 - 08:007.2.2020 - 13:00NE
Loštice
Ztracená - část
5.2.2020 - 09:305.2.2020 - 11:30NE
Velké Losiny
celá obec Velké Losiny
4.2.2020 - 12:304.2.2020 - 14:00NE
Šumperk
Cisterna s pitnou vodou bude projíždět odstavenou oblastí.
Belgická
Bohdíkovská
Francouzská
Holandská
Hrabenovská
Italská
Lucemburská
Temenická - část
1.2.2020 - 11:001.2.2020 - 15:00ANO
Mohelnice
Družstevní - část
Nádraží
Uničovská
30.1.2020 - 08:0030.1.2020 - 10:30NE
Loučná n. Desnou
část obce
29.1.2020 - 13:4529.1.2020 - 16:00NE
Zábřeh
Třebízského
22.1.2020 - 13:4522.1.2020 - 15:00NE
Mohelnice
Družstevní - část
Nádraží
Uničovská
22.1.2020 - 10:0022.1.2020 - 12:30NE
Zábřeh
ČSA - část
20.1.2020 - 09:0020.1.2020 - 11:00NE
Šumperk
Březinova
17.1.2020 - 14:3017.1.2020 - 18:00ANO
Zábřeh
Sokolská - část
17.1.2020 - 11:4517.1.2020 - 13:00NE
Loštice
Palonínská
Vejmoly
17.1.2020 - 08:0017.1.2020 - 11:00NE
Šumperk
B.Václavka
Janáčkova
16.1.2020 - 21:0017.1.2020 - 14:00NE
Loštice
Palonínská
Vejmoly
16.1.2020 - 08:3016.1.2020 - 13:00NE
Staré Město p.Sněžníkem
U parku - č.4
Zemědělská - č.174,163,2,novostavba p.Pacal
14.1.2020 - 09:3014.1.2020 - 13:00NE
Loštice
Havelkova
Krátká
Olomoucká - část
Pod Luštěm
Zahradní
14.1.2020 - 09:0014.1.2020 - 14:00NE
Šumperk
Čermákova
Bludovská
Dobrovského - část
Majakovského
Slavíčkova
8.1.2020 - 14:008.1.2020 - 17:00NE
Mohelnice
Na příkopech
Na Zámečku
Nám.Kosmonautů
Ztracená
6.1.2020 - 07:016.1.2020 - 13:00ANO
Kouty n. Desnou31.12.2019 - 14:0031.12.2019 - 17:00NE
Staré Město p.Sněžníkem
Hanušovická - čp.57,201,202,154,153,124,123
Polní - čp.145,147,151,190
28.12.2019 - 09:0228.12.2019 - 13:00NE
Hanušovice
Jesenická
Na výsluní
V zátiší
20.12.2019 - 09:0220.12.2019 - 13:00NE
Ruda nad Moravou
Linhartova - čp:32,354,192,258,20,12!
19.12.2019 - 10:0219.12.2019 - 13:00NE
Podolí
Část obce od fot. hřiště směr Mohelnice.
17.12.2019 - 07:3017.12.2019 - 10:30NE
Zábřeh
Welzlova
K Vápeníkám - část
Na Klotzmance
Nad Lihovarem
Pod Račicí
Jílová
B.Němcové
Dvořákova
Farní - část
Indrova
Jiráskova
Komenského
Kopečná - část
Krumpach
Ladislava Fialy
Lidická
M. Vizovské
Malá Strana - část
Malodvorská
Masarykovo náměstí
Na Farském
Na Hrádku
Na Výsluní - část
Na Vyhlídce
Nemilská
Radniční
Slunná
Smetanova
Sokolská
Stanislava Lolka
Tůmova
Třebízského
U Bořin
U Horního rybníka
Za Pivovarem - část
Zahradní - část
Ztracená
17.12.2019 - 00:0017.12.2019 - 03:30NE
Bludov
Komenského
16.12.2019 - 11:3016.12.2019 - 13:00NE
Moravičany
pravá část od Mohelnice směr Doubravice
11.12.2019 - 09:0011.12.2019 - 11:30NE
Šumperk
Úzká - část
Nám. Míru - část
Radniční
10.12.2019 - 15:4510.12.2019 - 18:00NE
Šumperk
Úzká - část
Radniční
Bulharská - část
Nám. Míru - část
Sadová - část
10.12.2019 - 11:1510.12.2019 - 15:00ANO
Ruda nad Moravou
Dlouhá - část
Nová čtvrť
10.12.2019 - 09:3010.12.2019 - 12:00NE
Zábřeh
17.listopadu - část
ČSA
Na ?ádkách
9.12.2019 - 09:159.12.2019 - 13:30NE
Šumperk
Květná
B.Němcové - část
Luční
Nemocniční - část
Třebízského
Vřesová
8.12.2019 - 08:008.12.2019 - 12:00NE
Moravičany
pravá část od Mohelnice směr Doubravice
4.12.2019 - 12:004.12.2019 - 13:00NE
Zábřeh
B.Němcové
3.12.2019 - 08:003.12.2019 - 15:00ANO
Šumperk
Náhradní zásobování cisternou na parkovišti cca do 20 hod
Bludovská - část, týká se č. 2587/2 a prodejny Hruška
2.12.2019 - 18:003.12.2019 - 13:00ANO
Ruda nad Moravou
Sportovní
28.11.2019 - 09:3028.11.2019 - 10:30NE
Zábřeh
Dvořákova - část
Indrova
Jana Welzla
Ladislava Fialy - část
Lidická
Malodvorská
Na Farském
Na Výsluní - část
Tůmova
Za Pivovarem - část
27.11.2019 - 13:0027.11.2019 - 14:15NE
Šumperk
Janáčkova
Nezvalova
22.11.2019 - 13:1022.11.2019 - 17:00NE
Šumperk
B.Václavka - část
Janáčkova - část
Kocourkova
21.11.2019 - 08:3121.11.2019 - 12:00NE
Šumperk
Lidická - část
21.11.2019 - 08:0021.11.2019 - 11:00NE
Loštice
Pod lesem
20.11.2019 - 09:3020.11.2019 - 12:00NE
Šumperk
Vikýřovická - část
20.11.2019 - 08:0020.11.2019 - 14:00NE
Vikýřovice
Lomená
20.11.2019 - 08:0020.11.2019 - 14:00NE
Oskava
Mostkov
19.11.2019 - 10:0019.11.2019 - 12:30NE
Moravičany
Od křižovatky na Loštice směr Loštice.
13.11.2019 - 08:0013.11.2019 - 11:00NE
Mírov
Od školy směr Mohelnice
8.11.2019 - 08:008.11.2019 - 10:00NE
Šumperk
J.z Poděbrad - část
7.11.2019 - 08:457.11.2019 - 09:30NE
Šumperk
Erbenova - č.p.2, 4, 6, 8, 14
5.11.2019 - 09:305.11.2019 - 13:00NE
Šumperk
Dolnostudénská
31.10.2019 - 12:0031.10.2019 - 13:00NE
Mohelnice
Komenského
Masarykova
31.10.2019 - 08:0031.10.2019 - 10:00NE
Hanušovice
Hlavní - č.p. 108, 425, 362, 357, 543
30.10.2019 - 09:0030.10.2019 - 13:00NE
Mohelnice
Na příkopech
Na Zámečku
Ztracená
30.10.2019 - 08:0030.10.2019 - 11:00NE
Stavenice
+obec Třeština
29.10.2019 - 08:0229.10.2019 - 10:00NE
Šumperk
Bratrušovská - část
Gagarinova - část
24.10.2019 - 08:0124.10.2019 - 10:30NE
Mírov
starý přivaděč
23.10.2019 - 08:0023.10.2019 - 09:30NE
Ruda nad Moravou
Dlouhá - část
Nová čtvrť
23.10.2019 - 08:0023.10.2019 - 12:00NE
Ruda nad Moravou
Dlouhá - část
22.10.2019 - 08:0022.10.2019 - 12:00NE
Maletín
část obce/dolní konec/
15.10.2019 - 08:2915.10.2019 - 11:00NE
Zábřeh
Nemilská - část
15.10.2019 - 08:0315.10.2019 - 09:00NE
Petrov n. Desnou
V důsledku odkalování vodovodního řadu může dojít k poklesu tlaku vody případně k přerušení dodávky vody v Petrově nad Desnou a v části obce Vikýřovice
13.10.2019 - 12:3013.10.2019 - 13:30NE
Hanušovice
Školní
11.10.2019 - 11:1511.10.2019 - 11:45NE
Mohelnice
Jánská
Pionýrů
11.10.2019 - 10:4511.10.2019 - 14:00NE
Loučná n. Desnou
část obce za školou, týká se č. 21, 23, 26, 79, 81 a 82
11.10.2019 - 10:3011.10.2019 - 15:00NE
Petrov n. Desnou
Z důvodu odaklování vodovodního řadu ve Vikýřovicích může docházet v části Petrova nad Desnou k poklesu tlaku případně k přerušení dodávky vody.
11.10.2019 - 09:4511.10.2019 - 12:00NE
Krchleby10.10.2019 - 08:3010.10.2019 - 09:15NE
Rapotín
část obce
9.10.2019 - 09:309.10.2019 - 15:00NE
Petrov n. Desnou9.10.2019 - 09:309.10.2019 - 15:00NE
Vikýřovice
část obce
9.10.2019 - 09:309.10.2019 - 15:00NE
Třeština
Od křižovatky družstva směr Mohelnice
9.10.2019 - 08:309.10.2019 - 10:30NE
Staré Město p.Sněžníkem
Nábřežní
Zahradní
9.10.2019 - 08:009.10.2019 - 10:00NE
Ruda nad Moravou
Dlouhá - část
8.10.2019 - 07:308.10.2019 - 11:00NE
Ruda nad Moravou
Dlouhá
Nová čtvrť
3.10.2019 - 07:303.10.2019 - 11:00NE
Šumperk
Bánskobystrická - část
1.10.2019 - 11:401.10.2019 - 12:30NE
Podolí
Část obce - horní konec obce od křižovatky na Vyšehorky
1.10.2019 - 11:301.10.2019 - 14:30NE
Vikýřovice
část obce od křižovatky ulic Šumperská, K Desné a Sadová přes Rapotín po Petrov nad Desnou po křížení ulic Šumperská a Rybářská.
29.9.2019 - 02:0029.9.2019 - 03:30NE
Rapotín
U Koupaliště
Za Humny
Zámecká - část
27.9.2019 - 11:1527.9.2019 - 12:15NE
Mohelnice
Za Stadionem
1.Máje - část
Jánská
Květná
Lidická
Pionýrů
Příčná
Růžová
Severní
Spartakiádní
Staškova
U dálnice
Vodní
27.9.2019 - 00:0328.9.2019 - 02:00NE
Maletín
část obce od čp.10 po dolní konec.
26.9.2019 - 08:0126.9.2019 - 15:00ANO
Ruda nad Moravou
Dlouhá - část
25.9.2019 - 08:0025.9.2019 - 12:00NE
Šumperk
Bří.Čapků - část
23.9.2019 - 11:5023.9.2019 - 15:00NE
Ruda nad Moravou
Dlouhá - část
20.9.2019 - 08:3020.9.2019 - 12:00NE
Sobotín
místní část Rudoltice
po dobu odstávky elektrické energie
19.9.2019 - 09:3019.9.2019 - 18:00NE
Hanušovice
Hlavní - čp.119
Školní
Nádražní
19.9.2019 - 09:0019.9.2019 - 11:00NE
Ruda nad Moravou
Barto?ov část
Dlouhá - část
Krátká
Olšanská - část,
17.9.2019 - 07:3117.9.2019 - 12:29NE
Šumperk
Radniční
16.9.2019 - 19:1517.9.2019 - 10:00NE
Studená Loučka
část obce od kostela ve směru na Moravskou Třebovou
16.9.2019 - 08:0016.9.2019 - 11:00NE
Ruda nad Moravou
Dlouhá
11.9.2019 - 08:1511.9.2019 - 08:45NE
Mohelnice
Spartakiádní - část
11.9.2019 - 08:0011.9.2019 - 14:00NE
Šumperk
Fibichova - č.p. 11, 13, 15
Nám. Republiky - č.p. 6, 7
11.9.2019 - 08:0011.9.2019 - 11:00NE
Šumperk
Čajkovského - č.p. 16, 18, 20, 22, 24
10.9.2019 - 08:0010.9.2019 - 10:00NE
Staré Město p.Sněžníkem
Hanušovická - část
U parku
9.9.2019 - 10:009.9.2019 - 12:00NE
Loučná n. Desnou
část obce od č. 10 ve směru na Kouty nad Desnou
5.9.2019 - 09:305.9.2019 - 11:30NE
Šumperk
Uničovská - část od ul. Dolnomlýnská po ul. Čičákova
4.9.2019 - 14:154.9.2019 - 16:30NE
Ruda nad Moravou
Sportovní
3.9.2019 - 11:453.9.2019 - 16:00NE
Ruda nad Moravou
Sportovní - část
3.9.2019 - 08:003.9.2019 - 14:00NE
Staré Město p.Sněžníkem
Česká
Fučíkova
Hanušovická
Horní
Chrastická
Jesenická - od zrcadla po prodejnu Hruška
Školní
Nábřežní
Nám. Osvobození
Pionýrská
Smetanova
U parku
Zahradní
29.8.2019 - 08:0029.8.2019 - 14:00NE
Zábřeh
Svobodov
Dvorská - část
29.8.2019 - 08:0029.8.2019 - 10:05NE
Olšany
č.p. 13-15,72-74,92,138,140
28.8.2019 - 08:0028.8.2019 - 14:00NE
Zábřeh
Dvorská - část
Strejcova - část
Svobodov
26.8.2019 - 11:0026.8.2019 - 13:00NE
Olšany
č.p.46,47,98,99,114,156,174,19.
26.8.2019 - 09:0026.8.2019 - 13:00NE
Mohelnice
Jánská
Pionýrů - část
23.8.2019 - 08:0023.8.2019 - 10:30NE
Šumperk
Čičákova
Uničovská - část
22.8.2019 - 12:0022.8.2019 - 15:00NE
Zábřeh
Dvořákova
Indrova
Jana Welzla
Ladislava Fialy
Lidická
M. Vizovské
Malodvorská
Na Farském
Na Výsluní
Tůmova
Za Pivovarem
22.8.2019 - 08:4522.8.2019 - 14:30ANO
Mohelnice
1.Máje - část
Lidická
22.8.2019 - 08:0022.8.2019 - 14:00NE
Šumperk
Čičákova
21.8.2019 - 11:0021.8.2019 - 13:00NE
Zábřeh
Dvorská - část
Strejcova - část
21.8.2019 - 08:0221.8.2019 - 12:00NE
Šumperk
Dobrovského - část
20.8.2019 - 11:0220.8.2019 - 14:00NE
Mohelnice
1.Máje - část
Lidická
20.8.2019 - 08:0320.8.2019 - 12:00NE
Mohelnice
Jánská
Pionýrů - část
19.8.2019 - 12:0219.8.2019 - 13:29NE
Mohelnice
Nádražní - část
16.8.2019 - 12:0016.8.2019 - 13:30NE
Zábřeh
Vodní
Na Nové - část
Rybářská
Sázavská
16.8.2019 - 09:0016.8.2019 - 11:00NE
Mohelnice
Nádražní - část
13.8.2019 - 09:3013.8.2019 - 12:00NE
Loučná n. Desnou
Kociánov
13.8.2019 - 09:3013.8.2019 - 15:00NE
Zábřeh
Vodní
?íční
Nová - část
Rybářská
U Sázavy
13.8.2019 - 08:3013.8.2019 - 11:00NE
Šumperk
Voznice s pitnou vodou je na ul. Puškinova u č. 10
Puškinova
Revoluční - část od č. 16 po bývalý pivovar
11.8.2019 - 10:4511.8.2019 - 18:00ANO
Mohelnice
Pionýrů
9.8.2019 - 08:009.8.2019 - 10:00NE
Šumperk
Bohdíkovská - část
8.8.2019 - 08:008.8.2019 - 14:30NE
Bludov
Bludoveček
31.7.2019 - 13:0031.7.2019 - 15:00NE
Hanušovice
Pražská
Za Moravou
31.7.2019 - 08:0031.7.2019 - 12:00NE
Šumperk
Janáčkova - část
Nezvalova - část
26.7.2019 - 09:3026.7.2019 - 14:00NE
Olšany
č.p. 174,46,47,98,99,114,19,156
24.7.2019 - 10:0024.7.2019 - 13:00NE
Hanušovice
V zátiší
23.7.2019 - 09:3023.7.2019 - 10:15NE
Ruda nad Moravou
Dlouhá - část
23.7.2019 - 08:0223.7.2019 - 11:00NE
Mohelnice
Jánská
Pionýrů
19.7.2019 - 08:4519.7.2019 - 09:45NE
Šumperk
Šumavská - č.p. 4,6,8,12,14,16
17.7.2019 - 08:0017.7.2019 - 16:00NE
Olšany
celá obec
16.7.2019 - 13:0016.7.2019 - 17:00NE
Vikýřovice
Přechodný pokles tlaku v důsledku odkalování vodovodního řadu.
12.7.2019 - 08:0012.7.2019 - 14:00NE
Rapotín
Přechodný pokles tlaku v důsledku odkalování vodovodního řadu.
12.7.2019 - 08:0012.7.2019 - 14:00NE
Vikýřovice
část ulice Petrovská od ul. Sokolská po restauraci Trámky.

Náhradní zásobování voznicí přistavenou u školky.
11.7.2019 - 08:4511.7.2019 - 13:00NE
Loštice
Jižní
Moravičanská - část
Trávník - část
10.7.2019 - 08:0010.7.2019 - 10:00NE
Bílá Lhota
Červená Lhota
Hrabí
Měník
Pateřín
10.7.2019 - 08:0010.7.2019 - 12:00NE
Šumperk
Nerudova - část
8.7.2019 - 10:008.7.2019 - 14:00NE
Petrov n. Desnou
u nádraží
8.7.2019 - 08:008.7.2019 - 11:00NE
Zábřeh
Severovýchod - týká se č. 27, 28, 29, 30, 31, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 44, 45, 46 a 47
3.7.2019 - 08:303.7.2019 - 10:30NE
Ruda nad Moravou
obec Hostice
Na vyhlídce - část
3.7.2019 - 08:003.7.2019 - 12:00NE
Maletín
část obce od MŠ ve směru na Svojanov
3.7.2019 - 08:003.7.2019 - 11:00NE
Petrov n. Desnou
část od soutoku Desné s Mertou po nádraží.
3.7.2019 - 07:293.7.2019 - 15:00NE
Stavenice
část obce k lesu
2.7.2019 - 12:002.7.2019 - 15:00NE
Bludov
Dr.Březiny
2.7.2019 - 11:002.7.2019 - 13:00NE
Mohelnice
Nádražní - část
27.6.2019 - 08:0027.6.2019 - 13:00NE
Šumperk
M.R.Štefánika - část
Uničovská - část
26.6.2019 - 19:0026.6.2019 - 20:00NE
Zábřeh
Krumpach
25.6.2019 - 08:3025.6.2019 - 09:30NE
Šumperk
B.Václavka
Chodská
Vrchlického
19.6.2019 - 14:0019.6.2019 - 16:30NE
Šumperk
Lidická - část
19.6.2019 - 09:0019.6.2019 - 15:00NE
Šumperk
Šumavská - 14,16,18,20,22,24
18.6.2019 - 08:0018.6.2019 - 14:00NE
Velké Losiny
celá obec
13.6.2019 - 15:1013.6.2019 - 18:00NE
Mohelnice
1.Máje - část
Družstevní - část
Nádraží
Uničovská
13.6.2019 - 08:0013.6.2019 - 14:00NE
Mohelnice
Sadová
11.6.2019 - 08:0011.6.2019 - 14:00NE
Mohelnice
Družstevní - část
Nádraží
Uničovská
11.6.2019 - 08:0011.6.2019 - 12:00NE
Šumperk
Šumavská - čp.4,6,8
10.6.2019 - 08:0210.6.2019 - 14:00NE
Mohelnice
Příčná
6.6.2019 - 08:006.6.2019 - 12:00NE
Mohelnice
Nádražní - část
29.5.2019 - 08:0029.5.2019 - 13:00NE
Mohelnice
Sadová
28.5.2019 - 11:3028.5.2019 - 12:30NE
Libivá28.5.2019 - 11:3028.5.2019 - 14:00NE
Libivá27.5.2019 - 11:3027.5.2019 - 15:00NE
Moravičany
Hliníky
27.5.2019 - 08:3027.5.2019 - 13:00NE
Mohelnice
Sadová - část
25.5.2019 - 15:0025.5.2019 - 17:30NE
Mohelnice
Sadová - část
24.5.2019 - 11:3024.5.2019 - 12:30NE
Staré Město p.Sněžníkem
Česká
Úzká
Bezručova
Erbenova
Fučíkova
Hanušovická
Hornická
Jesenická - část
Křižíkova
Kosmonautů
Krátká
Květná
Školní
Lesní
Lipová
Nábřežní
Nádražní
Nám. Osvobození
Pionýrská
Polní
Smetanova
U parku
Zahradní
Zemědělská - část
23.5.2019 - 13:0023.5.2019 - 17:00NE
Olšany
od kina směr Ruda nad Moravou a Bartonov
22.5.2019 - 08:0022.5.2019 - 13:00NE
Šumperk
Nerudova - část
21.5.2019 - 07:0021.5.2019 - 08:30NE
Šumperk
B.Němcové - část
Balbínova
Bří.Čapků
20.5.2019 - 10:4520.5.2019 - 12:15NE
Šumperk
Revoluční - č.p.26,28,30,32,49,51,53
16.5.2019 - 11:3016.5.2019 - 13:00NE
Kouty n. Desnou
Odstávka se týká části Anín.
16.5.2019 - 11:1516.5.2019 - 12:30NE
Podolí
Újezd,Horní Krčmy,Podolí část!
16.5.2019 - 08:0216.5.2019 - 11:00NE
Mohelnice
Montix
Družstevní - část od Kauflandu směr na Třeštinu
Nádraží
Uničovská
16.5.2019 - 08:0016.5.2019 - 11:30NE
Šumperk
Šumavská
Zemědělská
14.5.2019 - 13:0014.5.2019 - 16:00NE
Šumperk
Fibichova - snížen tlak č.p.11,13,15
Kmochova - snížen tlak č.p.2
14.5.2019 - 11:4514.5.2019 - 16:00NE
Staré Město p.Sněžníkem
Hanušovická - č.p.126,127,128,129,139
14.5.2019 - 08:0014.5.2019 - 09:30NE
Šumperk
Březinova
Erbenova
Šumavská
13.5.2019 - 15:3013.5.2019 - 22:00ANO
Mohelnice
Nádražní - část
10.5.2019 - 08:4510.5.2019 - 13:30NE
Šumperk
8.května - část
9.5.2019 - 11:009.5.2019 - 18:00NE
Kouty n. Desnou
Annín
7.5.2019 - 08:407.5.2019 - 09:30NE
Staré Město p.Sněžníkem
Hanušovická - část
Chrastická - část
6.5.2019 - 08:306.5.2019 - 13:00NE
Řepová
č.p. 48,50,51,53,83 a p.č 148
6.5.2019 - 08:306.5.2019 - 12:30NE
Mohelnice
Příčná
2.5.2019 - 09:002.5.2019 - 10:30NE
Hanušovice
Jesenická - č.p. 111,312,539,380,381,382,355
2.5.2019 - 08:002.5.2019 - 14:00NE
Mohelnice
Příčná
30.4.2019 - 14:0230.4.2019 - 15:30NE
Šumperk
Reissova - část
30.4.2019 - 09:0030.4.2019 - 12:00NE
Mohelnice
Třebovská - 48,50,52,54,56
Wolkerova - 2
30.4.2019 - 08:3030.4.2019 - 10:29NE
Hanušovice
Jesenická - 111,312,539,380,381,382,355
25.4.2019 - 09:0025.4.2019 - 12:00NE
Loštice
U vody
23.4.2019 - 12:3023.4.2019 - 13:30NE
Olšany
celá obec
20.4.2019 - 08:4020.4.2019 - 13:00NE
Zábřeh
17.listopadu - týká se čp. 1, 3, 5
18.4.2019 - 11:5018.4.2019 - 13:00NE
Hanušovice
Jesenická - týká se čp. 111, 312, 539, 380, 381, 382 a 355
18.4.2019 - 09:0018.4.2019 - 12:00NE
Šumperk
Horova
Lidická - část
Vrchlického
Wolkerova
B.Václavka
16.4.2019 - 09:4516.4.2019 - 10:16NE
Krchleby16.4.2019 - 08:3016.4.2019 - 12:00NE
Šumperk
voznice s pitnou vodou umístěna u č.p.16
Bří.Čapků
15.4.2019 - 11:4515.4.2019 - 20:00ANO
Rapotín
Školní
11.4.2019 - 09:3011.4.2019 - 11:00NE
Mohelnice
Nádraží - část - od nám. TaF po Špici
Nám.Tyrše a Fugnera
Nová
Stanislavova
11.4.2019 - 08:0011.4.2019 - 17:00NE
Šumperk
Jánošíkova - část
Puškinova - část
Vrchlického - část
10.4.2019 - 14:0010.4.2019 - 17:00NE
Mohelnice
Družstevní - část - od pošty po Hellu
Nádraží - část - od nám. TaF po Špici
Nová
Stanislavova
9.4.2019 - 08:009.4.2019 - 17:00NE
Ruda nad Moravou
horní část Barto?ova
Krátká
Olšanská - část
4.4.2019 - 12:004.4.2019 - 15:00NE
Hanušovice
Jesenická - část
2.4.2019 - 13:002.4.2019 - 15:00NE
Vyšehoří
horní část obce
2.4.2019 - 08:302.4.2019 - 09:00NE
Mohelnice
Gen.Svobody
Západní
2.4.2019 - 08:002.4.2019 - 11:00NE
Vikýřovice
Mlýnská
U Hájenky
1.4.2019 - 09:301.4.2019 - 14:00NE
Petrov n. Desnou
část obce
1.4.2019 - 09:301.4.2019 - 14:00NE
Šumperk
Pod hájovnou - č.p. 2,4,6
29.3.2019 - 21:0030.3.2019 - 14:00ANO
Mohelnice
Gen.Svobody
Západní
29.3.2019 - 08:0029.3.2019 - 11:00NE
Mohelnice
Gen.Svobody
Západní
27.3.2019 - 08:0027.3.2019 - 11:00NE
Petrov n. Desnou
Šumperská - část
26.3.2019 - 08:4526.3.2019 - 12:00NE
Mohelnice
Gen.Svobody
Západní
26.3.2019 - 08:0026.3.2019 - 11:00NE
Mohelnice
Gen.Svobody
Západní
22.3.2019 - 08:0022.3.2019 - 11:00NE
Rapotín
Rejchartická
21.3.2019 - 08:1521.3.2019 - 13:00NE
Mohelnice
Gen.Svobody
Západní
20.3.2019 - 08:0020.3.2019 - 11:00NE
Šumperk
8.května - č.p.42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56
19.3.2019 - 12:0019.3.2019 - 15:00ANO
Mohelnice
Gen.Svobody
Západní
15.3.2019 - 08:0015.3.2019 - 10:30NE
Šumperk
Nemocniční - část
14.3.2019 - 13:0114.3.2019 - 15:00NE
Květín13.3.2019 - 08:3113.3.2019 - 11:00NE
Mohelnice
Gen.Svobody
Západní
13.3.2019 - 08:0013.3.2019 - 11:00NE
Šumperk
Za Hniličkou
Belgická
Bohdíkovská
Francouzská
Holandská
Hrabenovská
Italská
Lucemburská
Potoční - část
Temenická - část
7.3.2019 - 10:157.3.2019 - 15:00NE
Mohelnice
Gen.Svobody
Západní
7.3.2019 - 09:457.3.2019 - 10:30NE
Mohelnice
B.Němcové - část
6.3.2019 - 09:006.3.2019 - 14:00NE
Loštice
+ ul.Na Stráni
Jevíčská
Ke koupališti
Na výsluní
5.3.2019 - 08:305.3.2019 - 13:00NE
Zábřeh
?íční
Nová - část
Olomoucká
Rybářská
Sázavská
5.3.2019 - 08:025.3.2019 - 10:00NE
Šumperk
Komenského
28.2.2019 - 09:3028.2.2019 - 14:00ANO
Zábřeh
Lesnická
27.2.2019 - 07:3027.2.2019 - 14:00NE
Ruda nad Moravou
Dlouhá - část
26.2.2019 - 08:3026.2.2019 - 10:00NE
Šumperk
Pod Senovou
Temenická - část
Zahradní
25.2.2019 - 13:1525.2.2019 - 15:00NE
Leština
Polní
Františka Adámka
Komenského
Nová
Sokolská - část
Zahradní
22.2.2019 - 10:4522.2.2019 - 12:00NE
Hanušovice
Hlavní - č. 119
Školní
Nádražní
21.2.2019 - 08:0021.2.2019 - 13:00NE
Mohelnice
1.Máje
20.2.2019 - 07:0020.2.2019 - 10:00NE
Leština
Polní
Komenského
Nová
Sokolská
Zahradní
15.2.2019 - 08:3015.2.2019 - 11:00NE

Plánované odstávky
Místo Ulice, místní část Od Do Náhradní zásobování
Třeština
část obce Třeština a celá obec Stavenice.
2.7.2024 - 08:002.7.2024 - 13:00NE
Šumperk
Bří.Čapků
Dobrovského - část
Zábřežská - část
2.7.2024 - 07:302.7.2024 - 16:00NE
Jestřebí
celá obec
26.6.2024 - 08:0026.6.2024 - 10:00NE
Hanušovice
Na Holbě - č.p. 289, 487
13.6.2024 - 08:0013.6.2024 - 14:00NE
Vikýřovice
Hraběšická č.p.142,170.
12.6.2024 - 07:3012.6.2024 - 14:00NE
Hanušovice
Na Holbě - č.p. 244,488 - 494
5.6.2024 - 07:305.6.2024 - 16:00ANO
Zábřeh
Pod Zámečkem
Skalička - část
18.4.2024 - 08:0018.4.2024 - 11:00NE
Žadlovice25.3.2024 - 09:0025.3.2024 - 10:00NE
Loštice25.3.2024 - 09:0025.3.2024 - 10:00NE
Hněvkov19.10.2023 - 08:0019.10.2023 - 12:00NE
Rovensko18.10.2023 - 08:0018.10.2023 - 12:00NE
Hanušovice
Hlavní - 424,ev.27
Školní - 290,258,257,387,363,253,196,199,252,226
Nádražní - 256
Osvobození - 251,3
6.10.2023 - 07:006.10.2023 - 10:00NE
Květín18.9.2023 - 08:0018.9.2023 - 10:00NE
Křemačov18.9.2023 - 08:0018.9.2023 - 10:00NE
Libivá18.9.2023 - 08:0018.9.2023 - 10:00NE
Mohelnice
Družstevní - část
Nádraží
Uničovská
5.9.2023 - 08:005.9.2023 - 14:00ANO
Řepová
část obce
30.8.2023 - 09:1530.8.2023 - 13:15NE
Šumperk
Březinova
Šumavská - č.p. 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37
27.6.2023 - 08:0027.6.2023 - 18:00NE
Ruda nad Moravou
Sportovní - č.p.299,300,266,265,288+koupaliště
23.6.2023 - 09:0023.6.2023 - 15:00NE
Ruda nad Moravou
Podžďáří - č.p 42, 43, 45. p.č. 101
19.6.2023 - 08:0019.6.2023 - 11:00NE