Poruchy a havárie
Místo Ulice, místní část Od Do Náhradní zásobování
Šumperk
Bludovská - část
9.4.2021 - 20:0010.4.2021 - 16:00NE
Dolní Studénky
za kostelem čp:180,181,251,191,179,163,190,183.
8.4.2021 - 08:2813.4.2021 - 13:00NE
Mohelnice
Jižní - čp.2,4,6,8 +řadovky
7.4.2021 - 12:307.4.2021 - 14:00NE
Šumperk
Hybešova - část
Jesenická - část
7.4.2021 - 08:007.4.2021 - 12:00NE
Klopina6.4.2021 - 08:006.4.2021 - 11:00NE
Rapotín
Krátká,K Mlýnu
Jesenická - část
Školní
U Koupaliště
Za Humny
V aleji
4.4.2021 - 12:304.4.2021 - 17:00NE
Mohelnice
Jižní
1.4.2021 - 09:301.4.2021 - 10:00NE
Rapotín
Za Humny - část
Jesenická - část
U Koupaliště
V aleji
1.4.2021 - 09:051.4.2021 - 13:00NE
Šumperk
Fibichova - část
Kmochova
31.3.2021 - 08:0031.3.2021 - 14:30NE
Šumperk
B.Němcové - část
Třebízského
30.3.2021 - 15:0030.3.2021 - 17:30NE
Stavenice30.3.2021 - 12:0030.3.2021 - 13:00NE
Klopina30.3.2021 - 09:0030.3.2021 - 11:00NE
Šumperk
Hybešova - část
Jesenická - č.p. 65, 67
30.3.2021 - 08:0030.3.2021 - 14:30ANO
Zábřeh
17.listopadu
28.října
Alšova
ČSA - část
Dlouhá
Dvorská
Farní - část
Havlíčkova
Háječkova
Křižkovského
Kopečná - část
Kosmonautů
Kozinova
Krátká
Ku Dráze
Školská
Leštinská
Žerotínov - část
Žižkova
Malá Strana
Mánesova
Morávkova
Na Hejtmance
Na ?ádkách
nám. 8.května
nám. Osvobození
Oborník
Příční
Pod Strání
Polní
Postřelmovská
Rudolfov
Severovýchod
Skalička - část
Strejcova
Sušilova - část
Svobodov
Třeš?ová
Tunklova
U Dráhy
U Sázavy
U Vodárny
V Háječku
V Hliníku
Valová
Za Pivovarem - část
Zahradní
Závořická
Zelená
30.3.2021 - 00:0030.3.2021 - 04:00NE
Mohelnice
Jižní
29.3.2021 - 13:1529.3.2021 - 14:00NE
Šumperk
B.Němcové - část
Balbínova
Bří.Čapků - část
23.3.2021 - 07:3023.3.2021 - 17:30NE
Ruda nad Moravou
koupaliště
9.května - č.p. 14
Sportovní - č.p. 265, 266, 288, 299, 300
18.3.2021 - 11:1018.3.2021 - 14:00NE
-
Horní Krčmy
18.3.2021 - 08:0018.3.2021 - 12:00NE
Šumperk
Březinova
Bratrušovská
Erbenova
Fibichova - část
Kmochova
Šumavská
18.3.2021 - 08:0018.3.2021 - 15:30ANO
Újezd18.3.2021 - 08:0018.3.2021 - 12:00NE
Podolí
část obce od hřiště směr Vyšehorky
18.3.2021 - 08:0018.3.2021 - 12:00NE
Zábřeh
ČSA - část
?íční
Na Nové
Olomoucká
Rybářská
Sázavská
V Opravě
17.3.2021 - 08:0017.3.2021 - 11:00NE
Šumperk
Nerudova - část
17.3.2021 - 07:0017.3.2021 - 17:00ANO
Mohelnice
Bezručova
Karla Čapka
Mírovka
9.3.2021 - 08:309.3.2021 - 10:30NE
Šumperk
Voznice s pitnou vodou bude umístěna u záchranné služby.
Nerudova - část od Zábřežské po B. Němcové
9.3.2021 - 08:309.3.2021 - 14:30ANO
Šumperk
Zahradní
5.3.2021 - 09:105.3.2021 - 11:00NE
Zábřeh
17.listopadu - č.p. 1, 3, 5
5.3.2021 - 08:005.3.2021 - 10:30NE
Mohelnice
Stanislavova - č. p. 5, 7, 9 - 16
Vrchlického - č. p. 18
Zámečnická - č. p. 11, 17, 21
4.3.2021 - 09:304.3.2021 - 11:30NE
Šumperk
Janáčkova - část
Nezvalova - část
3.3.2021 - 10:153.3.2021 - 18:00ANO
Šumperk
Pokles tlaku ve Vodovodním řadu!
Blahoslavova
Bratislavská
Brněnská
Krameriova
Melantrichova
Olomoucká
Pražská
3.3.2021 - 08:323.3.2021 - 14:31NE
Stavenice
celá obec
3.3.2021 - 08:023.3.2021 - 12:00NE
Mohelnice
Stanislavova - čp:5,7,9-16
Vrchlického - 18
Zámecká - 11,17,21
2.3.2021 - 11:312.3.2021 - 13:00NE
Šumperk
ul.Květná
Luční
Vřesová
2.3.2021 - 07:292.3.2021 - 15:00NE
Vikýřovice
Část ul. Šumperská od ul. Hraběšická po ul. Sadová, část ul. Sadová
27.2.2021 - 09:4527.2.2021 - 13:00NE
Loštice
Vejmoly
25.2.2021 - 09:0025.2.2021 - 12:00NE
Zábřeh
Pod Zámečkem
25.2.2021 - 08:0025.2.2021 - 11:00NE
Vikýřovice
Šumperská od Sadové po penzion U Jirsáka
24.2.2021 - 15:3024.2.2021 - 17:30NE
Vikýřovice
Šumperská
24.2.2021 - 10:1024.2.2021 - 14:00NE
Šumperk
Nerudova - část
23.2.2021 - 08:4523.2.2021 - 14:30NE
Zábřeh
Na Nové - část
20.2.2021 - 16:0220.2.2021 - 18:00NE
Zábřeh
Severovýchod - č.p. 1 - 12
19.2.2021 - 08:3019.2.2021 - 11:30ANO
Šumperk
Nerudova - část
18.2.2021 - 08:3018.2.2021 - 14:30NE
Šumperk
Šumavská - část, č. 23 - 37
17.2.2021 - 13:0017.2.2021 - 16:00NE
Vikýřovice
Zahradní
Sadová
Šumperská - část
15.2.2021 - 09:0015.2.2021 - 15:00NE
Zábřeh
BILLA
28.října - 2,4,6,
nám. Osvobození - 12,14,16,18
14.2.2021 - 14:5014.2.2021 - 17:30NE
Šumperk
Finská - č.p.18,20
8.2.2021 - 22:009.2.2021 - 15:00NE
Leština
7.května - část
Sokolská - část
8.2.2021 - 11:308.2.2021 - 14:30NE
Šumperk
Hl.třída - část
4.2.2021 - 08:304.2.2021 - 15:30NE
Ruda nad Moravou
Hostice
Na vyhlídce - část
4.2.2021 - 07:004.2.2021 - 13:00NE
Mohelnice
Masarykova - 28,ZŚ - část areálu
Sadová - 1
2.2.2021 - 19:003.2.2021 - 15:00NE
Hněvkov
celá obec
2.2.2021 - 08:452.2.2021 - 09:45NE
Šumperk
Čermákova
Bludovská - část
Dobrovského - část
Majakovského
Slavíčkova
Vojanova
29.1.2021 - 11:3029.1.2021 - 13:15NE
Šumperk
ČSA - č.p.1, 11 a,b,c
Lidická - č.p.32
26.1.2021 - 08:0026.1.2021 - 15:00NE
Stavenice26.1.2021 - 08:0026.1.2021 - 12:00NE
Třeština26.1.2021 - 08:0026.1.2021 - 12:00NE
Mohelnice
Masarykova - část
Sadová - č.p.1
25.1.2021 - 07:0025.1.2021 - 15:00NE
Hanušovice
Údolní - část
Hlavní - část od benzinky po večerku
Hynčická
Jesenická - část
Na výsluní
Na vyhlídce
V zátiší
23.1.2021 - 09:0523.1.2021 - 15:00NE
Ruda nad Moravou
Obec Barto�?ov - část
Dlouhá - část
Krátká
Olšanská
21.1.2021 - 09:0021.1.2021 - 10:30NE
Vikýřovice
Šumperská, Sadová, Zahradní a Okružní
20.1.2021 - 09:4520.1.2021 - 11:00NE
Šumperk
Zahradní - 19 - 37
19.1.2021 - 12:5019.1.2021 - 17:00NE
Šumperk
Langrova - část od Pošty po Nám.Republiky
Nám. Republiky - č.p. 1-6
18.1.2021 - 13:2518.1.2021 - 14:00NE
Šumperk
Langrova - část od Pošty po Nám.Republiky
Nám. Republiky - čp.1,2,3,4,5,6
14.1.2021 - 14:0314.1.2021 - 20:00NE
Šumperk
Kmochova - čp.2
Fibichova - čp.11
13.1.2021 - 11:0114.1.2021 - 16:00NE
Jestřebí
část obce
8.1.2021 - 08:008.1.2021 - 12:00NE
Šumperk
Bří.Čapků - část od Zábřežská po garáže.
6.1.2021 - 09:056.1.2021 - 14:00NE
Nemile
část obce čp.129-139
6.1.2021 - 08:296.1.2021 - 12:00NE
Mohelnice
areál bývalé STS,čerpací stanice MOL
Brusova
Dvořákova
Havlíčkovo nám.
Jiráskova
Nerudova
Sportovní
Svatopluka Čecha
Třebovská
U hřiště
Wolkerova
Zahradní
5.1.2021 - 08:015.1.2021 - 14:00ANO
Vikýřovice
ul. Potoční, Školní
3.1.2021 - 10:003.1.2021 - 11:30NE
Šumperk
Prievidzská - 13, 15, 17, 19, 21
2.1.2021 - 10:002.1.2021 - 13:00NE
Šumperk
Janáčkova - část
Nezvalova - část
31.12.2020 - 22:001.1.2021 - 10:45NE
Šumperk
Čajkovského
Březinova
Erbenova
Fibichova
Temenická
30.12.2020 - 10:3030.12.2020 - 11:50NE
Leština
Boxanka
Potoční
U Moravy
22.12.2020 - 08:3022.12.2020 - 11:00NE
Mohelnice
Jiráskova
Třebovská - část
18.12.2020 - 10:0018.12.2020 - 12:30NE
Šumperk
B.Němcové
Třebízského
17.12.2020 - 14:0417.12.2020 - 17:00NE
Šumperk
Lautnerova
Ležáky
M.R.Štefánika - část
16.12.2020 - 10:3016.12.2020 - 14:00NE
Šumperk
Masarykovo nám.
16.12.2020 - 07:0016.12.2020 - 12:00NE
Hanušovice
Údolní - část od autobusové točny po býv.restauraci Na Rychtě
12.12.2020 - 07:0012.12.2020 - 15:00NE
Ruda nad Moravou
Sportovní - 14,288,265,266,300,299
10.12.2020 - 10:0010.12.2020 - 12:00NE
Hněvkov9.12.2020 - 10:009.12.2020 - 14:00NE
Zábřeh
Na Křtaltě - část
9.12.2020 - 08:009.12.2020 - 10:00NE
Loučná n. Desnou
část obce+sídl.čp.79.81.82.23.21.26.
8.12.2020 - 09:308.12.2020 - 14:00ANO
Ruda nad Moravou
Sportovní - č.p.288,265,266,300,299
8.12.2020 - 09:008.12.2020 - 11:00NE
Zábřeh
Vodní
?íční
Na Nové
Olomoucká
Rybářská
Sázavská
3.12.2020 - 08:003.12.2020 - 16:00NE
Mohelnice
Jánská
Pionýrů - část
3.12.2020 - 08:003.12.2020 - 13:30NE
Šumperk
J.z Poděbrad - č.38
2.12.2020 - 09:302.12.2020 - 14:00NE
Vikýřovice
Zahradní
Sadová
Šumperská - část
1.12.2020 - 12:501.12.2020 - 16:00NE
Loštice
Pod Střelnicí - část
30.11.2020 - 09:3030.11.2020 - 12:30NE
Šumperk
Nemocniční - část
Zábřežská - část
30.11.2020 - 09:0030.11.2020 - 14:00NE
Šumperk
Gen.Krátkého - část
Husitská - část
Žižkova - část
P.Holého - část
30.11.2020 - 08:0030.11.2020 - 16:00NE
Šumperk
J.z Poděbrad - č. 36, 38 a 40
26.11.2020 - 09:3026.11.2020 - 10:00NE
?epová
obec ?epová část
26.11.2020 - 08:0126.11.2020 - 15:00NE
Mohelnice
Nám.Kosmonautů
25.11.2020 - 12:0025.11.2020 - 12:45NE
Mohelnice
Nová - čp.2,4,6.
24.11.2020 - 08:0124.11.2020 - 09:00NE
Šumperk
Husitská
20.11.2020 - 08:3020.11.2020 - 14:00NE
Šumperk
Husitská - část
20.11.2020 - 08:3020.11.2020 - 14:00NE
Hanušovice
Údolní - část
Hlavní - část
Hynčická
Jesenická
Na výsluní
Na vyhlídce
V zátiší
19.11.2020 - 11:0119.11.2020 - 13:00NE
Sobotín
část obce od rest.Dolte směr Vernířovice.
18.11.2020 - 11:3018.11.2020 - 12:29NE
Šumperk
Bezručova
Gen.Krátkého
Husitská
Jánošíkova
Žižkova
P.Holého
Puškinova
18.11.2020 - 08:0618.11.2020 - 15:00ANO
Zábřeh
Odstavenou oblastí bude projíždět cisterna s pitnou vodou.
Dvořákova - část
Indrova
Jana Welzla
Ladislava Fialy
Lidická
Malodvorská
Na Farském
Na Výsluní - část
Tůmova
Za Pivovarem - část
M. Vizovské
17.11.2020 - 12:1517.11.2020 - 18:00ANO
Velké Losiny
Voznice s pitnou vodou je přistavena na sídlišti 1. Máje
Rudé Armády - část od papírny ve směru na Rapotín
sídliště 1.Máje
16.11.2020 - 09:0016.11.2020 - 14:00NE
Rapotín
Za Hutí
16.11.2020 - 09:0016.11.2020 - 14:00NE
Leština
Boxanka
Družstevní - část
Okružní
Potoční
U Moravy
12.11.2020 - 08:0012.11.2020 - 10:00NE
Šumperk
Dolnostudénská - část
10.11.2020 - 08:3010.11.2020 - 13:00NE
Stavenice6.11.2020 - 08:006.11.2020 - 12:00NE
Třeština
část obce
6.11.2020 - 08:006.11.2020 - 12:00NE
Zábřeh
Havlíčkova - část
5.11.2020 - 09:105.11.2020 - 10:00NE
Loštice
Palackého
3.11.2020 - 08:003.11.2020 - 14:00NE
Hanušovice
Pražská
Za Moravou
30.10.2020 - 08:0030.10.2020 - 13:00NE
Vikýřovice
Rybářská - část, Petrovská - část, Nová, Luční, Krátká
19.10.2020 - 08:0019.10.2020 - 14:00NE
Staré Město p.Sněžníkem
Fučíkova
Hanušovická
Chrastická
Kosmonautů
Školní
Nábřežní
Nádražní
Zahradní
13.10.2020 - 14:0013.10.2020 - 20:00NE
Leština
Voznice s pitnou vodou na začátku ulice a u řadovek.
Zálavčí
10.10.2020 - 16:3011.10.2020 - 09:45ANO
Šumperk
Voznice s pitnou vodou stojí v areálu Odboru sociálních věcí (Lautnerova 1)
Lautnerova
Ležáky
M.R.Štefánika - od knihovny po lék. dům
8.10.2020 - 08:008.10.2020 - 15:00ANO
Staré Město p.Sněžníkem
kostel
U parku - 4
Zemědělská - 2,163,174
7.10.2020 - 08:007.10.2020 - 13:00NE
Loštice
K Pešti - část
5.10.2020 - 08:035.10.2020 - 14:00NE
Újezd2.10.2020 - 09:022.10.2020 - 10:00NE
Staré Město p.Sněžníkem
Jesenická - část
1.10.2020 - 09:451.10.2020 - 11:30NE
Šumperk
ČSA - část
30.9.2020 - 10:0030.9.2020 - 14:00NE
Mohelnice
Nám.Kosmonautů
Jánská
30.9.2020 - 08:0030.9.2020 - 10:00NE
Mohelnice
lokalita Sever
1.Máje - od Mírovky po ul.Staškova
Jánská
Lidická
Pionýrů
Příčná
Růžová
Severní
Spartakiádní
Staškova
U dálnice
Vodní
30.9.2020 - 00:0030.9.2020 - 02:00NE
Staré Město p.Sněžníkem
Jesenická - část
29.9.2020 - 08:0029.9.2020 - 14:00NE
Zábřeh
Severovýchod - 40
24.9.2020 - 09:0124.9.2020 - 13:00NE
Zábřeh
Severovýchod - 39
24.9.2020 - 08:0224.9.2020 - 12:00NE
Bludov
K Zámečku
22.9.2020 - 09:0022.9.2020 - 12:00NE
Olšany
Týká se č.p. 156, 114, 99, 98, 174, 46, 47 a 19
22.9.2020 - 08:3022.9.2020 - 13:30NE
Šumperk
17.listopadu
8.května
Dr.E. Beneše
Fialova
Jeremenkova
Komenského
Krátká
Lautnerova
Ležáky
Žerotínova - část
M.R.Štefánika - část
Masarykovo nám.
Nám. Svobody
Slovanská
Kozinova
Terezínská
22.9.2020 - 06:3022.9.2020 - 08:00NE
Vikýřovice
ul. Rybářská, Polní, Petrovská, Luční, Krátká
Petrov nad Desnou
21.9.2020 - 14:3021.9.2020 - 19:00NE
Zábřeh
Lesnická
21.9.2020 - 08:0021.9.2020 - 09:45NE
Barto?ov
č.p.43,51,58. P.č. 674
17.9.2020 - 09:3017.9.2020 - 12:00NE
Vikýřovice
Ul. Petrovská - část od žel. zastávky po restauraci Trámky. Voznice přistavena u školky Zámeček
16.9.2020 - 10:3016.9.2020 - 15:00ANO
Ruda nad Moravou
obec Hostice
Na vyhlídce - část
16.9.2020 - 09:0016.9.2020 - 10:00NE
Šumperk
Voznice postavena u č.p. 2, (u holičství)
Čajkovského
16.9.2020 - 09:0016.9.2020 - 15:00ANO
Zábřeh
Havlíčkova - část
Oborník - č.p.22,24,26
V Hliníku
15.9.2020 - 08:3015.9.2020 - 11:30NE
Klopina
část obce
10.9.2020 - 08:0010.9.2020 - 09:30NE
Filipov
část
10.9.2020 - 08:0010.9.2020 - 13:00NE
Šumperk
Blahoslavova
Bratislavská
Brněnská
Krameriova
Melantrichova
Olomoucká
Pražská
8.9.2020 - 09:008.9.2020 - 15:00NE
?imice7.9.2020 - 09:457.9.2020 - 11:00NE
Hanušovice
Na Holbě
Pod lesem
4.9.2020 - 08:004.9.2020 - 14:00NE
Újezd2.9.2020 - 09:302.9.2020 - 11:00NE
Mírov
Od zastávky po fotbalové hřiště.
Novostavby za školou.
1.9.2020 - 08:001.9.2020 - 14:00NE
Zábřeh
Náhradní zásobování cisternou
Severovýchod - část, týká se č. 32, 33, 34, 41, 42, 48 - 53
27.8.2020 - 08:0027.8.2020 - 14:00NE
Šumperk
Voznice s pitnou vodou budou umístěny na ul. Bratrušovská u č. 2 a 11
Bratrušovská - část
Gagarinova - část
27.8.2020 - 08:0027.8.2020 - 17:00ANO
Šumperk
Nemocniční - část
24.8.2020 - 09:3024.8.2020 - 12:00NE
Zábřeh
Havlíčkova - část od č. 66 po konec ulice
Oborník - část č. 22, 24 a 26
V Hliníku
20.8.2020 - 07:3020.8.2020 - 10:00NE
Šumperk
náhradní zásobování voznicemi na ul. Bratrušovská u č. 2 a 11
Bratrušovská - část
Gagarinova - část
19.8.2020 - 08:0019.8.2020 - 17:00NE
Šumperk
Bezručova - část
K.H.Máchy - část
Žižkova - část
P.Holého
Puškinova
Vrchlického - část
Jánošíkova
Husitská
18.8.2020 - 08:0218.8.2020 - 11:00ANO
Bludov
ul.Nádražní část
17.8.2020 - 08:0117.8.2020 - 11:00NE
Olšany
panelové domy čp:139,141,142,144,145,146!
13.2.2020 - 08:3113.2.2020 - 12:00NE
Zábřeh
Indrova
Jana Welzla - část
Ladislava Fialy
Lidická
Malodvorská
Na Farském
Na Výsluní - část
Tůmova - část
Za Pivovarem - část
M. Vizovské
Dvořákova
12.2.2020 - 13:5512.2.2020 - 17:00NE
Šumperk
Nerudova - část
12.2.2020 - 07:4512.2.2020 - 14:00NE
Stavenice7.2.2020 - 08:007.2.2020 - 13:00NE
Loštice
Ztracená - část
5.2.2020 - 09:305.2.2020 - 11:30NE
Velké Losiny
celá obec Velké Losiny
4.2.2020 - 12:304.2.2020 - 14:00NE
Šumperk
Cisterna s pitnou vodou bude projíždět odstavenou oblastí.
Belgická
Bohdíkovská
Francouzská
Holandská
Hrabenovská
Italská
Lucemburská
Temenická - část
1.2.2020 - 11:001.2.2020 - 15:00ANO
Mohelnice
Družstevní - část
Nádraží
Uničovská
30.1.2020 - 08:0030.1.2020 - 10:30NE
Loučná n. Desnou
část obce
29.1.2020 - 13:4529.1.2020 - 16:00NE
Zábřeh
Třebízského
22.1.2020 - 13:4522.1.2020 - 15:00NE
Mohelnice
Družstevní - část
Nádraží
Uničovská
22.1.2020 - 10:0022.1.2020 - 12:30NE
Zábřeh
ČSA - část
20.1.2020 - 09:0020.1.2020 - 11:00NE
Šumperk
Březinova
17.1.2020 - 14:3017.1.2020 - 18:00ANO
Zábřeh
Sokolská - část
17.1.2020 - 11:4517.1.2020 - 13:00NE
Loštice
Palonínská
Vejmoly
17.1.2020 - 08:0017.1.2020 - 11:00NE
Šumperk
B.Václavka
Janáčkova
16.1.2020 - 21:0017.1.2020 - 14:00NE
Loštice
Palonínská
Vejmoly
16.1.2020 - 08:3016.1.2020 - 13:00NE
Staré Město p.Sněžníkem
U parku - č.4
Zemědělská - č.174,163,2,novostavba p.Pacal
14.1.2020 - 09:3014.1.2020 - 13:00NE
Loštice
Havelkova
Krátká
Olomoucká - část
Pod Luštěm
Zahradní
14.1.2020 - 09:0014.1.2020 - 14:00NE
Šumperk
Čermákova
Bludovská
Dobrovského - část
Majakovského
Slavíčkova
8.1.2020 - 14:008.1.2020 - 17:00NE
Mohelnice
Na příkopech
Na Zámečku
Nám.Kosmonautů
Ztracená
6.1.2020 - 07:016.1.2020 - 13:00ANO
Kouty n. Desnou31.12.2019 - 14:0031.12.2019 - 17:00NE
Staré Město p.Sněžníkem
Hanušovická - čp.57,201,202,154,153,124,123
Polní - čp.145,147,151,190
28.12.2019 - 09:0228.12.2019 - 13:00NE
Hanušovice
Jesenická
Na výsluní
V zátiší
20.12.2019 - 09:0220.12.2019 - 13:00NE
Ruda nad Moravou
Linhartova - čp:32,354,192,258,20,12!
19.12.2019 - 10:0219.12.2019 - 13:00NE
Podolí
Část obce od fot. hřiště směr Mohelnice.
17.12.2019 - 07:3017.12.2019 - 10:30NE
Zábřeh
Welzlova
K Vápeníkám - část
Na Klotzmance
Nad Lihovarem
Pod Račicí
Jílová
B.Němcové
Dvořákova
Farní - část
Indrova
Jiráskova
Komenského
Kopečná - část
Krumpach
Ladislava Fialy
Lidická
M. Vizovské
Malá Strana - část
Malodvorská
Masarykovo náměstí
Na Farském
Na Hrádku
Na Výsluní - část
Na Vyhlídce
Nemilská
Radniční
Slunná
Smetanova
Sokolská
Stanislava Lolka
Tůmova
Třebízského
U Bořin
U Horního rybníka
Za Pivovarem - část
Zahradní - část
Ztracená
17.12.2019 - 00:0017.12.2019 - 03:30NE
Bludov
Komenského
16.12.2019 - 11:3016.12.2019 - 13:00NE
Moravičany
pravá část od Mohelnice směr Doubravice
11.12.2019 - 09:0011.12.2019 - 11:30NE
Šumperk
Úzká - část
Nám. Míru - část
Radniční
10.12.2019 - 15:4510.12.2019 - 18:00NE
Šumperk
Úzká - část
Radniční
Bulharská - část
Nám. Míru - část
Sadová - část
10.12.2019 - 11:1510.12.2019 - 15:00ANO
Ruda nad Moravou
Dlouhá - část
Nová čtvrť
10.12.2019 - 09:3010.12.2019 - 12:00NE
Zábřeh
17.listopadu - část
ČSA
Na ?ádkách
9.12.2019 - 09:159.12.2019 - 13:30NE
Šumperk
Květná
B.Němcové - část
Luční
Nemocniční - část
Třebízského
Vřesová
8.12.2019 - 08:008.12.2019 - 12:00NE
Moravičany
pravá část od Mohelnice směr Doubravice
4.12.2019 - 12:004.12.2019 - 13:00NE
Zábřeh
B.Němcové
3.12.2019 - 08:003.12.2019 - 15:00ANO
Šumperk
Náhradní zásobování cisternou na parkovišti cca do 20 hod
Bludovská - část, týká se č. 2587/2 a prodejny Hruška
2.12.2019 - 18:003.12.2019 - 13:00ANO
Ruda nad Moravou
Sportovní
28.11.2019 - 09:3028.11.2019 - 10:30NE
Zábřeh
Dvořákova - část
Indrova
Jana Welzla
Ladislava Fialy - část
Lidická
Malodvorská
Na Farském
Na Výsluní - část
Tůmova
Za Pivovarem - část
27.11.2019 - 13:0027.11.2019 - 14:15NE
Šumperk
Janáčkova
Nezvalova
22.11.2019 - 13:1022.11.2019 - 17:00NE
Šumperk
B.Václavka - část
Janáčkova - část
Kocourkova
21.11.2019 - 08:3121.11.2019 - 12:00NE
Šumperk
Lidická - část
21.11.2019 - 08:0021.11.2019 - 11:00NE
Loštice
Pod lesem
20.11.2019 - 09:3020.11.2019 - 12:00NE
Vikýřovice
Lomená
20.11.2019 - 08:0020.11.2019 - 14:00NE
Šumperk
Vikýřovická - část
20.11.2019 - 08:0020.11.2019 - 14:00NE
Oskava
Mostkov
19.11.2019 - 10:0019.11.2019 - 12:30NE
Moravičany
Od křižovatky na Loštice směr Loštice.
13.11.2019 - 08:0013.11.2019 - 11:00NE
Mírov
Od školy směr Mohelnice
8.11.2019 - 08:008.11.2019 - 10:00NE
Šumperk
J.z Poděbrad - část
7.11.2019 - 08:457.11.2019 - 09:30NE
Šumperk
Erbenova - č.p.2, 4, 6, 8, 14
5.11.2019 - 09:305.11.2019 - 13:00NE
Šumperk
Dolnostudénská
31.10.2019 - 12:0031.10.2019 - 13:00NE
Mohelnice
Komenského
Masarykova
31.10.2019 - 08:0031.10.2019 - 10:00NE
Hanušovice
Hlavní - č.p. 108, 425, 362, 357, 543
30.10.2019 - 09:0030.10.2019 - 13:00NE
Mohelnice
Na příkopech
Na Zámečku
Ztracená
30.10.2019 - 08:0030.10.2019 - 11:00NE
Stavenice
+obec Třeština
29.10.2019 - 08:0229.10.2019 - 10:00NE
Šumperk
Bratrušovská - část
Gagarinova - část
24.10.2019 - 08:0124.10.2019 - 10:30NE
Ruda nad Moravou
Dlouhá - část
Nová čtvrť
23.10.2019 - 08:0023.10.2019 - 12:00NE
Mírov
starý přivaděč
23.10.2019 - 08:0023.10.2019 - 09:30NE
Ruda nad Moravou
Dlouhá - část
22.10.2019 - 08:0022.10.2019 - 12:00NE
Maletín
část obce/dolní konec/
15.10.2019 - 08:2915.10.2019 - 11:00NE
Zábřeh
Nemilská - část
15.10.2019 - 08:0315.10.2019 - 09:00NE
Petrov n. Desnou
V důsledku odkalování vodovodního řadu může dojít k poklesu tlaku vody případně k přerušení dodávky vody v Petrově nad Desnou a v části obce Vikýřovice
13.10.2019 - 12:3013.10.2019 - 13:30NE
Hanušovice
Školní
11.10.2019 - 11:1511.10.2019 - 11:45NE
Mohelnice
Jánská
Pionýrů
11.10.2019 - 10:4511.10.2019 - 14:00NE
Loučná n. Desnou
část obce za školou, týká se č. 21, 23, 26, 79, 81 a 82
11.10.2019 - 10:3011.10.2019 - 15:00NE
Petrov n. Desnou
Z důvodu odaklování vodovodního řadu ve Vikýřovicích může docházet v části Petrova nad Desnou k poklesu tlaku případně k přerušení dodávky vody.
11.10.2019 - 09:4511.10.2019 - 12:00NE
Krchleby10.10.2019 - 08:3010.10.2019 - 09:15NE
Vikýřovice
část obce
9.10.2019 - 09:309.10.2019 - 15:00NE
Rapotín
část obce
9.10.2019 - 09:309.10.2019 - 15:00NE
Petrov n. Desnou9.10.2019 - 09:309.10.2019 - 15:00NE
Třeština
Od křižovatky družstva směr Mohelnice
9.10.2019 - 08:309.10.2019 - 10:30NE
Staré Město p.Sněžníkem
Nábřežní
Zahradní
9.10.2019 - 08:009.10.2019 - 10:00NE
Ruda nad Moravou
Dlouhá - část
8.10.2019 - 07:308.10.2019 - 11:00NE
Ruda nad Moravou
Dlouhá
Nová čtvrť
3.10.2019 - 07:303.10.2019 - 11:00NE
Šumperk
Bánskobystrická - část
1.10.2019 - 11:401.10.2019 - 12:30NE
Podolí
Část obce - horní konec obce od křižovatky na Vyšehorky
1.10.2019 - 11:301.10.2019 - 14:30NE
Vikýřovice
část obce od křižovatky ulic Šumperská, K Desné a Sadová přes Rapotín po Petrov nad Desnou po křížení ulic Šumperská a Rybářská.
29.9.2019 - 02:0029.9.2019 - 03:30NE
Rapotín
U Koupaliště
Za Humny
Zámecká - část
27.9.2019 - 11:1527.9.2019 - 12:15NE
Mohelnice
Za Stadionem
1.Máje - část
Jánská
Květná
Lidická
Pionýrů
Příčná
Růžová
Severní
Spartakiádní
Staškova
U dálnice
Vodní
27.9.2019 - 00:0328.9.2019 - 02:00NE
Maletín
část obce od čp.10 po dolní konec.
26.9.2019 - 08:0126.9.2019 - 15:00ANO
Ruda nad Moravou
Dlouhá - část
25.9.2019 - 08:0025.9.2019 - 12:00NE
Šumperk
Bří.Čapků - část
23.9.2019 - 11:5023.9.2019 - 15:00NE
Ruda nad Moravou
Dlouhá - část
20.9.2019 - 08:3020.9.2019 - 12:00NE
Sobotín
místní část Rudoltice
po dobu odstávky elektrické energie
19.9.2019 - 09:3019.9.2019 - 18:00NE
Hanušovice
Hlavní - čp.119
Školní
Nádražní
19.9.2019 - 09:0019.9.2019 - 11:00NE
Ruda nad Moravou
Barto?ov část
Dlouhá - čast
Krátká
Olšanská
19.9.2019 - 07:2919.9.2019 - 12:00NE
Ruda nad Moravou
Barto?ov část
Dlouhá - část
Krátká
Olšanská - část,
17.9.2019 - 07:3117.9.2019 - 12:29NE
Šumperk
Radniční
16.9.2019 - 19:1517.9.2019 - 10:00NE
Studená Loučka
část obce od kostela ve směru na Moravskou Třebovou
16.9.2019 - 08:0016.9.2019 - 11:00NE
Ruda nad Moravou
Dlouhá
11.9.2019 - 08:1511.9.2019 - 08:45NE
Mohelnice
Spartakiádní - část
11.9.2019 - 08:0011.9.2019 - 14:00NE
Šumperk
Fibichova - č.p. 11, 13, 15
Nám. Republiky - č.p. 6, 7
11.9.2019 - 08:0011.9.2019 - 11:00NE
Šumperk
Čajkovského - č.p. 16, 18, 20, 22, 24
10.9.2019 - 08:0010.9.2019 - 10:00NE
Staré Město p.Sněžníkem
Hanušovická - část
U parku
9.9.2019 - 10:009.9.2019 - 12:00NE
Loučná n. Desnou
část obce od č. 10 ve směru na Kouty nad Desnou
5.9.2019 - 09:305.9.2019 - 11:30NE
Šumperk
Uničovská - část od ul. Dolnomlýnská po ul. Čičákova
4.9.2019 - 14:154.9.2019 - 16:30NE
Ruda nad Moravou
Sportovní
3.9.2019 - 11:453.9.2019 - 16:00NE
Ruda nad Moravou
Sportovní - část
3.9.2019 - 08:003.9.2019 - 14:00NE
Zábřeh
Svobodov
Dvorská - část
29.8.2019 - 08:0029.8.2019 - 10:05NE
Staré Město p.Sněžníkem
Česká
Fučíkova
Hanušovická
Horní
Chrastická
Jesenická - od zrcadla po prodejnu Hruška
Školní
Nábřežní
Nám. Osvobození
Pionýrská
Smetanova
U parku
Zahradní
29.8.2019 - 08:0029.8.2019 - 14:00NE
Olšany
č.p. 13-15,72-74,92,138,140
28.8.2019 - 08:0028.8.2019 - 14:00NE
Zábřeh
Dvorská - část
Strejcova - část
Svobodov
26.8.2019 - 11:0026.8.2019 - 13:00NE
Olšany
č.p.46,47,98,99,114,156,174,19.
26.8.2019 - 09:0026.8.2019 - 13:00NE
Mohelnice
Jánská
Pionýrů - část
23.8.2019 - 08:0023.8.2019 - 10:30NE
Šumperk
Čičákova
Uničovská - část
22.8.2019 - 12:0022.8.2019 - 15:00NE
Zábřeh
Dvořákova
Indrova
Jana Welzla
Ladislava Fialy
Lidická
M. Vizovské
Malodvorská
Na Farském
Na Výsluní
Tůmova
Za Pivovarem
22.8.2019 - 08:4522.8.2019 - 14:30ANO
Mohelnice
1.Máje - část
Lidická
22.8.2019 - 08:0022.8.2019 - 14:00NE
Šumperk
Čičákova
21.8.2019 - 11:0021.8.2019 - 13:00NE
Zábřeh
Dvorská - část
Strejcova - část
21.8.2019 - 08:0221.8.2019 - 12:00NE
Šumperk
Dobrovského - část
20.8.2019 - 11:0220.8.2019 - 14:00NE
Mohelnice
1.Máje - část
Lidická
20.8.2019 - 08:0320.8.2019 - 12:00NE
Mohelnice
Jánská
Pionýrů - část
19.8.2019 - 12:0219.8.2019 - 13:29NE
Mohelnice
Nádražní - část
16.8.2019 - 12:0016.8.2019 - 13:30NE
Zábřeh
Vodní
Na Nové - část
Rybářská
Sázavská
16.8.2019 - 09:0016.8.2019 - 11:00NE
Loučná n. Desnou
Kociánov
13.8.2019 - 09:3013.8.2019 - 15:00NE
Mohelnice
Nádražní - část
13.8.2019 - 09:3013.8.2019 - 12:00NE
Zábřeh
Vodní
?íční
Nová - část
Rybářská
U Sázavy
13.8.2019 - 08:3013.8.2019 - 11:00NE
Šumperk
Voznice s pitnou vodou je na ul. Puškinova u č. 10
Puškinova
Revoluční - část od č. 16 po bývalý pivovar
11.8.2019 - 10:4511.8.2019 - 18:00ANO
Mohelnice
Pionýrů
9.8.2019 - 08:009.8.2019 - 10:00NE
Šumperk
Bohdíkovská - část
8.8.2019 - 08:008.8.2019 - 14:30NE
Bludov
Bludoveček
31.7.2019 - 13:0031.7.2019 - 15:00NE
Hanušovice
Pražská
Za Moravou
31.7.2019 - 08:0031.7.2019 - 12:00NE
Šumperk
Janáčkova - část
Nezvalova - část
26.7.2019 - 09:3026.7.2019 - 14:00NE
Olšany
č.p. 174,46,47,98,99,114,19,156
24.7.2019 - 10:0024.7.2019 - 13:00NE
Hanušovice
V zátiší
23.7.2019 - 09:3023.7.2019 - 10:15NE
Ruda nad Moravou
Dlouhá - část
23.7.2019 - 08:0223.7.2019 - 11:00NE
Mohelnice
Jánská
Pionýrů
19.7.2019 - 08:4519.7.2019 - 09:45NE
Šumperk
Šumavská - č.p. 4,6,8,12,14,16
17.7.2019 - 08:0017.7.2019 - 16:00NE
Olšany
celá obec
16.7.2019 - 13:0016.7.2019 - 17:00NE
Vikýřovice
Přechodný pokles tlaku v důsledku odkalování vodovodního řadu.
12.7.2019 - 08:0012.7.2019 - 14:00NE
Rapotín
Přechodný pokles tlaku v důsledku odkalování vodovodního řadu.
12.7.2019 - 08:0012.7.2019 - 14:00NE
Vikýřovice
část ulice Petrovská od ul. Sokolská po restauraci Trámky.

Náhradní zásobování voznicí přistavenou u školky.
11.7.2019 - 08:4511.7.2019 - 13:00NE
Bílá Lhota
Červená Lhota
Hrabí
Měník
Pateřín
10.7.2019 - 08:0010.7.2019 - 12:00NE
Loštice
Jižní
Moravičanská - část
Trávník - část
10.7.2019 - 08:0010.7.2019 - 10:00NE
Šumperk
Nerudova - část
8.7.2019 - 10:008.7.2019 - 14:00NE
Petrov n. Desnou
u nádraží
8.7.2019 - 08:008.7.2019 - 11:00NE
Zábřeh
Severovýchod - týká se č. 27, 28, 29, 30, 31, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 44, 45, 46 a 47
3.7.2019 - 08:303.7.2019 - 10:30NE
Maletín
část obce od MŠ ve směru na Svojanov
3.7.2019 - 08:003.7.2019 - 11:00NE
Ruda nad Moravou
obec Hostice
Na vyhlídce - část
3.7.2019 - 08:003.7.2019 - 12:00NE
Petrov n. Desnou
část od soutoku Desné s Mertou po nádraží.
3.7.2019 - 07:293.7.2019 - 15:00NE
Stavenice
část obce k lesu
2.7.2019 - 12:002.7.2019 - 15:00NE
Bludov
Dr.Březiny
2.7.2019 - 11:002.7.2019 - 13:00NE
Mohelnice
Nádražní - část
27.6.2019 - 08:0027.6.2019 - 13:00NE
Šumperk
M.R.Štefánika - část
Uničovská - část
26.6.2019 - 19:0026.6.2019 - 20:00NE
Zábřeh
Krumpach
25.6.2019 - 08:3025.6.2019 - 09:30NE
Šumperk
B.Václavka
Chodská
Vrchlického
19.6.2019 - 14:0019.6.2019 - 16:30NE
Šumperk
Lidická - část
19.6.2019 - 09:0019.6.2019 - 15:00NE
Šumperk
Šumavská - 14,16,18,20,22,24
18.6.2019 - 08:0018.6.2019 - 14:00NE
Velké Losiny
celá obec
13.6.2019 - 15:1013.6.2019 - 18:00NE
Mohelnice
1.Máje - část
Družstevní - část
Nádraží
Uničovská
13.6.2019 - 08:0013.6.2019 - 14:00NE
Mohelnice
Družstevní - část
Nádraží
Uničovská
11.6.2019 - 08:0011.6.2019 - 12:00NE
Mohelnice
Sadová
11.6.2019 - 08:0011.6.2019 - 14:00NE
Šumperk
Šumavská - čp.4,6,8
10.6.2019 - 08:0210.6.2019 - 14:00NE
Mohelnice
Příčná
6.6.2019 - 08:006.6.2019 - 12:00NE
Mohelnice
Nádražní - část
29.5.2019 - 08:0029.5.2019 - 13:00NE
Mohelnice
Sadová
28.5.2019 - 11:3028.5.2019 - 12:30NE
Libivá28.5.2019 - 11:3028.5.2019 - 14:00NE
Libivá27.5.2019 - 11:3027.5.2019 - 15:00NE
Moravičany
Hliníky
27.5.2019 - 08:3027.5.2019 - 13:00NE
Mohelnice
Sadová - část
25.5.2019 - 15:0025.5.2019 - 17:30NE
Mohelnice
Sadová - část
24.5.2019 - 11:3024.5.2019 - 12:30NE
Staré Město p.Sněžníkem
Česká
Úzká
Bezručova
Erbenova
Fučíkova
Hanušovická
Hornická
Jesenická - část
Křižíkova
Kosmonautů
Krátká
Květná
Školní
Lesní
Lipová
Nábřežní
Nádražní
Nám. Osvobození
Pionýrská
Polní
Smetanova
U parku
Zahradní
Zemědělská - část
23.5.2019 - 13:0023.5.2019 - 17:00NE
Olšany
od kina směr Ruda nad Moravou a Bartonov
22.5.2019 - 08:0022.5.2019 - 13:00NE
Šumperk
Nerudova - část
21.5.2019 - 07:0021.5.2019 - 08:30NE
Šumperk
B.Němcové - část
Balbínova
Bří.Čapků
20.5.2019 - 10:4520.5.2019 - 12:15NE
Šumperk
Revoluční - č.p.26,28,30,32,49,51,53
16.5.2019 - 11:3016.5.2019 - 13:00NE
Kouty n. Desnou
Odstávka se týká části Anín.
16.5.2019 - 11:1516.5.2019 - 12:30NE
Podolí
Újezd,Horní Krčmy,Podolí část!
16.5.2019 - 08:0216.5.2019 - 11:00NE
Mohelnice
Montix
Družstevní - část od Kauflandu směr na Třeštinu
Nádraží
Uničovská
16.5.2019 - 08:0016.5.2019 - 11:30NE
Šumperk
Šumavská
Zemědělská
14.5.2019 - 13:0014.5.2019 - 16:00NE
Šumperk
Fibichova - snížen tlak č.p.11,13,15
Kmochova - snížen tlak č.p.2
14.5.2019 - 11:4514.5.2019 - 16:00NE
Staré Město p.Sněžníkem
Hanušovická - č.p.126,127,128,129,139
14.5.2019 - 08:0014.5.2019 - 09:30NE
Šumperk
Březinova
Erbenova
Šumavská
13.5.2019 - 15:3013.5.2019 - 22:00ANO
Mohelnice
Nádražní - část
10.5.2019 - 08:4510.5.2019 - 13:30NE
Šumperk
8.května - část
9.5.2019 - 11:009.5.2019 - 18:00NE
Kouty n. Desnou
Annín
7.5.2019 - 08:407.5.2019 - 09:30NE
?epová
č.p. 48,50,51,53,83 a p.č 148
6.5.2019 - 08:306.5.2019 - 12:30NE
Staré Město p.Sněžníkem
Hanušovická - část
Chrastická - část
6.5.2019 - 08:306.5.2019 - 13:00NE
Mohelnice
Příčná
2.5.2019 - 09:002.5.2019 - 10:30NE
Hanušovice
Jesenická - č.p. 111,312,539,380,381,382,355
2.5.2019 - 08:002.5.2019 - 14:00NE
Mohelnice
Příčná
30.4.2019 - 14:0230.4.2019 - 15:30NE
Šumperk
Reissova - část
30.4.2019 - 09:0030.4.2019 - 12:00NE
Mohelnice
Třebovská - 48,50,52,54,56
Wolkerova - 2
30.4.2019 - 08:3030.4.2019 - 10:29NE
Hanušovice
Jesenická - 111,312,539,380,381,382,355
25.4.2019 - 09:0025.4.2019 - 12:00NE
Loštice
U vody
23.4.2019 - 12:3023.4.2019 - 13:30NE
Olšany
celá obec
20.4.2019 - 08:4020.4.2019 - 13:00NE
Zábřeh
17.listopadu - týká se čp. 1, 3, 5
18.4.2019 - 11:5018.4.2019 - 13:00NE
Hanušovice
Jesenická - týká se čp. 111, 312, 539, 380, 381, 382 a 355
18.4.2019 - 09:0018.4.2019 - 12:00NE
Šumperk
Horova
Lidická - část
Vrchlického
Wolkerova
B.Václavka
16.4.2019 - 09:4516.4.2019 - 10:16NE
Krchleby16.4.2019 - 08:3016.4.2019 - 12:00NE
Šumperk
voznice s pitnou vodou umístěna u č.p.16
Bří.Čapků
15.4.2019 - 11:4515.4.2019 - 20:00ANO
Rapotín
Školní
11.4.2019 - 09:3011.4.2019 - 11:00NE
Mohelnice
Nádraží - část - od nám. TaF po Špici
Nám.Tyrše a Fugnera
Nová
Stanislavova
11.4.2019 - 08:0011.4.2019 - 17:00NE
Šumperk
Jánošíkova - část
Puškinova - část
Vrchlického - část
10.4.2019 - 14:0010.4.2019 - 17:00NE
Mohelnice
Družstevní - část - od pošty po Hellu
Nádraží - část - od nám. TaF po Špici
Nová
Stanislavova
9.4.2019 - 08:009.4.2019 - 17:00NE
Ruda nad Moravou
horní část Barto?ova
Krátká
Olšanská - část
4.4.2019 - 12:004.4.2019 - 15:00NE
Hanušovice
Jesenická - část
2.4.2019 - 13:002.4.2019 - 15:00NE
Vyšehoří
horní část obce
2.4.2019 - 08:302.4.2019 - 09:00NE
Mohelnice
Gen.Svobody
Západní
2.4.2019 - 08:002.4.2019 - 11:00NE
Petrov n. Desnou
část obce
1.4.2019 - 09:301.4.2019 - 14:00NE
Vikýřovice
Mlýnská
U Hájenky
1.4.2019 - 09:301.4.2019 - 14:00NE
Šumperk
Pod hájovnou - č.p. 2,4,6
29.3.2019 - 21:0030.3.2019 - 14:00ANO
Mohelnice
Gen.Svobody
Západní
29.3.2019 - 08:0029.3.2019 - 11:00NE
Mohelnice
Gen.Svobody
Západní
27.3.2019 - 08:0027.3.2019 - 11:00NE
Petrov n. Desnou
Šumperská - část
26.3.2019 - 08:4526.3.2019 - 12:00NE
Mohelnice
Gen.Svobody
Západní
26.3.2019 - 08:0026.3.2019 - 11:00NE
Mohelnice
Gen.Svobody
Západní
22.3.2019 - 08:0022.3.2019 - 11:00NE
Rapotín
Rejchartická
21.3.2019 - 08:1521.3.2019 - 13:00NE
Mohelnice
Gen.Svobody
Západní
20.3.2019 - 08:0020.3.2019 - 11:00NE
Šumperk
8.května - č.p.42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56
19.3.2019 - 12:0019.3.2019 - 15:00ANO
Mohelnice
Gen.Svobody
Západní
15.3.2019 - 08:0015.3.2019 - 10:30NE
Šumperk
Nemocniční - část
14.3.2019 - 13:0114.3.2019 - 15:00NE
Květín13.3.2019 - 08:3113.3.2019 - 11:00NE
Mohelnice
Gen.Svobody
Západní
13.3.2019 - 08:0013.3.2019 - 11:00NE
Šumperk
Za Hniličkou
Belgická
Bohdíkovská
Francouzská
Holandská
Hrabenovská
Italská
Lucemburská
Potoční - část
Temenická - část
7.3.2019 - 10:157.3.2019 - 15:00NE
Mohelnice
Gen.Svobody
Západní
7.3.2019 - 09:457.3.2019 - 10:30NE
Mohelnice
B.Němcové - část
6.3.2019 - 09:006.3.2019 - 14:00NE
Loštice
+ ul.Na Stráni
Jevíčská
Ke koupališti
Na výsluní
5.3.2019 - 08:305.3.2019 - 13:00NE
Zábřeh
?íční
Nová - část
Olomoucká
Rybářská
Sázavská
5.3.2019 - 08:025.3.2019 - 10:00NE
Šumperk
Komenského
28.2.2019 - 09:3028.2.2019 - 14:00ANO
Zábřeh
Lesnická
27.2.2019 - 07:3027.2.2019 - 14:00NE
Ruda nad Moravou
Dlouhá - část
26.2.2019 - 08:3026.2.2019 - 10:00NE
Šumperk
Pod Senovou
Temenická - část
Zahradní
25.2.2019 - 13:1525.2.2019 - 15:00NE
Leština
Polní
Františka Adámka
Komenského
Nová
Sokolská - část
Zahradní
22.2.2019 - 10:4522.2.2019 - 12:00NE
Hanušovice
Hlavní - č. 119
Školní
Nádražní
21.2.2019 - 08:0021.2.2019 - 13:00NE
Mohelnice
1.Máje
20.2.2019 - 07:0020.2.2019 - 10:00NE
Leština
Polní
Komenského
Nová
Sokolská
Zahradní
15.2.2019 - 08:3015.2.2019 - 11:00NE
Mohelnice
Příčná
Růžová
U dálnice
11.2.2019 - 08:0011.2.2019 - 13:30NE
Nemile
Filipov
6.2.2019 - 09:006.2.2019 - 11:00NE
Šumperk
Hrubínova
Janáčkova
Kocourkova
Nezvalova
6.2.2019 - 09:006.2.2019 - 15:00NE
Studená Loučka
část od kostela-dolní konec
4.2.2019 - 13:034.2.2019 - 14:00NE
Šumperk
Kocourkova - 10,12,14,16,18,20,22,24
4.2.2019 - 13:024.2.2019 - 15:00NE
Zábřeh
Oborník - část
U Vodárny
31.1.2019 - 14:4531.1.2019 - 18:00NE
Studená Loučka
od kostela směr Mor. Třebová
31.1.2019 - 08:0031.1.2019 - 10:00NE
Stavenice
část obce u kapličky
30.1.2019 - 09:3030.1.2019 - 14:00NE

Plánované odstávky
Místo Ulice, místní část Od Do Náhradní zásobování
Šumperk
Nemocniční - část
Zábřežská - část
30.11.2020 - 08:0030.11.2020 - 14:00NE
Šumperk
Gen.Svobody - část
Husitská - část
Žižkova - část
P.Holého - část
30.11.2020 - 08:0030.11.2020 - 16:00ANO
Třeština
Stavenice
8.10.2020 - 08:008.10.2020 - 09:00NE