Poruchy a havárie
Místo Ulice, místní část Od Do Náhradní zásobování
Mohelnice
Hradební
Lazebnická
26.9.2018 - 08:0026.9.2018 - 11:00NE
Bílá Lhota
Bílá Lhota - část obce, celá obec Pateřín
25.9.2018 - 08:3025.9.2018 - 13:00NE
Zábřeh
ČSA - část
22.9.2018 - 10:3922.9.2018 - 11:15NE
Sobotín
střed obce
20.9.2018 - 16:0020.9.2018 - 18:00NE
Zábřeh
ČSA - část
Na Řádkách
20.9.2018 - 15:4020.9.2018 - 18:00NE
Jestřebí20.9.2018 - 09:0020.9.2018 - 12:00NE
Újezd20.9.2018 - 08:3020.9.2018 - 09:30NE
Velké Losiny
Komenského - část
U Losinky
17.9.2018 - 16:0217.9.2018 - 18:00NE
Ruda nad Moravou
Linhartova - část
17.9.2018 - 08:0017.9.2018 - 12:00NE
Mohelnice
Květná
U dálnice
Zábřežská - část
13.9.2018 - 13:3013.9.2018 - 17:00NE
Zábřeh
ČSA - část
Na Řádkách
13.9.2018 - 12:1513.9.2018 - 13:00NE
Mohelnice
Za Stadionem
1.Máje - část
Květná
Lidická
Pionýrů
Příčná
Růžová
Severní
Spartakiádní
Staškova
U dálnice
Vodní
Jesenická
13.9.2018 - 00:0013.9.2018 - 03:00NE
Zábřeh
ČSA - část
Na Řádkách
12.9.2018 - 16:0012.9.2018 - 17:00NE
Zábřeh
Leštinská - část
12.9.2018 - 09:0012.9.2018 - 13:00NE
Šumperk
Pod Senovou - 26,24,22
10.9.2018 - 12:4610.9.2018 - 14:00NE
Šumperk
B.Němcové - část
Nemocniční - část
8.9.2018 - 10:028.9.2018 - 11:00NE
Žadlovice
část obce od zámku směr Pavlov.
7.9.2018 - 12:047.9.2018 - 13:00NE
Zábřeh
Háječkova
6.9.2018 - 08:006.9.2018 - 12:00NE
Zábřeh
ČSA
5.9.2018 - 19:005.9.2018 - 22:00NE
Zábřeh
Leštinská
Sadová
Na Křtaltě
5.9.2018 - 09:005.9.2018 - 11:00NE
Zábřeh
Kahlíkova
5.9.2018 - 08:005.9.2018 - 11:00NE
Velké Losiny
Osvobození
1.9.2018 - 09:451.9.2018 - 14:00NE
Šumperk
Nerudova - část
31.8.2018 - 10:0031.8.2018 - 11:00NE
Šumperk
Pod Senovou - čp:24,22,20,18,16.
30.8.2018 - 09:0330.8.2018 - 12:00NE
Vikýřovice
ul.Sadová,Šumperská část!
29.8.2018 - 08:4729.8.2018 - 12:00NE
Veleboř
Klopina
29.8.2018 - 08:3029.8.2018 - 12:00NE
Bludov
Z důvodu přerušení el. energie
Hrabenovská
Jana Žižky - část
Pod Baštou
Ve Sléví
Za Školou
28.8.2018 - 08:0028.8.2018 - 16:00NE
Šumperk
Chodská
B.Václavka
Kocourkova
Wolkerova - část
23.8.2018 - 10:0023.8.2018 - 14:00NE
Třeština
část a Háj
23.8.2018 - 08:0023.8.2018 - 13:00NE
Šumperk
Dolnomlýnská - část
22.8.2018 - 08:4522.8.2018 - 11:30NE
Nemile
č.p.129-139, 159, 111
21.8.2018 - 08:3021.8.2018 - 12:00NE
Ruda nad Moravou
Linhartova - část od č.p. 92 směr k nádraží
20.8.2018 - 08:0020.8.2018 - 12:00NE
Šumperk
Langrova - část od pošty po ul. Jiřího z Poděbrad
17.8.2018 - 11:0017.8.2018 - 12:00NE
Maletín
od č.p. 226 po konec obce
17.8.2018 - 08:3017.8.2018 - 11:00NE
Stavenice
celá obec
17.8.2018 - 08:0017.8.2018 - 13:00NE
Zábřeh
Severovýchod - část
15.8.2018 - 10:0015.8.2018 - 15:00NE
Zábřeh
Ku Dráze
Pod Strání
Pod Zámečkem - část zahrádek
Rudolfov - část
V Háječku
15.8.2018 - 08:0015.8.2018 - 11:00NE
Šumperk
Čsl. Armády - část
8.května - část
Banskobystrická - část
Lidická - část
14.8.2018 - 08:3014.8.2018 - 15:00NE
Ruda nad Moravou
Na vyhlídce - část
9.8.2018 - 09:309.8.2018 - 13:00NE
Mohelnice
Nám.Tyrše a Fugnera
Vrchlického
Nádražní
9.8.2018 - 08:009.8.2018 - 11:30NE
Ruda nad Moravou
Na vyhlídce - od rest.Lapač po kostel
8.8.2018 - 08:008.8.2018 - 11:00NE
Mohelnice
firma MEZ
Komenského - část
Masarykova
8.8.2018 - 07:308.8.2018 - 13:00ANO
Šumperk
Pod hájovnou - č.p. 7
7.8.2018 - 16:008.8.2018 - 11:00ANO
Mohelnice
Gen.Svobody - část
U slunce
Dolní Krčmy
4.8.2018 - 08:154.8.2018 - 14:00NE
Ruda nad Moravou
Linhartova
Na vyhlídce
2.8.2018 - 08:152.8.2018 - 12:00NE
Jestřebí
část obce
2.8.2018 - 08:002.8.2018 - 12:00NE
Šumperk
Bánskobystrická - část
1.8.2018 - 08:301.8.2018 - 13:30NE
Moravičany
pravá část obce směrem od Mohelnice a směr na Loštice
30.7.2018 - 09:0030.7.2018 - 12:00NE
Šumperk
8.května - část
24.7.2018 - 13:1024.7.2018 - 15:00NE
Šumperk
B.Václavka
Horova
Chodská
Kocourkova
24.7.2018 - 08:0024.7.2018 - 12:00NE
Mírov
část Kolonka!
24.7.2018 - 08:0024.7.2018 - 14:00NE
Leština
místní oblast Zálavčí
20.7.2018 - 12:0020.7.2018 - 15:00NE
Ruda nad Moravou
Sportovní
19.7.2018 - 09:0019.7.2018 - 12:00NE
Vikýřovice
Sluneční, Javorová, U Pošty, Kovářská
17.7.2018 - 11:0017.7.2018 - 12:00NE
Zábřeh
Ladislava Fialy
Na Výsluní
17.7.2018 - 09:0017.7.2018 - 12:00NE
Zábřeh
B.Němcové - část
Malá Strana - část
Valová
Zahradní - část
Morávkova
13.7.2018 - 08:3013.7.2018 - 12:00NE
Hanušovice
Za Moravou
12.7.2018 - 10:0012.7.2018 - 12:00NE
Zábřeh
Sázavská
11.7.2018 - 13:4511.7.2018 - 15:45NE
Zábřeh
Sázavská
10.7.2018 - 20:0311.7.2018 - 12:30ANO
Šumperk
8.května
Jeremenkova
Jesenická
Wolkerova
10.7.2018 - 12:3010.7.2018 - 15:00NE
Zábřeh
Sázavská
10.7.2018 - 12:0010.7.2018 - 16:00NE
Mohelnice
Nádražní - část
Nová
Stanislavova
10.7.2018 - 08:0010.7.2018 - 12:00NE
Zábřeh
Říční
Na Nové
Olomoucká
Rybářská
Sázavská
10.7.2018 - 07:3010.7.2018 - 08:30NE
Vikýřovice
ul.Potoční část od ul.Sokolská po restauraci Trámky!
4.7.2018 - 13:024.7.2018 - 16:00NE
Šumperk
Zábřežská - část od ul. Jílová směrem na Bludov
3.7.2018 - 07:303.7.2018 - 12:00NE
Ruda nad Moravou
Sportovní
2.7.2018 - 09:302.7.2018 - 10:00NE
Šumperk
Alšova - část
Čermákova
Bludovská - část
Dobrovského - část
Majakovského
Slavíčkova
Vojanova
28.6.2018 - 12:1528.6.2018 - 16:00NE
Loštice
Olomoucká - část
Pod Luštěm - část
28.6.2018 - 06:3328.6.2018 - 12:00NE
Šumperk
Bludoveček
Vojanova
27.6.2018 - 08:2127.6.2018 - 15:00ANO
Ruda nad Moravou
Linhartova
Na vyhlídce
27.6.2018 - 08:0027.6.2018 - 15:00NE
Šumperk
Fibichova
Čajkovského - část
27.6.2018 - 07:5927.6.2018 - 11:00ANO
Loštice
Olomoucká - část
Pod Luštěm - část
27.6.2018 - 07:2827.6.2018 - 16:00NE
Moravičany
část od Mohelnice po střed obce!
26.6.2018 - 11:3326.6.2018 - 13:00NE
Staré Město p.Sněžníkem
Česká
Úzká
Bezručova
Budovatelů
Erbenova
Fučíkova
Hanušovická
Hornická - 7:30 - 15:00 hod
Jesenická - část
Křižíkova
Kosmonautů
Krátká
Školní
Lesní - 7:30 - 15:00 hod
Lipová
Nábřežní
Nádražní
Nám. Osvobození
Pionýrská
Polní
Smetanova
Sportovní
U parku
Zahradní
Zemědělská - část
Květná
26.6.2018 - 07:3026.6.2018 - 12:00NE
Olšany
část obce od čp. 8 po čp. 55 ve směru na Barto?ov
25.6.2018 - 08:0025.6.2018 - 13:00NE
Šumperk
Fibichova
Čajkovského
22.6.2018 - 14:3022.6.2018 - 18:00ANO
Zábřeh
Dvořákova - část
Indrova
Jana Welzla
Ladislava Fialy
Lidická
M. Vizovské
Malodvorská
Na Farském
Na Výsluní - část
Tůmova
Za Pivovarem
22.6.2018 - 14:1522.6.2018 - 18:00NE
Zábřeh
Odstavenou oblastí bude projíždět cisterna s pitnou vodou.
Dvořákova - část
Indrova
Jana Welzla
Ladislava Fialy
Lidická
M. Vizovské
Malodvorská
Na Farském
Na Výsluní - část
Tůmova
Za Pivovarem
22.6.2018 - 06:4522.6.2018 - 12:00ANO
Zábřeh
Dvořákova - část
Indrova
Jana Welzla
Ladislava Fialy
Lidická
M. Vizovské
Malodvorská
Na Farském
Na Výsluní - část
Tůmova
Za Pivovarem
21.6.2018 - 13:4021.6.2018 - 15:30NE
Moravičany
část obce
20.6.2018 - 10:3020.6.2018 - 12:30NE
Zábřeh
větší okruh
B.Němcové
Malá Strana
Morávkova
Sokolská
Sušilova
U Bořin
19.6.2018 - 10:0019.6.2018 - 12:30NE
Ruda nad Moravou
část Bartonova
Linhartova
Na vyhlídce - část
Podžďáří
19.6.2018 - 09:4519.6.2018 - 14:00NE
Staré Město p.Sněžníkem
Česká
Úzká
Bezručova
Budovatelů
Erbenova
Fučíkova
Hanušovická
Hornická - část
Jesenická - část
Křižíkova
Kosmonautů
Krátká
Školní
Lesní
Lipová
Nábřežní
Nádražní
Nám. Osvobození
Pionýrská
Polní
Smetanova
Sportovní
U parku
Zahradní
Zemědělská - část
13.6.2018 - 08:0013.6.2018 - 11:00NE
Květín
calé obec!
7.6.2018 - 09:346.6.2018 - 11:30NE
Křemačov
celá obec.
7.6.2018 - 08:026.6.2018 - 10:00NE
Mohelnice
ul. Luční, areál firmy Fenix
Za penzionem - č. 20
6.6.2018 - 08:006.6.2018 - 16:00NE
Moravičany
část obce od mostu pravý břeh Třebůvky
5.6.2018 - 12:005.6.2018 - 14:00NE
Ruda nad Moravou
Dlouhá - část - novostavby
Linhartova
Na vyhlídce - část
5.6.2018 - 09:005.6.2018 - 12:00NE
Ruda nad Moravou
Sportovní - část
5.6.2018 - 08:305.6.2018 - 13:00NE
Jestřebí4.6.2018 - 11:154.6.2018 - 14:00NE
Studená Loučka
cisterna s pitnou vodou před hřištěm
2.6.2018 - 18:003.6.2018 - 13:00ANO
Šumperk
B.Václavka - část
Revoluční - část
31.5.2018 - 09:1531.5.2018 - 15:00NE
Zábřeh
Vodní
Říční
Na Nové - část
Rybářská
Sázavská - do 12:00 hod
24.5.2018 - 07:3024.5.2018 - 11:30NE
Mohelnice
Luční
22.5.2018 - 12:0022.5.2018 - 12:30NE
Šumperk
B.Václavka - část
Janáčkova - část
21.5.2018 - 08:3521.5.2018 - 10:00NE
Bartoňov17.5.2018 - 09:0017.5.2018 - 14:00NE
Rapotín
U Lávky
U Poměnky
16.5.2018 - 12:3016.5.2018 - 14:30NE
Vikýřovice
K Desné
Sadová
Šumperská-část
16.5.2018 - 12:1016.5.2018 - 14:30NE
Šumperk
B.Václavka - část
Horova
Chodská
Kocourkova
Wolkerova - část
16.5.2018 - 09:0016.5.2018 - 11:00NE
Mohelnice
Brusova
Dvořákova
Havlíčkovo nám.
Jiráskova
Nerudova
Sportovní
Svatopluka Čecha
Třebovská - část
Wolkerova
Zahradní
10.5.2018 - 07:3010.5.2018 - 17:00ANO
Šumperk
Puškinova
Vrchlického
Jánošíkova - část
24.4.2018 - 12:1524.4.2018 - 20:00NE
Šumperk
B.Václavka
Revoluční
Wolkerova
23.4.2018 - 11:0023.4.2018 - 15:00NE
Šumperk
B.Václavka
Horova
Chodská - část
Kocourkova
Wolkerova
20.4.2018 - 08:0020.4.2018 - 18:00ANO
Bludov
celá obec!
13.4.2018 - 00:4513.4.2018 - 04:00NE
Ruda nad Moravou
Na vyhlídce - část
12.4.2018 - 09:0112.4.2018 - 12:00NE
Zábřeh
Nerudova
Kozinova
Žerotínov
4.4.2018 - 10:394.4.2018 - 15:00ANO
Šumperk
Březinova - část
4.4.2018 - 09:034.4.2018 - 15:00NE
Hradečná
celá obec.
3.4.2018 - 09:523.4.2018 - 12:00NE
Mohelnice
1.Máje - část
Družstevní
Nádraží
Nádražní - část
Uničovská
Za penzionem
27.3.2018 - 08:0027.3.2018 - 14:00NE
Mohelnice
1.Máje - čp.1
Lidická - čp.2a6
23.3.2018 - 09:0223.3.2018 - 11:00NE
Mohelnice
Uničovská
22.3.2018 - 12:0022.3.2018 - 14:00NE
Mohelnice
Družstevní
Nádražní
Uničovská
15.3.2018 - 10:2915.3.2018 - 11:32NE
Mohelnice
Družstevní
Nádraží
Nádražní
Uničovská
14.3.2018 - 15:0114.3.2018 - 17:00NE
Mohelnice
Uničovská
7.3.2018 - 08:037.3.2018 - 12:00NE
Šumperk
Náhradní zásobování u MŠ.
Bachmačská
Jeremenkova - část
7.3.2018 - 08:007.3.2018 - 14:00ANO
Šumperk
Alšova
Čermákova
Bludovská - část
Dobrovského - část
Majakovského
Vojanova
6.3.2018 - 11:026.3.2018 - 15:00NE
Petrov n. Desnou
část obce!
5.3.2018 - 17:205.3.2018 - 19:00NE
Šumperk
Nerudova - část od nemocnice po křižovatku s ul.B.Němcové
5.3.2018 - 11:305.3.2018 - 14:00NE
Ruda nad Moravou
ćást obce od restauarce Na Lapači ve směru na Olšany a celá obec Bartonov
2.3.2018 - 12:002.3.2018 - 16:00NE
Zábřeh
Jana Welzla - čp.1,3
Ladislava Fialy
Na Výsluní - čp.2,4
28.2.2018 - 19:0128.2.2018 - 22:00NE
Mohelnice
Vodní - část
28.2.2018 - 05:4528.2.2018 - 12:00NE
Šumperk
8.května - čp. 42, 44, 46, 48, 50, 52 a 56
27.2.2018 - 20:1528.2.2018 - 12:00NE
Vikýřovice
část ulice Petrovská
25.2.2018 - 10:2525.2.2018 - 15:00NE
Mohelnice
Zámecká - část
23.2.2018 - 12:5323.2.2018 - 16:00NE
Mírov
část obce od školy po věznici a Kolonka
23.2.2018 - 08:3023.2.2018 - 13:00NE
Šumperk
Jánošíkova - část, odstávka se týká čp. 26 - 34
22.2.2018 - 09:0022.2.2018 - 12:00NE
Hanušovice
Hlavní - část od pekárny Agroholding po restauraci Lido
Osvobození - část
22.2.2018 - 08:0022.2.2018 - 12:00NE
Svojanov22.2.2018 - 07:3022.2.2018 - 09:30NE
Šumperk
Bří.Čapků - část od ul. Zábřežská po okresní archiv
21.2.2018 - 11:3021.2.2018 - 15:00NE
Šumperk
Žerotínova
15.2.2018 - 07:0215.2.2018 - 13:00NE
Šumperk
Bánskobystrická - část
14.2.2018 - 09:0014.2.2018 - 14:30NE
Mohelnice
Uničovská
13.2.2018 - 12:0013.2.2018 - 15:00NE
Šumperk
Mánesova
13.2.2018 - 11:4413.2.2018 - 15:00NE
Šumperk
Tyršova
8.2.2018 - 11:308.2.2018 - 13:00NE
Šumperk
Evaldova - část
6.2.2018 - 08:296.2.2018 - 12:00NE
-
Pobučí
6.2.2018 - 08:296.2.2018 - 13:00NE
-
Pobučí
5.2.2018 - 08:335.2.2018 - 11:26NE
Šumperk
Erbenova - čp:8,6,4,2
5.2.2018 - 08:205.2.2018 - 14:00NE
Zábřeh
Havlíčkova - část
Kosmonautů - část
31.1.2018 - 08:3031.1.2018 - 11:30NE
Moravičany
místní část Hliníky
30.1.2018 - 09:3030.1.2018 - 11:30NE
Šumperk
Šumavská - č.p.23,25,27,29,31,33,35,37
30.1.2018 - 08:0030.1.2018 - 11:00NE
Šumperk
Jánošíkova - část
29.1.2018 - 09:0429.1.2018 - 13:00NE
Hanušovice
Hlavní - č.p. 137, 123
Požárníků - č.p. 131, 135, 392, 406
Na vinici
Pražská
Dukelská
26.1.2018 - 17:2526.1.2018 - 21:00NE
Mohelnice
Lidická - část
Vodní - část
25.1.2018 - 09:0025.1.2018 - 12:00NE
Vikýřovice
Holubí
Strojní - část
24.1.2018 - 13:0024.1.2018 - 14:00NE
Zábřeh
Havlíčkova
Kosmonautů
24.1.2018 - 08:0024.1.2018 - 12:00NE
Nemile
od školky po konec obce
23.1.2018 - 08:0023.1.2018 - 11:00NE
Šumperk
Čičákova
22.1.2018 - 08:4522.1.2018 - 14:00NE
Klopina
celá obec
17.1.2018 - 08:3117.1.2018 - 13:00NE
Šumperk
Dolnomlýnská
Tyršova - část
16.1.2018 - 12:0016.1.2018 - 14:00NE
Maletín15.1.2018 - 13:3015.1.2018 - 16:00NE
Šumperk
Dolnomlýnská
Tyršova - část
15.1.2018 - 12:0015.1.2018 - 14:00NE
Šumperk
Dolnomlýnská
Svatováclavská
Tyršova
11.1.2018 - 12:2011.1.2018 - 14:30NE
Šumperk
Dolnostudénská
Tyršova
10.1.2018 - 11:3510.1.2018 - 13:00NE
Olšany
celá obec
9.1.2018 - 12:329.1.2018 - 13:31NE
Bludov
Rudolfa Kordase
8.1.2018 - 09:508.1.2018 - 12:00NE
Mohelnice
Okružní - část
6.1.2018 - 08:006.1.2018 - 15:00NE
Vikýřovice
ul. Potoční, Zámecká, Sportovní, Zámecká, Školní
2.1.2018 - 17:002.1.2018 - 19:00NE
Zábřeh
Jana Welzla
Jiráskova - část
K Vápeníkám
Ladislava Fialy
Lidická
M. Vizovské
Malodvorská
Na Farském
Na Výsluní
Stanislava Lolka
Tůmova
Za Pivovarem
Dvořákova
Indrova
28.12.2017 - 08:3028.12.2017 - 12:00NE
Šumperk
Banskobystrická
25.12.2017 - 12:2325.12.2017 - 16:00NE
Šumperk
M.R.Štefánika - od ulice Krátká po okr. soud
19.12.2017 - 07:0019.12.2017 - 10:00NE
Leština
7.května - levá strana směrem od Zbh.
17.12.2017 - 12:4517.12.2017 - 17:45NE
Zábřeh
Severovýchod - 25-54
12.12.2017 - 08:0112.12.2017 - 10:56NE
Velké Losiny
Zahradní
Bukovická
Dukelská
Komenského
Kosmonautů
Školní
Švermova
Lázeňská
Lesostavby
Žárovská
Žižkova
Maršíkovská
Osvobození
Pekařská
Příčná
Revoluční
Rudé Armády
sídliště 1.Máje
sídliště U papírny
Sportovní
U hřiště
U Losinky
U Papírny
Zadní
Zámecká
11.12.2017 - 13:4011.12.2017 - 18:00NE
Moravičany
Od obchodu směrem k vlakovému nádraží.
8.12.2017 - 08:007.12.2017 - 12:00NE
Loučná n. Desnou
Část obce za základní školou.
7.12.2017 - 16:007.12.2017 - 19:00NE
Podolí
Horní část obce.
7.12.2017 - 08:007.12.2017 - 16:00NE
Moravičany7.12.2017 - 00:007.12.2017 - 01:30NE
Doubravice7.12.2017 - 00:007.12.2017 - 01:30NE
Mitrovice7.12.2017 - 00:007.12.2017 - 01:30NE
Hraběšice
Spodní část obce.
6.12.2017 - 09:006.12.2017 - 12:00NE
Rapotín
Může dojít k přerušení dodávky vody.
Šumperská - část
Lesní
Pod Bukovou
5.12.2017 - 09:005.12.2017 - 11:00NE
Šumperk
Dolnostudénská
Žerotínova
Tyršova
28.11.2017 - 18:3228.11.2017 - 22:00NE
Stavenice24.11.2017 - 08:0024.11.2017 - 09:30NE
Dolní Studénky
celá obec mimo část Králec!
22.11.2017 - 12:3222.11.2017 - 15:00NE
Šumperk
17.listopadu - část
22.11.2017 - 09:1422.11.2017 - 14:00NE
Dolní Studénky
část obce!
21.11.2017 - 13:0121.11.2017 - 17:00NE
Šumperk
17.listopadu - část
21.11.2017 - 08:0121.11.2017 - 09:32NE
Mitrovice21.11.2017 - 08:0021.11.2017 - 14:30ANO
Moravičany21.11.2017 - 08:0021.11.2017 - 14:30ANO
Doubravice21.11.2017 - 08:0021.11.2017 - 14:30ANO
Maletín21.11.2017 - 08:0021.11.2017 - 13:00NE
Šumperk
17.listopadu
21.11.2017 - 08:0021.11.2017 - 10:30NE
Šumperk
Chodská - č.p. 19-22,24
16.11.2017 - 10:3016.11.2017 - 14:00NE
Staré Město p.Sněžníkem
Česká
Fučíkova
Hanušovická
Jesenická
Kosmonautů
Školní
Nábřežní
Nám. Osvobození
Pionýrská
Polní
Smetanova
U parku
Zahradní
Zemědělská
16.11.2017 - 08:3016.11.2017 - 15:00NE
Staré Město p.Sněžníkem
Česká
Fučíkova
Hanušovická
Jesenická - část
Kosmonautů
Nábřežní
Nám. Osvobození
Pionýrská
Polní
Smetanova
U parku
Zahradní
Zemědělská - část
16.11.2017 - 08:0016.11.2017 - 15:00NE
Šumperk
B.Václavka
Horova
Chodská
Kocourkova
15.11.2017 - 15:2515.11.2017 - 17:15NE
Mohelnice
Na příkopech
Na Zámečku
Ztracená
13.11.2017 - 08:3013.11.2017 - 14:00ANO
Nemile
místní část Filipov
9.11.2017 - 11:159.11.2017 - 13:00NE
Šumperk
Jesenická - část
9.11.2017 - 08:009.11.2017 - 14:00NE
Šumperk
centrum města
9.11.2017 - 06:309.11.2017 - 07:45NE
Mohelnice
Brusova
Dvořákova
Havlíčkovo nám.
Jiráskova
Nerudova
Sportovní
Svatopluka Čecha
Třebovská
Wolkerova
Zahradní
2.11.2017 - 10:302.11.2017 - 15:00NE
Staré Město p.Sněžníkem
Odstavenou oblastí bude projíždět cisterna s pitnou vodou.
Česká
Úzká
Bezručova
Budovatelů
Erbenova
Fučíkova
Hanušovická
Hornická
Jesenická - část
Křižíkova
Kosmonautů
Krátká
Školní
Lesní
Lipová
Nábřežní
Nádražní
Nám. Osvobození
Pionýrská
Polní
Smetanova
Sportovní
U parku
Zahradní
Zemědělská - část
2.11.2017 - 08:002.11.2017 - 15:00ANO
Nemile
Spodní část obce podél hlavní silnice
1.11.2017 - 09:151.11.2017 - 11:00NE
Bartoňov
Celá obec.
31.10.2017 - 08:3031.10.2017 - 13:00NE
Nemile
Spodní část obce, podél hlavní silnice.
31.10.2017 - 08:0031.10.2017 - 11:00NE
Vikýřovice
ul. Zahradní
28.10.2017 - 09:0028.10.2017 - 14:00NE
Hanušovice
Na vyhlídce - část
20.10.2017 - 09:0020.10.2017 - 12:00NE
Zábřeh
Malá Strana
Morávkova - část
Valová
Zahradní - část
19.10.2017 - 10:0019.10.2017 - 11:00NE
Šumperk
Potoční - část
19.10.2017 - 09:5019.10.2017 - 13:00NE
Hanušovice
Údolní
19.10.2017 - 08:0019.10.2017 - 12:00NE
Zábřeh
ČSA - část
Na Řádkách - část
12.10.2017 - 09:1012.10.2017 - 11:10NE
Šumperk
ČSA - část
9.10.2017 - 08:009.10.2017 - 13:00ANO
Šumperk
B.Němcové - od ul Nerudova po ul. Nemocniční
Třebízského
6.10.2017 - 11:306.10.2017 - 12:00NE
Maletín
Od MŠ směrem dolů.
5.10.2017 - 08:005.10.2017 - 11:30NE
Šumperk
ČSA - č.p. 3, 5, 7, 9, 9A, 22, 24, 28
3.10.2017 - 11:203.10.2017 - 18:00ANO
Šumperk
Čajkovského
Fibichova
3.10.2017 - 10:303.10.2017 - 14:00NE
Šumperk
Jugoslávská
3.10.2017 - 08:003.10.2017 - 11:30NE
Šumperk
Potoční - č.p. 22, 24, 26, 28, 30
2.10.2017 - 09:002.10.2017 - 10:30NE
Zábřeh
Palackého
26.9.2017 - 13:0026.9.2017 - 14:00NE
Zábřeh
Vodní
Říční
Na Nové
Rybářská
Sázavská
26.9.2017 - 12:3026.9.2017 - 17:30NE
Zábřeh
Cihlářská
Na Zábrančí
Obránců míru
Potoční
Ráječek
26.9.2017 - 07:3026.9.2017 - 15:00NE
Mohelnice
Lékarnická
22.9.2017 - 12:0022.9.2017 - 13:00NE

Plánované odstávky
Místo Ulice, místní část Od Do Náhradní zásobování
Mohelnice
Nádraží - část
Vrchlického
12.9.2018 - 08:0012.9.2018 - 09:30NE
Mohelnice
Hradební
Lazebnická
24.7.2018 - 08:0024.7.2018 - 14:00NE
Ruda nad Moravou
Na vyhlídce - část
17.7.2018 - 09:0017.7.2018 - 12:00NE
Moravičany
Pravá část obce směrem od Mohelnice
28.6.2018 - 10:3028.6.2018 - 14:00NE
Loštice
Havelkova
Krátká
Olomoucká - pravá část od Restaurace Na Růžku po křižovatku s ul. Palonínská
Palonínská - část
Pod Luštěm - část
Zahradní
18.4.2018 - 08:0018.4.2018 - 09:00NE
Mohelnice
Jiráskova
11.4.2018 - 08:0011.4.2018 - 15:00NE
Mohelnice
Mlýnská - část od Rybářského svazu po bufet Pod bránou
18.10.2017 - 08:0018.10.2017 - 14:00NE